1

@Rupert_Haubica BTW: Gruby Fermin mnie nie przekonuje od zawsze, ale... Z jego szczęściem, to szaleństwem jest na niego nie stawiać.

0

@oddychaj Real i Barca. To dalej dwa do trzech.

0

@Ris93PL Wybronił dzisiaj coś? Kieruje obroną? W środku mamy juniora i rezerwowego. Wojtek ma doświadczenie w graniu z kulawą obroną. W sumie w graniu bez DM też. Tam jest potrzebny ktoś kto uspokoi środek od tył. A Pena tego nie ma.

0

@oddychaj Gramy w Premier League?

1

Ale to podanie RL9 i start Balde świetne.

0

Obstawiacie, że będzie rotacja na pozycji bramkarza już w meczu czy dopiero po?

1

@suszini A Glikson złamał linię spalonego.

0

Tam przypadkiem spalonego nie było?

0

Nie wierzę w dzisiejszy dzień. Nucleum na 4 rozegrane od 17.30 i spóźnienie na mecz tylko 4 minuty. Do tego 1:00 dla nas. Jak nie dziś, to nie wiem kiedy?! Vamos! Herr Flick Wielki!

I Kręcidło jako drugi komentator. Kocham dzisiaj.

1

@KrzysekFCB Co niepokojące, pod koniec utykał.

1

@th@les Valle grał dzisiaj w Celticu od 46 minuty.

0

@Sebolinho Ciekaw typa jestem. Niestety mi go sezon temu wypożyczyli do drugiej ligi, więc go nie oglądałem, a już na drugim save mam z niego w FM mega pociechę. Widzę, że wlazł w '46 minucie. Poczekam na jakieś skróty. THX.

10

Nudny, jednostronny mecz. Życzę sobie i Szacownemu Gronu więcej takich.

5

Fati utyka? Rwa...

0

@sopa10pl Typ, który w tym sezonie jest podstawowym obrońcą w 3 lidze. Nie pamiętam go z zeszłego.

0

@Sebolinho Jak Valle? Widzę, że wszedł.

0

@Rupert_Haubica Gdy wszedł, to jego niespotykane ADHD boiskowe, ciut przypomniało mi tą scenę:

2

@Sebolinho Cholera, coś w tym jest...

0

@Kaioken88 Klasycznie, 2-3 chaotyczne setki, których nie wykorzystał.

0

@BISHBASHBOSH Rywale zaczęli go bardziej pressować.

0

@Michas_13 "próbuje przyjmować na ścianę, to niestety wychodzi jego drewniana technika..."

Może to różnica pokoleniowa, ale jak piszesz drewno widzę Croucha i Rasiaka. Tak, piłka RL9 odskoczyła 1-2 razy przy takim graniu dzisiaj. Jednak przy tym samym schemacie również popisał się techniką i mentalem, gdy partner nie był dokładny, co skończyło się golem.

2

Ale przechwyt Pedriego. Piękny!

0

@Michas_13 W takiej sytuacji gdy podanie nie doszło, to je przejął i pobiegł na skrzydło, tylko wcześniej niż w tej stracie parę minut temu. Zobacz początek meczu. Nie jest Messim, ale do Rasiaka mu daleko.

0

@Michas_13 A przypadkiem akcja bramkowa nie zaczęła się od jego rajdu lewą stroną, potem przerzut i wykończył?

2

Dawno nie widziałem, żeby RL9 tak szybko biegał. Jest profit.

1

@AxelF Obstawiam, że właśnie dlatego chce go trochę zbudować Hansi. Nikt z nas by z dyszki, okolić piątki na rękę do 2027 nie zrezygnował.

0

@sheyba A jak inaczej chcesz się go pozbyć? Aby odszedł musi znaleźć się chętny. Jeśli choć trochę się go nie odbuduje, to będzie pobierał do 2027 10 mln euro brutto rocznie.

PS. I tak, jego ex to córka Lucho.

0

@robertocarlos76 NC+ na legalu też dzisiaj tnie

0

1

@AxelF Tylko Casado grał, jak nie na środku to na boku obrony. Guille Fernandez teraz jeździ już powoli na mecze z pierwszym składem, więc pewnie Prim pogra. Dwa mecze, w których go widziałem totalnie mi się nie podobał. Dziwne decyzje a la przecinanie piłki przewrotką na 20 metrze. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?