mightyanaldevastator
Dołączył/a: sierpień 2023
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Für Katalonien!
2
Do karnego na Olmo nie szedłeś, a teraz do VAR to leziesz. Jprdl.
0
@noface On sobie lubi poczłapać na luzie, a dzisiaj Rayo gra króciutko.
1
Mamy to! Herr Flick Wielki i jego zmiany też!
0
@jeronimofrancisco Dokładnie to napisałem wyżej
0
@masik86 Nie wiem czy pozwolą mu jarać w szatni, tam za dużo niepełnoletnich siedzi. Znasz włoskie śniadanie? xD
0
Na obronę Rekina, sądzę że też grałby ciut lepiej mając w środku Olmo, a nie Raphinie. Sezon jest długi. Jeszcze każdy zdąży się poskładać ze dwa razy.
1
Jakby to był karny, to byłoby najbardziej imponujące wejście od dawna. #teamOlmo
1
@AxelF Moim zdaniem by się im taka lekcja przydała, ale głoszę to od dawna. Isi ile ma wzrostu? 169 cm? Przy rożnym przepchał Bernala, który ma ze 190 cm już? Dla mnie Flick ma jeden problem w tym meczu. Brak alternatywy dla Balde. Zdecydowanie nie jestem fanem Martina i gra dokładnie jak sezon temu. Stabilnie, przeciętnie. Nie ma szans by coś pociągnął do przodu. Nie ma prędkości, nie ma dryblingu, nie ma podania. Ferran już chyba na automacie schodzi do środka, bo liczy na jakiś rykoszet z drugiej strony.
1
@AxelF Pozwolę sobie zwrócić uwagę, że mamy też pecha. Kilka razy brakowało centymetrów do patelni.
0
@Rupert_Haubica Dziś skończył karierę.
3
Wynik zły, ale mecz ciekawszy niż się wydaje. Do tej pory nasi mieli przestrzeń, teraz jest ciasno. Ciekawe jak z tego wyjdą. Jeszcze ciut za wcześnie zadawać pytanie czy wyjdą?
0
@tomasthc Oj, tego nie kojarzę. RR to chyba sobota o 19.00 na TVP. To pamiętam. xD
0
@Patryk1899 Przecież on dokładnie tak grał cały sezon w rezerwach. Przeciętny do bólu, w każdym elemencie gry. Stabilny, to był jego atut, ale przeciętny.
0
@Goralkov Ostatni sezon zostawił ślady na psychice wielu z nas. Tryby Xaviniety mieliły morale fanów powoli, ale konsekwentnie.
1
@jacek905 Tydzień temu miał urodziny. Też mam nadzieję, że wejdzie. Byłem beznadziejnie zakochany w jego ojcu. Ciekaw jestem jak gra. Do dziś nie potrafię wybaczyć Pepowi jak go wypchnął z klubu dla Szweda.
0
@tomasthc Kręcidło?
0
@Pablozeusz Spokojnie. Nadrobimy.
0
@PuszkinFan Bo Kounde któryś mecz z kolei, walczy o MVP spotkania na tej pozycji?
0
Mam wrażenie, że case Cancelo pokazuje ile w życiu znaczy czasem przypadek. Gdyby nie kontuzja Balde grałby na prawej obronie i mam wrażenie, że ta gra wtedy wyglądałaby ciut inaczej. Dobrze, że nie przyjdzie. Nie ta pozycja, nie te pieniądze, nie ten pesel.
0
Szkoda, liczyłem że on będzie zmiennikiem Balde, a nie nudziarz Martin.
1
@blakkudium Na transmisji realizator go pokazał przed meczem.
1
@blakkudium Unai Emery też na trybunach BTW.
2
Stream ustawiony. Nowy sezon czas zacząć.
W sumie najbardziej ciekaw jestem Prima, który zeszły sezon spędził na ławce. Zobaczymy czy się odkuje. No i Unai Hernández na swojej nominalnej pozycji w środku. W ostatnim sezonie grał głównie gdzieś na pozycji Felixa/Raphinhi. Ładnie mu szło, dziwiłem się czemu nie awansował z resztą.
UUU nie tylko Herr Flick, ale i Unai Emery na trybunach.
0
@Rupert_Haubica Thx
0
@HypeR Oczywiście, ale nie za taką cenę w naszej sytuacji finansowej. Poza tym odchodzi jeden doświadczony, a na jego miejsce przychodzi drugi.
0
Bardzo dobry deal. Jedna z silniej obsadzonych pozycji. Do tego kto go oglądał sezon temu, ten widział że fajny chłopak, ale nie na pierwszy skład ani ławkę na dziś dzień. Brawo!
0
@Rupert_Haubica Masz coś więcej w tym temacie?
1
@AxelF Królu złoty, drugą już dojechałem! Niezmiennie dziękuję.
Bawiłem się świetnie. W sumie w tej części co widziałem, to Lewy powinien mieć 3 gole i asystę, a Raphinha 3 asysty i gola. xD
Z Ferranem też się zgadzam. Z drugiej strony, Xavi 1,5 sezonu miotał nim po różnych pozycjach. Sądzę, że kilku piłkarzy z pierwszego składu potrzebują po prostu gry. Bez kontuzji, w systemie który rozumieją i powtarzalność.
Jutro 20.00 inaguracja sezonu Barcy B. Do zobaczenia.
1
@Rupert_Haubica Nie potrafię znaleźć na szybko. Jak coś, ten sprzed 3 lat też niezły.
https://breakingthelines.com/player-analysis/player-analysis-dani-olmo/