milch
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jestem kibicem i cieszyłabym się z goli Barcy nawet na sektorze Wisły ale powiedzmy sobie szczerze... ryzykowałabym życie :|
0
To już końcówka jego piłkarskiej kariery, jeśli jemu odpowiada ten klub to dobrze i tyle.
0
depeche - na meczu na trybunie gości będą z polski Ci co załatwili sobie bilety z Hiszpanii czyli niektórzy członkowie polskiego fan klubu Barcy. O ile dobrze mi wiadomo to 51 osób. Poza tym co ma oznaczać "no cóż, tego się spodziewałem... całe 0" - przecież muniek166 napisał że będzie. No to jak możesz pisać 'całe zero' :|
0
zgadzam się z golabką, dodam tylko jeszcze że nie możesz wyjeżdżać nam tu z patriotyzmem(MariuszuDxxx) bo tak jak wcześniej golabka napisała ani Wisła czy też Legia to nie 100-procentowe polskie kluby. W piłce nożnej o patriotyzmie możesz mówić gdy mowa o reprezentacji a nie o futbolu klubowym.
0
MariuszDxxx - nie mam zamiaru się z Tobą kłócić bo nie warto. Nie mniej jednak nie masz racji, że 'bardziej niż ja ją kochasz' - nie będę się sprzeczać bo to śmieszne.
0
MariuszDxxx - wątpię, że kochasz Barce.
0
BIZI - tylko pierwsze 15 minut ale ponoć tylko dla mediów
0
Na nSporcie widziałam, że jednak niektórzy zdobyli autografy naszych gwiazd;p. Gratuluję, też bym chciała:)
0
tervas - i ja nie mam nic wspólnego z Wisłą ;P i nie chcę mieć ;]
0
tervas -Oczywiście że 'stadion' nosi imię Reymana.(w info nikt się nie pomylił). Tobie chyba myli się z Reymonta(ulica);p
0
Ja się nie cieszę. Już dawno temu byłam za odejściem Laporty... jednak on twardo trzyma się swojego stołka... Cóż... na razie i tak nie ma on godnego zastępcy. Niech już zostanie, muszę się z tym pogodzić;p
0
Jak dla mnie dobrze, że gra 31 a nie 30... Będę w domu i obejrzę pierwsze ligowe starcie Barcy w tym sezonie :) VeB.
0
Nie ma co tu gadać teraz o tym, że stres odbije się na jego formie... Facet naprawdę przeżywa teraz ciężkie chwile. Musimy być wyrozumiali.
3maj się Henry. Oby wszystko dobrze się skończyło.
0
A ja życzę Titiemu - skuteczności :) Przyda mu się.
0
no i po meczu :)
0
:DDDDDDD 2-1 !!!
0
swoją drogą !! piękny gool ;D
0
Kapitanie !!! ratujesz nas XD !!!
0
zieloonka -> Przecież Xavi jest na boisku!
0
nadchodzą 'zbawiciele' :))
0
ojj sędzia za nami nie przepada
0
Valdes na ławce wyraźnie znudzony... Może wejdzie w drugiej połowie...
0
Nie noo.. piłkarze Boca ciągle się pokładają.. :|
0
zmarnowana akcja...
0
No i proszę Marquez kapitanem :))
0
Szkoda tylko, że Pinto gra... on zawsze puszcza jakąś bramkę :/
0
kontuzje... nieodłączny element piłki... szkoda :(
0
Pyrzo_Barca, ja wyrażam tylko swoją opinię. Nie zabronisz mi tego. To jaki ja mam stosunek do Niedzielana i do tego co powiedział to moja sprawa, i jeśli Ci to nie pasuje to nie czytaj moich postów.
0
sciah mam to samo odczucie, myślę że skład jest już kompletny, ale nie narzekałabym gdyby jednak udało się pozyskać Silvę... no ale to już nie aktualne.
0
FCB Krzychó, Maksym95
jest też Zambrotta(który przeszedł do Milanu) i Gudjohnsen(który siedzi na ławce) No i macie z tym jakiś problem? :|