0

No i pięknie! Jeszcze ze 5!

0

@AxelF A nóż zdążę.

Davies, zawalczyłbym. On i Balde zamknęliby nam stronę na lata.
Jonathan David, znam tylko z FM. Jednak patrzę, obunożny, drugi sezon gra dobrze. Ulubiona liga Monchiego. Kilka pozycji. Jakby dało się Ferrana podmienić na niego, to brałbym. Wreszcie byłby sensowny zmiennik dla RL9.
Tah, wiadomix.
Anguissa, w meczach LM z nami mi się podobał. Mógłby dodać atletyczności naszemu środkowi. Musi się zgodzić na przedłużenie kontraktu, więc a nóż będzie do wzięcia.
Olivier Boscagli, nie znam typa. Jednak lewa noga, w PSV gra wszystko. Trochę martwi mnie, że 181 cm wzrostu. Jak na obrońcę ma sporo asyst.
Álvaro Valles, wiadomix.
Zalewski, na lewą obronę. Do przodu grać potrafi. Martwi mnie, że jest prawonożny, ale może być turbo tani. Chodzą plotki, że w Romie nawet 1 mln netto nie wyciąga. Coś w meczykach mówili o 350k netto?
Yarka nie wyciągniemy, bo Valencia może jednostronnie przedłużyć jego kontrakt.

Gdzieś tam: Tah, David, Valles i Zalewski, to byłoby mega spox. No i poszukać na ryneczku DM + Lewe skrzydło.

1

@AxelF W Prima totalnie nie wierzę. Typ 2 lata z rzędu przegrywa rywalizację z 16stolatkami. 3 trenerów skreśliło go w 2 lata (Rafa, Xavi, Flick). Dobra pobawię się w fantasy jak wrócę.

0

@Turio Ja z kolei nie widzę innego sposobu aby dać zagrać tym chłopakom cały mecz i postawić przed jakimś wyzwaniem, a nie wpuszczać tylko na wygrane mecze na 15 minut.

BTW: "Trudno oczekiwać od gościa, który nie gra, że nagle zyska umiejętności i doświadczenie." Właśnie trochę go zdobyli. I tak, drużyna która wygrywa co drugi mecz była jak najbardziej do dziabnięcia. Bez przesady, za chwilę będzie można mówić, że 1:0 to niebezpieczny wynik.

1

Herr Flick Wielki, wiem że niektóre bitwy trzeba oddać aby wygrać wojnę. Jedna prośba, nie atakuj Sowie... Znaczy sędziów. To nic nie da. Vamos!

1

@AxelF Sprezentuj jej Fatiego mówiąc, że ma być twarda, a nie miękka i nie powinna się łamać. xD

FC Barcelona, wspaniały klub. Najbardziej polski mentalnie klub na świecie z topu. Uwielbiam. Spokojnego wieczora man i moje uszanowanie dla solenizanta!

1

@AxelF AAAA podpisał z OM. Ech, scheiße!

Rekin to niedoszły szwagier Lucho. Sądzę, że powinien nastąpić powrót syna marnotrawnego. A poważnie mówiąc, niestety ale pewnie masz rację.

Zabawmy się. Kogo można by spróbować wyciągnąć za rok. Hipoteza badawcza, wracamy do 1:1. https://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege

1

@AxelF Yeap. Totalnie nie jestem targetem, ale kontrolnie można skoczyć. Po Essen, to już raczej nic mnie nie kupi w tym temacie.

PS. Jeśli był niegrzeczny kup mu koszulkę. Ferrana. xD

0

@Turio Chciałbyś Domingueza z Girona? Na cały mecz? Rzuć okiem na nowy regulamin LM. Chciał dać odpocząć przed tym konkretnym meczem, bo dobrze tam nastrzelać bramek. Nie straciliśmy nic. Bez względu na wyniki innych drużyn dalej mamy pierwsze miejsce w tabeli. Zyskaliśmy ciut odpoczynku, no i solidny przegląd kadr.

Pena również mógł nie wychodzić pokracznie do prostopadłych piłek, to przeciwnik również nie zauważyłby, że to działa i trzeba tak naciskać.

Protokół rozbieżności między nami wygląda tak. W mojej optyce to był mecz, który można było odpuścić. W twojej lepiej było walczyć. Zobaczymy za jakiś miesiąc, dwa.

0

@paquito88 Pozwolę sobie przekleić coś z innego wpisu. Sądzę, że Herr Flick dalej Wielki liczy na co najmniej jeden hat trick.

"Ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że po fazie ligowej przynajmniej dwa zespoły, które ze sobą nie grały, będą miały równą liczbę punktów, UEFA zmieniła zasady rozstrzygania remisów punktowych. Najważniejsze dotychczas kryterium, czyli wyniki spotkań bezpośrednich, nie odgrywa już w takich przypadkach żadnej roli.

Nowe zasady określa artykuł 18.01 regulaminu. Liczyć się będą kolejno: a) różnica bramek we wszystkich meczach fazy ligowej, b) liczba strzelonych goli, c) liczba goli zdobytych na wyjeździe, d) liczba wygranych meczów, e) liczba meczów wygranych na wyjeździe, f) liczba punktów uzyskana łącznie przez wszystkich rywali danej drużyny, g) różnica goli rywali łącznie, h) liczba goli zdobyta przez tych rywali, i) liczba punktów karnych za żółte i czerwone kartki i wreszcie j) pozycja w rankingu UEFA."

Źródło: https://www.pap.pl/aktualnosci/nowy-format-ligi-mistrzow-co-sie-zmienia-kiedy-losowanie

1

@AxelF Zgadzam się z tym co napisałeś.

Z luźnych obserwacji. Torres jest nie do obrony. Sprzedać za "co łaska" i hajs z kontraktu wrzucić w kogokolwiek z kontraktem na ręce i jakąkolwiek pozycją. Uśmiecham się teraz do pewnej matki Francuskiego reprezentanta.

No i Garcia. Piłkarz bez pozycji. On serio chyba powinien zostać zmiennikiem Kounde, a Forta spróbować ćwiczyć na drugą stronę.

1

@AxelF Jako 3ciej kategorii, ale jednak.

2

Oby ładowanie akumulatorów przed wtorkiem dało rezultat. Vamos!

"Ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że po fazie ligowej przynajmniej dwa zespoły, które ze sobą nie grały, będą miały równą liczbę punktów, UEFA zmieniła zasady rozstrzygania remisów punktowych. Najważniejsze dotychczas kryterium, czyli wyniki spotkań bezpośrednich, nie odgrywa już w takich przypadkach żadnej roli.

Nowe zasady określa artykuł 18.01 regulaminu. Liczyć się będą kolejno: a) różnica bramek we wszystkich meczach fazy ligowej, b) liczba strzelonych goli, c) liczba goli zdobytych na wyjeździe, d) liczba wygranych meczów, e) liczba meczów wygranych na wyjeździe, f) liczba punktów uzyskana łącznie przez wszystkich rywali danej drużyny, g) różnica goli rywali łącznie, h) liczba goli zdobyta przez tych rywali, i) liczba punktów karnych za żółte i czerwone kartki i wreszcie j) pozycja w rankingu UEFA."

Źródło: https://www.pap.pl/aktualnosci/nowy-format-ligi-mistrzow-co-sie-zmienia-kiedy-losowanie

0

@Tigana Obstawiam, że Herr Flick dalej Wielki liczy na hat trick RL9 we wtorek.

Przy tej samej liczbie pkt. miejsce w tabeli będą rozstrzygać:
"Nowe zasady określa artykuł 18.01 regulaminu. Liczyć się będą kolejno: a) różnica bramek we wszystkich meczach fazy ligowej, b) liczba strzelonych goli, c) liczba goli zdobytych na wyjeździe, d) liczba wygranych meczów, e) liczba meczów wygranych na wyjeździe, f) liczba punktów uzyskana łącznie przez wszystkich rywali danej drużyny, g) różnica goli rywali łącznie, h) liczba goli zdobyta przez tych rywali, i) liczba punktów karnych za żółte i czerwone kartki i wreszcie j) pozycja w rankingu UEFA."

Źródło: https://www.pap.pl/aktualnosci/nowy-format-ligi-mistrzow-co-sie-zmienia-kiedy-losowanie

0

@paquito88 Po co? Dalej skończymy tą kolejkę na 1 miejscu. Jak nie siadło, to chociaż nie traćmy innych zysków z tego meczu, jak odpoczynek czy brak kontuzji.

0

@Turio Wcale nie. Zobacz jeszcze wyniki Osasuny. 2:1 z Celtą po czerwieni, w ryj 4:0 z Gironą czy 3:1 z Rayo. Mógł to zrobić dziś lub nigdy. Druga, nieprzepisowo zdobyta bramka ustawiła mecz. We wtorek gramy o być albo nie być w LM bez baraży. Tak, bramki też się będą liczyć. Ma to jakiś sens, a że nie wyszło? Zdarza się.

1

@lenkas Szczęsny przerobił: Dawidowiczów, Kędziorów, Bereszyńskich, Gliksona przed emeryturą i innych.

Dla niego to będzie w robocie, dzień jak co dzień.

0

Messi powoli w strachu. Brawo Młody!

0

@PauCasals Z rezerw. Miał być Tenas, ale wolał PSG. Tak, to pół sezonu w Galacie ma na koncie.

0

@David_Martin Już było 5 zmian. Dominguez zgłosił kontuzję.

1

Ten aut jakby Hajto wrzucał...

1

@Rupert_Haubica Daj Pan spokój. To był dynamit, tylko niestety pod obiema bramkami.

2

@Turio Zobacz nasz kalendarz na najbliższe mecze. Do 10 listopada będzie grał tylko pierwszy skład.

0

@seeba A potem LM, Alaves, Sevilla, Bayern, Real, Espanyol, wyjazd na Zvezdę.

0

@paquito88 Rotacja to rotacja. Dzisiejszy mecz w większej mierze jest jej podporządkowany. Wszystko po to, aby wygrać wysoko we wtorek w LM. Tak to odczytuję.

0

@Sebolinho Martina hejtuję zawsze. Nie chce mi się szukać, ale zwycięstwo w LM to jakieś 3 mln euro. Brak 2 meczów za pierwszą 8 w LM, też nie kij w dmuchaj. Po prostu na poziomie strategicznym lepszej daty na rotację nie było, a że gramy kim gramy... W Barcy B nie ma wcale samych Bernali i Yamalów. BTW: Szkoda, że tego Zaragozy nie wzięliśmy. Bayern chciał się go pozbyć całe lato.

Ferran właśnie powinien strzelić na 2:2.

0

@Sebolinho Man spox, on drugiej połowy sezonu nie grał w Barcy B. Do kontuzji Mbacke, tam Dwie Wieże miały pewny plac. Czasem chyba wracał Bernal jak mnie pamięć nie myli. Dlatego dziwię się, że akurat on awansował.

Ja z kolei Martina hejtuję. W tamtej drużynie on miał niesamowitą zdolność przechodzić koło meczu. W sensie nie znam drugiego, aż tak bezpłciowego piłkarza. Oglądałeś te 90+ minut i wiedziałeś, że był. Ani błędów, ani profitu. Przedziwny piłkarz, liczyłem na tego Valle. W sumie w pierwszym meczu sezonu podobał mi się Edu. Nie ten PESEL, ale kiedyś może z niego być uciecha.

A co do ryzyka, to nie sądzę. Sprawdź wyniki Osasuny od początku sezonu. We wtorek musimy wygrać w LM. Bramki też się liczą do miejsc w tabeli, a z nimi można ich nastrzelać.

AAA ten Guille to może być crack w stylu box to box. Kolejny 16stolatek, który skasował Prima. xD

0

@Ronaldinho10theking Zenden? On był zawsze moim Torresem. xD

0

@AxelF Z Peną on to wie, po prostu musiał tak to ująć. BTW: Jesteś jutro na Spodku?

2

@mildan1704 Wiem, ale po Monaco nie stać nas na stratę punktów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?