milch
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arkag -> hahah sam sobie zaprzeczasz.. najpierw mówisz że Brożek robił z naszą obroną co chciał a gdy zadajemy Ci pytanie "to niby dlaczego nie strzelił" to odpowiadasz.. 'bo skoczyło do niego 4 obrońców' lol... może wyłącz już telewizor i idź spać. A i wyłącz tą stronę! to nie serwis dla Ciebie.
0
"a gdyby jeszcze udało się im dokopać, to naprawdę byłoby coś fantastycznego. " haha niepoprawny optymista z Ciebie Niedzielan, 'gdyby udało się im dokopać'... -możesz sobie tylko pogdybać ;)
0
Daniel1988 --> Z tego co ja zauważyłam, to myślę że dostałeś ostrzeżenie ponieważ, Twój komentarz był pisany Caps Lock'iem a w regulaminie wyraźnie było napisane coś na ten temat ;p Trzeba się stosować do obowiązujących zasad... no ale oczywiście najpierw trzeba je przeczytać... czego pewnie nie zrobiłeś ;p
0
no i mamy 5:0 xD
0
sucza.. cóż może dlatego, że mamy turnee po USA xD
0
kubusny -->
klepanie?! OMG :|
0
Trzeba coś skombinować z tymi biletami, ale myślę, że na sektor gości nie będzie potrzebna karta kibica;)... KamboL,
ale nie zasponsoruje Ci biletu:p
0
KamboL --> z pewnością tak:p Ale lepiej chyba na żywo obejrzeć:))
0
Po raz kolejny muszę to przyznać... Żałuję że wotum nieufności wobec Laporty i jego zarządu nie weszło z życie! Straciłam już dawno szacunek do tego człowieka i pomimo tego że w jakimś sensie odbudował Barcę to myślę że już rok temu trzeba było mu powiedzieć "Żegnaj Joan".
Eto'o potrzebuję Barcy, a Barca potrzebuję Eto'o. Nie ma sensu pozbywać się piłkarza tej klasy. Laporta zrobi kolejny błąd jeśli doprowadzi do odejścia Samu. Wcześniej popełnił też inny, dość znaczący (choć tu wiele osób by polemizowało) 'oddał' Ronaldinho.
0
i teraz w sezonie niech tak pięknie grają i będę w siódmym niebie.
Visca el Barca ! :) :) :) :)
0
o nie Pinto ;/ pewnie barca straci pare bramek przez niego...
0
SuperReal--->
to dowaliłeś! ;|
boże realowiec...
0
ja nie jestem za sprowadzeniem Benzemy więc dla mnie ok, że zostaje w Lyonie
0
Chciałabym by nie puścili, ale sądzę, że puszczą i to prawie na pewno :P
0
To lepiej dla niego.. W jego rodzinie, jak wcześniej przeczytałam były już śmiertelne przypadki związane z tą chorobą... dobrze, że zdecydował się zrezygnować... wielki to piłkarz, człowiek i autorytet. Życzę mu szczęśliwego i długiego życia.
0
cycu2424 -->
znalazłeś chyba sondę, w której brali udział praktycznie sami niepoprawni optymiści hahaha:)
Mają chyba duży problem ze sobą jeśli sądzą, że zdołają pokonać Barcę ;p
0
FrankDrebin
-->
o Boże :| PSEUDOKIBIC i to jaki... żal mi Ciebie.
Groźbami to możesz sobie rzucać u siebie na podwórku a tu się zachowuj!
0
wiemy wiemy :)
0
A wiecie co, zastanawiam się nad tym, że jak już dojdzie do tego, że Barca przyleci na ten dwumecz do polski to będzie tu miała więcej kibiców niż Wisła xD xD xD
0
kierunek -> Kraków :D
tylko proszę, niech Wisła wygra z Beitarem xD i jade na mecz kibicować Barcelonie :)))
0
właśnie, szczerze wątpię w wygraną Wisły z Beitarem, nie mniej jednak będę trzymać kciuki za to :)
Wtedy oczywiście wybieram się na wycieczkę do Krakowa... wiadomo komu kibicować :] xD
VeB!
0
No i ładnie się pożegnał :) wszystko opisał i dobrze...
Ostatnimi czasy rzeczywiście nie pograł sobie zbyt dużo i myslę, że ten transfer wyjdzie mu na dobre... życzę mu szczęścia w Ajaxie :)