0

Niech zarząd podejmie wszelkie wysiłki i sprowadzi Fabregasa jeszcze w tym oknie. To nic, że nie będzie mógł zagrać w LM. Skoro on sam chce przyjść do Barcy w tym oknie na pewno bardzo dobrze zdaje sobie sprawę, że w LM w tym sezonie już nie zagra. Cecs wracaj do nas!

0

Przegrywamy, ale śmiało mogliśmy prowadzić. Takie pytanie mam: te stroje co dziś w nich gra Barca to jest komplet alternatynwy (trzeci)? Bo ładne są.

0

Chyba tych szejków Abum Abum pogiło.. Wara od Messiego!

0

Niech mu ziemia lekką będzie. :( Taki młody człowiek i tak szybko zmarł. [*][*]

0

Wiecie może czy Keirrison dołączył do ekipy w Londynie i dziś zagra? Z chęcią bym go dziś zobaczył w akcji. :)

0

Osobiście wolałbym Villę.. Trochę kosmiczna ta oferta Barcy. 40 mln+ Eto'o+ Hleb na rok..

0

Oby Valencia przystała na warunki Barcy. Villa pali się do gry w Katalonii, a ten go trzyma.. A co do Aguero to w tej chwili jest nie do wyjęcia z Atletico.

0

To są tylko fałszywe znaki tak samo jak z Riberym. Keirrison? Możemu już o nim zapomnieć. Powiem Wam wszystkim tak: a nie mówiłem? :) Ale oczywiście wszyscy są najmądrzejsi na tej stronie tylko ja głupi. Nie czas psy karmić, gdy na łowy iść.

0

Oby to było 100% prawdy.

0

Już nawet nie chce gadać z prezydentem klubu. Więc krótka piłka powinna być ze strony Barcy: sprzedać przy pierwszej lepszej okazji za rozsądną cenę i papa "Czarna Perło". :)

0

Dobrze by było jakby grał w Barcelonie. :)

0

@ Brother_21

Weź człowieku napisałem również inne aspekty. Naucz się czytać :-)

0

No i to samo będzie po finale w Rzymie. Brak wzmocnień=sezon bez tytułów. Proste jak 2+2.

0

@ Carnero

święta racja, ale ja już to mówiłem miesiąc temu, i zmieszali mnie z błotem.. i wiecie co ja napiszę do tych osób jak Ribery oficjalnie będzie w Realu? "A nie mówiłem"? To wam napisze..

0

@ Brother_21

To po kiego groma dawał złudne sygnały? Zakładanie koszulki Barcelony, fotki z piłkarzami i wchodzenie do szatni Barcy?

0

Jeżeli to prawda, że chce grać w Realu to będzie dla mnie dwulicową żmiją. Na Allianz Arena sprawiał wrażenie, że woli Barce. Chcesz iść do Realu? To spadaj sprzedawczyku. Krzyż na drogę..

0

Właśnie przeczytałem, że Barca chce wypożyczyć Robinho z opcją pierwokupu w roku 2010... I ponoć negocjacje z Citizens cą bardzo zaawansowane.

0

A niech idzie do City. Trzeba jeszcze od Citizens kasy jak najwięcej za transfer wydoić, żeby było na nowego snajpera. :)

0

Cytuję: "Agent Ribéry'ego: Franck kosztuje 50 milionów euro." Warto dołożyć 10 mln.

0

@ dzefrej234

To było do mnie pytanie z tym serwisem?

0

Kurde niech ten Bayern przyjmie ofertę. 40 mln uważam za dobrą cenę Widać, że Francka ciągnie do Barcy. A jeszcze niedawno Beckenbauer mówił, że jeśli Ribery będzie chciał odejść to go puszczą bo "z niewolnika nie ma zawodnika".. Trzymam kciuki żeby się udało.

0

No na takie info czekałem. :)

0

@fcbbcf

Dobrze mówisz Kolego. Tylko uważaj bo jak ja tak napisałem to gotowi byli mnie ukamienować. Chociaż jedna osoba myśli tak jak ja. -:)

0

No coś się ruszyło. Oby tylko Samu przystał na warunki Interu (jeśli ten nie da mu takiej gaży jakiej oczekuje). Trzymam kciuki oby się udało.

0

Widzę, że tu się broni zarząd jak tylko można. Ale ja tylko nie chce powtórki z "rozrywki". Ja napisałem swoje zdanie i uważam, że po części mam rację i jeszcze zobaczycie, że będą nici z głośnych zapowiadanych transferów. No, ale skoro mnie nie chcecie to dalej brońcie zarząd i czekajcie aż przyjdzie "wielki" Luca Toni. Pozdrawiam. Bez odbioru.

0

Co z tego że strzelił trzy? I tak wyląduje w Realu... Powiem krótko: żenada! Bergistan niech dalej czekaj aż wszystkich wykupią. Francka Chelsea/Real Villę Real i nam zostaną ochłapy w postaci Lorente z Bilbao..

0

O nie tylko nie to! Niech Guardiola lepiej zagada do Francka.. a nie do tego włoskiego drewna.. Jak on przyjdzie na Camp Nou to będzie wywalanie kasy w błoto!!

0

Moja riposta na wasze odpowiedzi: wiem, że do otwarcia okna jeszcze około 20. dni, ale już trzeba się starać o kontraktowanie nowych graczy bo potem może być za późno jak nam sprzątną ich z przed nosa. Owszem zarząd mówił, że kupi 3-5 graczy, ale jakich? Skoro się interesują Riber'ym to trzeba kuć żelazo puki gorące.. Napisałem przykład z Kaką. Wiem, że nam niepotrzebny, ale spokojnie stać nas na niego i spokojnie przyszedł by do najlepszego klubu świata. Boję się żeby nam Francka nie kupili, żeby nikt nas nie wyprzedził bo wtedy moje rozczarowanie będzie ogromne. Na ten transfer czekam odkąd pojawiły się pierwsze spekulacje. Jestem wielkim zwolennikiem Francka Ribery. Pozdrawiam Kibiców Barcelony! :)

0

Nie no jak już Villa będzie w Realu to jest żenada. Sorry, ale muszę parę słów krytyki dla zarządu Barcy: za wolno działają, bawią się w podchody, a tu trzeba działać. Jak Francka nam zgarnie Chelsea, a co gorsza Real to już będzie katastrofa. I nie gadajcie, że Barca nie ma kasy bo ma i to sporo się w tym sezonie obłowili. Na dobrą sprawę jak byśmy się postarali to i Kakę moglibyśmy mieć... Więc zarządzie Barcy, Panie Laporta, Panie Begiristain. DO roboty trzeba się wzmacniać nie może być błędu z przed laty, że Barca wygrała LM, a następny sezon dobrze każdy wie jaki był.. Nie tylko bez wzmocnień, ale i bez tytułów. Czyżby teraz była powtórka z "rozrywki"?

0

Powiem krótko. Musimy go mieć! Jeśli Real go kupi to uznam to za druzgocącą porażkę. Silva niech sobie idzie do Realu a do nas Franck.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?