0

Messi musi wejść bo nie ma gry. Skład eksperymentalny jedyny Iniesta coś gra. Eto'o na raty ale trafił. Dobitka celna była.

0

Jak by przyszedł było by bardzo dobrze. Ale słyszałem, że niestety woli iść do Realu niż do Barcy :/

0

Czy ja wiem czy łatwiej? Przecież wiadomo kto jest faworytem do wygrania LM ;]

0

koledzy ja oglądam wszystkie mecze Barcy tu: http://www.iraqgoals.com/en/

jakość dobra nie laguje dzisiejszy mecz również jest

0

Dla mnie transfer jak najbardziej dobry. Będziemy mieli wtedy bardzo ofensywne skrzydła. Tylko żeby wypalił transfer. Trzymam kciuki do lata :)

0

Łapy precz! Messi jest nasz!

0

Na dobrą sprawę ten mecz mógł się skończyć już po pierwszej połowie bo przewaga Barcy była miażdżąc, ale zawsze to skoczyła średnia ilość zdobywanych golu i siebie:)

Prośba do Administratorów: czemu tylko aktualizujecie bramki strzelone Eto'o? A gdzie Henry, Messi i reszta strzelców z innych klubów? Zajmijcie się tym. :) Jak byście nie wiedzieli kto ile ma goli to tu http://www.laliga.pl/ macie strzelców jeszcze bez tej kolejki.

0

zdecydowanie Aguero widzę w Barcelonie. Adebayor przecież także wyjdzie na PNA a Villa coś się zablokował i od dłuższego czasu nie może strzelić.

0

Gra się nie układa bez motorów napędowych. Nie mówię, że cała jedenastka zagrała dziś słabo, ale dublerzy muszą się jeszcze sporo nauczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?