0

jestem kibicem i cieszyłabym się z goli Barcy nawet na sektorze Wisły ale powiedzmy sobie szczerze... ryzykowałabym życie :|

0

To już końcówka jego piłkarskiej kariery, jeśli jemu odpowiada ten klub to dobrze i tyle.

0

depeche - na meczu na trybunie gości będą z polski Ci co załatwili sobie bilety z Hiszpanii czyli niektórzy członkowie polskiego fan klubu Barcy. O ile dobrze mi wiadomo to 51 osób. Poza tym co ma oznaczać "no cóż, tego się spodziewałem... całe 0" - przecież muniek166 napisał że będzie. No to jak możesz pisać 'całe zero' :|

0

zgadzam się z golabką, dodam tylko jeszcze że nie możesz wyjeżdżać nam tu z patriotyzmem(MariuszuDxxx) bo tak jak wcześniej golabka napisała ani Wisła czy też Legia to nie 100-procentowe polskie kluby. W piłce nożnej o patriotyzmie możesz mówić gdy mowa o reprezentacji a nie o futbolu klubowym.

0

MariuszDxxx - nie mam zamiaru się z Tobą kłócić bo nie warto. Nie mniej jednak nie masz racji, że 'bardziej niż ja ją kochasz' - nie będę się sprzeczać bo to śmieszne.

0

MariuszDxxx - wątpię, że kochasz Barce.

0

BIZI - tylko pierwsze 15 minut ale ponoć tylko dla mediów

0

Na nSporcie widziałam, że jednak niektórzy zdobyli autografy naszych gwiazd;p. Gratuluję, też bym chciała:)

0

tervas - i ja nie mam nic wspólnego z Wisłą ;P i nie chcę mieć ;]

0

tervas -Oczywiście że 'stadion' nosi imię Reymana.(w info nikt się nie pomylił). Tobie chyba myli się z Reymonta(ulica);p

0

Ja się nie cieszę. Już dawno temu byłam za odejściem Laporty... jednak on twardo trzyma się swojego stołka... Cóż... na razie i tak nie ma on godnego zastępcy. Niech już zostanie, muszę się z tym pogodzić;p

0

Jak dla mnie dobrze, że gra 31 a nie 30... Będę w domu i obejrzę pierwsze ligowe starcie Barcy w tym sezonie :) VeB.

0

Nie ma co tu gadać teraz o tym, że stres odbije się na jego formie... Facet naprawdę przeżywa teraz ciężkie chwile. Musimy być wyrozumiali.

3maj się Henry. Oby wszystko dobrze się skończyło.

0

A ja życzę Titiemu - skuteczności :) Przyda mu się.

0

no i po meczu :)

0

:DDDDDDD 2-1 !!!

0

swoją drogą !! piękny gool ;D

0

Kapitanie !!! ratujesz nas XD !!!

0

zieloonka -> Przecież Xavi jest na boisku!

0

nadchodzą 'zbawiciele' :))

0

ojj sędzia za nami nie przepada

0

Valdes na ławce wyraźnie znudzony... Może wejdzie w drugiej połowie...

0

Nie noo.. piłkarze Boca ciągle się pokładają.. :|

0

zmarnowana akcja...

0

No i proszę Marquez kapitanem :))

0

Szkoda tylko, że Pinto gra... on zawsze puszcza jakąś bramkę :/

0

kontuzje... nieodłączny element piłki... szkoda :(

0

Pyrzo_Barca, ja wyrażam tylko swoją opinię. Nie zabronisz mi tego. To jaki ja mam stosunek do Niedzielana i do tego co powiedział to moja sprawa, i jeśli Ci to nie pasuje to nie czytaj moich postów.

0

sciah mam to samo odczucie, myślę że skład jest już kompletny, ale nie narzekałabym gdyby jednak udało się pozyskać Silvę... no ale to już nie aktualne.

0

FCB Krzychó, Maksym95

jest też Zambrotta(który przeszedł do Milanu) i Gudjohnsen(który siedzi na ławce) No i macie z tym jakiś problem? :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?