0

@Sebolinho Ten Dominguez to dla mnie trochę zagadka. Od kiedy zacząłem sezon temu oglądać rezerwy, to tam był duet Mbacke i Fall. Wykupiliśmy chyba nawet tego pierwszego. Wolałbym dużą, czarną, wieżę jak Senegalczyk.

AAAA i dla jasności, to nie jest super grajek. Po prostu jest starszy i dobrze zbudowany. Dobra, widzę że jeszcze kontuzja nie jest doleczona.

0

@Wojtek84 Wtorek LM. A Osasuna ładnie punktowała, ale grała ze słabeuszami. Z Gironą czy Rayo mocno w ryj.

2

Co do Erica się po prostu łudziłem, a z Torresem sądziłem że hejcik jest przesadzony. Mój błąd. Obu należy rozstrzelać, oczywiście tylko w komentarzach.

0

Jak jeszcze ze dwa razy tak wyjdzie Pena, to wpadnie druga bramka...

0

@Sebolinho A to nie był w środku przypadkiem Garcia, a schodzący Cubarsi?

1

Miałem dzisiaj odpuścić meczyk, ale jak looknąłem skład, to aż się zaciekawiłem. Odważnie, ale i rozsądnie. Vamos! Herr Flick Wielki!

1

Jedna rzecz mi się niesamowicie podoba w Barcelonie Herr Flicka Wielkiego. Spokój. Są lepsze mecze, czasem gorsze. Jednak jakoś to spokojnie płynie. Nie ma się wrażenia, że drużyna rozpada na moich oczach, że walczy o każdy oddech. Mega fajna sprawa.

3

@KondiCules Po co ryzykować? W ciągu tygodnia mamy 2 kolejne mecze z normalnymi drużynami.

20

@KondiCules Typ który stracił ostatnie lata przez kontuzje, może nie powinien wchodzić na mecz z największymi rzeźnikami ligi, prawda?

0

@KrzysekFCB Cholera, faktycznie. Dziękuję za poprawienie.

0

@MagdJanko Serio próbowałem oglądać futbol kobiet w ramach LM na DAZN, ale nie podołałem. Wybrałem jednak męskie rezerwy na drużynę drugiego wyboru. Jednak i tak dobrze dla niej!

2

@Wojtek84 Najważniejsze aby zdrowi byli. A brameczka też właśnie wpadła.

0

@ArcziArtt Jego brat w sumie grał latami w Hiszpanii. A nóż są spokrewnieni.

1

@MagdJanko Nie wiedziałem o jej istnieniu. Googlnę, dzięki za poprawienie!

1

@AxelF No i tak szczerze mówiąc to mnie się to podoba. xD

65

Czuję się po ludzku wzruszony. 3 Polaków w Barcy. Każdy w pierwszym składzie. Piękna sprawa. Pajor, RL9 i Wojtek gratuluję!

28

"Ter Stegen zamknął rywalizację nim ona się zaczęła" bardzo trafnie i zręcznie ujęte.

0

@Gacek5 Dałem mu 2. Tylko dlatego, że nie wyłapał jeszcze jakiejś czerwieni.

2

A kartkę Casado też cofnie? xDDDDDDDDDD

1

Ktoś tu się połasił chyba na etat sędziego w LaLiga.

0

@MajkiYB 11 na 10, na 81 minutę też nie błyszczą.

0

@zalo88 No, to mamy RL9 jak pisałem. Brazol w ciągu ostatnich 15-20 minut prawie 2 bramki strzelił.

0

@Pablozeusz Patrząc na nowy format LM lepiej aby więcej nie wpadało.

Nowe zasady określa artykuł 18.01 regulaminu. Liczyć się będą kolejno: a) różnica bramek we wszystkich meczach fazy ligowej, b) liczba strzelonych goli, c) liczba goli zdobytych na wyjeździe, d) liczba wygranych meczów, e) liczba meczów wygranych na wyjeździe, f) liczba punktów uzyskana łącznie przez wszystkich rywali danej drużyny, g) różnica goli rywali łącznie, h) liczba goli zdobyta przez tych rywali, i) liczba punktów karnych za żółte i czerwone kartki i wreszcie j) pozycja w rankingu UEFA.



Źródło: https://www.pap.pl/aktualnosci/nowy-format-ligi-mistrzow-co-sie-zmienia-kiedy-losowanie

0

@zalo88 A kogo oprócz teoretycznie RL9 chcesz zmieniać? Torre jest spox, jak masz piłkę do małej gry. Gramy w 10. Fati? Torres? Fort? Martin? Guille? Miał piękne wejście w Barcę B w tym sezonie, ale to 16 lat i 3 liga.

0

@Koziol333 Gubi się gdy grają przy nim krótko i ostro. Dzisiaj ma względny luz, choć dalej patrząc w PESEL petarda.

2

@PuszkinFan Daj spokój chopie. Za Xaviego już by było 3:0 i psycha sitting. Parę centymetrów przy okazji np. Raphinhi i mielibyśmy 2:1. Od kartki ten mecz po prostu trzeba przepchnąć.

1

Jakąś dziwną percepcję tego meczu mam na razie dzisiaj. Jakiś taki na 30% i pora na CS. Jakbym sparing oglądał.

0

@LatajacyHolender Kiedy MATS był najlepszy? Wtedy kiedy był zmotywowany. Jako obowiązek pracownika w umowie wpiszę mu wywieranie presji. Jakby nie patrzeć, Mistrzem Włoch jest. Bliżej mu też naszych możliwości finansowych niż innym bramkarzom.

0

@fryc_86 Nie wiem czemu, ale byłem przekonany, że dostał żółtą w pierwszym momencie. Stąd to dziękowanie, że nie czerwona.

0

@Arekvip Oglądałem go nie raz. Nie pamiętam meczu, w którym zamurował bramkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?