michno
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Giżycko
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi musi wejść bo nie ma gry. Skład eksperymentalny jedyny Iniesta coś gra. Eto'o na raty ale trafił. Dobitka celna była.
0
Jak by przyszedł było by bardzo dobrze. Ale słyszałem, że niestety woli iść do Realu niż do Barcy :/
0
Czy ja wiem czy łatwiej? Przecież wiadomo kto jest faworytem do wygrania LM ;]
0
koledzy ja oglądam wszystkie mecze Barcy tu: http://www.iraqgoals.com/en/
jakość dobra nie laguje dzisiejszy mecz również jest
0
Dla mnie transfer jak najbardziej dobry. Będziemy mieli wtedy bardzo ofensywne skrzydła. Tylko żeby wypalił transfer. Trzymam kciuki do lata :)
0
Łapy precz! Messi jest nasz!
0
Na dobrą sprawę ten mecz mógł się skończyć już po pierwszej połowie bo przewaga Barcy była miażdżąc, ale zawsze to skoczyła średnia ilość zdobywanych golu i siebie:)
Prośba do Administratorów: czemu tylko aktualizujecie bramki strzelone Eto'o? A gdzie Henry, Messi i reszta strzelców z innych klubów? Zajmijcie się tym. :) Jak byście nie wiedzieli kto ile ma goli to tu http://www.laliga.pl/ macie strzelców jeszcze bez tej kolejki.
0
zdecydowanie Aguero widzę w Barcelonie. Adebayor przecież także wyjdzie na PNA a Villa coś się zablokował i od dłuższego czasu nie może strzelić.
0
Gra się nie układa bez motorów napędowych. Nie mówię, że cała jedenastka zagrała dziś słabo, ale dublerzy muszą się jeszcze sporo nauczyć.