mightyanaldevastator
Dołączył/a: sierpień 2023
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rupert_Haubica BTW: Gruby Fermin mnie nie przekonuje od zawsze, ale... Z jego szczęściem, to szaleństwem jest na niego nie stawiać.
0
@oddychaj Real i Barca. To dalej dwa do trzech.
0
@Ris93PL Wybronił dzisiaj coś? Kieruje obroną? W środku mamy juniora i rezerwowego. Wojtek ma doświadczenie w graniu z kulawą obroną. W sumie w graniu bez DM też. Tam jest potrzebny ktoś kto uspokoi środek od tył. A Pena tego nie ma.
0
@oddychaj Gramy w Premier League?
1
Ale to podanie RL9 i start Balde świetne.
0
Obstawiacie, że będzie rotacja na pozycji bramkarza już w meczu czy dopiero po?
1
@suszini A Glikson złamał linię spalonego.
0
Tam przypadkiem spalonego nie było?
0
Nie wierzę w dzisiejszy dzień. Nucleum na 4 rozegrane od 17.30 i spóźnienie na mecz tylko 4 minuty. Do tego 1:00 dla nas. Jak nie dziś, to nie wiem kiedy?! Vamos! Herr Flick Wielki!
I Kręcidło jako drugi komentator. Kocham dzisiaj.
1
@KrzysekFCB Co niepokojące, pod koniec utykał.
1
@th@les Valle grał dzisiaj w Celticu od 46 minuty.
0
@Sebolinho Ciekaw typa jestem. Niestety mi go sezon temu wypożyczyli do drugiej ligi, więc go nie oglądałem, a już na drugim save mam z niego w FM mega pociechę. Widzę, że wlazł w '46 minucie. Poczekam na jakieś skróty. THX.
10
Nudny, jednostronny mecz. Życzę sobie i Szacownemu Gronu więcej takich.
5
Fati utyka? Rwa...
0
@sopa10pl Typ, który w tym sezonie jest podstawowym obrońcą w 3 lidze. Nie pamiętam go z zeszłego.
0
@Sebolinho Jak Valle? Widzę, że wszedł.
0
@Rupert_Haubica Gdy wszedł, to jego niespotykane ADHD boiskowe, ciut przypomniało mi tą scenę:
2
@Sebolinho Cholera, coś w tym jest...
0
@Kaioken88 Klasycznie, 2-3 chaotyczne setki, których nie wykorzystał.
0
@BISHBASHBOSH Rywale zaczęli go bardziej pressować.
0
@Michas_13 "próbuje przyjmować na ścianę, to niestety wychodzi jego drewniana technika..."
Może to różnica pokoleniowa, ale jak piszesz drewno widzę Croucha i Rasiaka. Tak, piłka RL9 odskoczyła 1-2 razy przy takim graniu dzisiaj. Jednak przy tym samym schemacie również popisał się techniką i mentalem, gdy partner nie był dokładny, co skończyło się golem.
2
Ale przechwyt Pedriego. Piękny!
0
@Michas_13 W takiej sytuacji gdy podanie nie doszło, to je przejął i pobiegł na skrzydło, tylko wcześniej niż w tej stracie parę minut temu. Zobacz początek meczu. Nie jest Messim, ale do Rasiaka mu daleko.
0
@Michas_13 A przypadkiem akcja bramkowa nie zaczęła się od jego rajdu lewą stroną, potem przerzut i wykończył?
2
Dawno nie widziałem, żeby RL9 tak szybko biegał. Jest profit.
1
@AxelF Obstawiam, że właśnie dlatego chce go trochę zbudować Hansi. Nikt z nas by z dyszki, okolić piątki na rękę do 2027 nie zrezygnował.
0
@sheyba A jak inaczej chcesz się go pozbyć? Aby odszedł musi znaleźć się chętny. Jeśli choć trochę się go nie odbuduje, to będzie pobierał do 2027 10 mln euro brutto rocznie.
PS. I tak, jego ex to córka Lucho.
0
@robertocarlos76 NC+ na legalu też dzisiaj tnie
0
@Chudini123 Jest
1
@AxelF Tylko Casado grał, jak nie na środku to na boku obrony. Guille Fernandez teraz jeździ już powoli na mecze z pierwszym składem, więc pewnie Prim pogra. Dwa mecze, w których go widziałem totalnie mi się nie podobał. Dziwne decyzje a la przecinanie piłki przewrotką na 20 metrze. xD