milch
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli to prawda to Leo powinien się wstydzić;/ Oplucie kojarzy mi się z poniżeniem, już lepiej byłoby jakby mu nogę podstawił.. chociaż i tak w najlepszym przypadku powinien pokazać klasę i wcale nie okazywać swojej 'agresji'.
0
Genialne foto;p A co do treści newsa, to fakt, rewelacyjnie to nie gra ale dobrze, że przynajmniej regularnie dostaje swoją szansę. Może jeszcze błyśnie;p
0
I tego się trzymajmy ! Visca el Barca ! :)))
0
niezłe foto xD Bądź co bądź nie było lekko... ale udało się ;] VeB!
0
Myślę, że rozsądniej byłoby przełożyć spotkanie...
Boisko nie nadaje się do gry. No ale jak zaczęli to niech już skończą. Oby nie połamali nóg;/
0
Chciałabym aby Bojan zdobył tę nagrodę. Myślę, że w pełni na nią zasłużył... poza tym komentator na GolTV po bramkach Bojana zawsze mówi/krzyczy "Brilliant Boy", jakiś związek jest xD
0
apropo Maradony... - Wszystkiego najlepszego, sukcesów z reprezentacją Argetyny ;p żeby Ci Messi dużo bramek strzelał ;D
0
Cieszę się, że Klub wziął sprawę w swoje ręce. To wiele dla mnie znaczy jako dla kibica - wiem, że hasło tego klubu to nie są puste słowa. VeB!
MES QUE UN CLUB!
0
http://www.justin.tv/timofonica DZIAŁA XD
0
Pinto? ... nie cierpię go. Jeszcze w żadnym meczu nie zachował czystego konta;/ Dobrze, że to nie liga chociaż i tak szkoda.
0
No i można się wypowiedzieć z klasą?! - Można.
Władze realu trochę samokrytycyzmu!
0
I teraz trzymajmy się tej pozycji ;]
0
druga połowa taka jak ostatnich pare meczy
0
Sądzę, że jeszcze jedną bramkę strzelą (Bojan^^), ostatnio w drugiej połowie zawsze stopują... ale nie przeszkadza mi to, jeśli w pierwszej strzelają 5 bramek xD ! VISCA EL BARCA!!!
0
Kurde, Bojan powinien być w wyjściowej 11;/ No trudno...
VeB!
0
Przyzwyczaiłam się już:) jest OK.
0
Klub powinien coś zrobić w tej sprawie, nie mniej jednak uważam to za mało prawdopodobne, chociaż... kto wie?:>
"Bóg, ojczyzna i BARCA" !!! - dobrze, że jestem w Polsce i nikt mnie za to nie wsadzi xD
0
Chcę Cię widzieć częściej w wyjściowej 11.
0
agatka815
nie potrzeba nam tu wpychania swoich 5 groszy przez kibiców realu:| (twój mail mówi sam za siebie).
0
Zgadzam się co do słowa.
0
przesada czepiać się o radość piłkarzy...
0
jaka historia... dialogi jak z telenoweli xD
0
Świetna riposta Messiego. Prawdą jest, że Maradona w wielu swoich wypowiedziach wspomina swoje sukcesy. Teraz boi się, że za paręnaście lat to Messi będzie legendą a Diego będzie stał w jego cieniu ponieważ Leo osiągnie więcej :)... znaczy mam taką nadzieję :)
0
Może Frank efektywniej wpływałby na zespół gdyby zarząd go nie skreślał już w styczniu. Myślę, że to wina zarządu że pod koniec sezonu byliśmy świadkami tej 'katastrofy' bo raczej tak dla Barcy nazywać się powinno 3 miejsce w la liga. Jak chcieli go tak bardzo zwolnić było to zrobić już w styczniu bądź nie mówić mu o tym już wtedy. Ale to moja subiektywna opinia, mogę nie mieć racji.
0
Ciekawe ciekawe, podchodzę do tego z dystansem.. co innego gdyby wymyślili sobie coś takiego w lidze;p W sumie dobry pomysł, nie ma co forsować pierwszego składu;p to dopiero początek sezonu. Obejrzę całą murawę rezerw, zobaczymy jak sobie chłopaki poradzą :)
0
Raczej lepiej mu w krótkich ;] Ale to nie ważne co ma na głowie, ważne żeby strzelał bramki :)
0
losowanie było chyba w Monaco, nieprawdaż?;p (ale mogę się mylić:))
0
Powodzenia w lepszym świecie.
0
Do roboty. Mamy najwyższe oczekiwania, nie powinniśmy przegrywać z beniaminkiem.
VeB
0
świetnej formy przez długie długie lata i bramkostrzelności którą już posiadasz :) Wszystkiego najlepszego Bojan. VeB! Visca el Bojan Krkic :)