1

@oddychaj Kolego, przespałeś ostatnie 10 lat? Dawno liga hiszpańska nie jest najsilniejsza, nie wiem czy jest chociażby druga, za to ma na pewno najsilniejszy klub na Ziemii, niestety Real. Ale tak to w ostatnich 5 edycjach w półfinale LM był Villareal i Real 4x nikt inny. Za to angielskie kluby meldowały się np. 5 razy, niemieckie 4x, francuskie 4x. Takie efekty polityki Tebasa.

0

Komentarz usunięty

0

@lucca87 dobra weź sobie te scenariusze i porównasz je z rzeczywistością, jak uwalimy punkty z kimś z 3. Benfica, Atalanta i BVB to nie wiem w jakim świecie żyłeś ostatnie parę lat, że to są gorsze drużyny. Chyba patrząc przez pryzmat 5 meczy w LL. Zrób skrina i porównaj go z rzeczywistością na wiosnę jak będziemy walczyć w barażach.

0

@fotohobby natomiast ciebie raczej nie wystawiali na konkursy czytania ze zrozumieniem w podstawówce.

0

@fotohobby Nie czepiaj się słówek, a remis to niewiele daje, po nieuzyskaniu z Monaco 3pkt.

0

@lucca87 Crvena, Young, Brest -7pkt, bo potknięcia się zdarzają, a takie dopisywanie punktów z góry to się źle kończy, zobacz z kim traciliśmy punkty w poprzednich edycjach
Benfica, Atalanta bardziej prawdopodobne wydaje się 3/4 punkty, a tak samo jak twoje najbardziej możliwe 6pkt, to najbardziej możliwe są też 2, to nie są ogórki, a obiektywnie drużyny sporo lepsze niż Monaco.
Bayern i BVB, znowu możliwe też jest i 6pkt jak i 2 i 0, ale szczęśliwy bym był z 3.
Razem 13/14 pkt i baraże (a teraz dolicz sobie chociaż 1pkt z Monaco, na styk można by wejść, przy korzystnych wynikach, a wygrana daje praktycznie 1/8)...
A w barażach losują tak samo 9 jak i 24 drużynę, w 1/8 trafiasz na City i do domu.

0

@herkin13 Podziwiam optymizm. Oby się spełniło.

0

@fotohobby No tak, nagle zaczniemy lać Bayerny, Benfiki i Dortmundy. A weź. Nie przekreślam żadnych szans, a mówię że skomplikowaliśmy sobie życie jak się tylko dało już w 1 meczu. Żeby nawet 1pkt nie zdobyć... A to już nie ten sam format i takie mecze jak z Monaco liczą się od razu jak mecze nr 4,5 w fazie grupowej poprzedniego formatu.

0

@herkin13 Nie oceniam. Mówię jaka jest sytuacja. Dużo zależało od tego meczu.
Monaco to taka drużyna pomiędzy tą czwórką o której mówiłem, a pozostałymi ogórami, więc zwycięstwo było tu mega konieczne, jeżeli chodzi o dalszą sytuację. Nie wejdziemy do 1/8 bezpośrednio, a to komplikuje bardzo sytuację. Nie dość, że nie wiesz na kogo trafisz w barażu, a może to być mocny zespół to grasz dwa dodatkowe superważne mecze w sezonie(jakby było ich jeszcze mało). Po czym trafiasz w losowaniu do 1/8 na 8 najlepszych zespołów np. Real, City, Bayern itd., gdzie powinniśmy z nimi grać dopiero w 1/4, 1/2. Mieliśmy dosyć korzystne losowanie, żeby gładko przejść, nawet zaliczając porażkę z Bayernem, to się wysraliśmy na to. A właściwie to ter Stegen i Garcia to zrobili.

2

@Sebolinho Bramka to bramka, dał impuls, wyrównał przy 11vs10. Co miał więcej zrobić, strzelić trzy po samotnych rajdach? I tak na tle reszty dał 10x tyle tym golem, trochę z niczego.

3

Niestety, czekają nas baraże i stamtąd dopiero 1/8(jak dobrze wylosujemy...). Gdzie i tak będziemy losować z drużyn, które się dostały od razu. Nie można sobie pozwalać na brak chociaż 1pkt z kimś takim jak Monaco, przy obecnym systemie CL. No chyba, że liczymy na co najmniej 9pkt z trzema z czwórki Bayern/Atalanta/BVB/Benfica. Zakładając oczywiście, że reszta na 3pkt, a znając nas to się potkniemy z jakaś Crveną na remisik itd.

0

@herkin13 no ale to dopiero po barażach (jak dobrze wylosujemy...). nie można sobie pozwalać na brak chociaż 1pkt z monaco, przy obecnym systemie CL. no chyba, że liczymy na wygrane z trzema z czwórki bayern/atalanta/bvb/benfica. zakładając, że reszta na 3pkt.

1

@Sebolinho dżamal.

0

Athletic to raczej w dłuższej perspektywie drużyna z top5, Valencia top10. To tylko na podstawie meczów z Atletico i Realem można oceniać? Real grał też z Athletikiem i 3 ogórkami, a mają 8pkt. To w takim razie w ogóle są tragiczni?

0

@AxelF Pieprzenie bez sensu i szukanie dziury w całym. Prawda jest taka, że gdyby nie jego bramki to z Valencią nie ma zwycięstwa, z Athleti remis, czyli -4pkt. Wstawienie kogokolwiek w jego miejsce nie gwarantuje, że strzeliłby te gole. Zresztą odejmując te kilkanaście milionów euro z payrollu+to co byśmy za niego dostali, czyli pewnie okrągłe zero, znając talent Deco, to dalej możesz sobie ewentualnie zarejestrować kogoś z wolnego transferu, bo na nic innego nie starczy. A z obecnej drużyny to nie wiem kogo by tam można wstawić, chyba rekina, żeby coś jeszcze spierd****, albo Victora, bo Guiu nam podkradli, a V. Roque to sie na razie nadawał do tarcia chrzanu. Jasne, super pomysł oddać wszystkich zarabiających dużo kluczowych zawodników, żeby móc sobie rejestrować, tylko nie wiem kogo bo i tak na nikogo nas nie stać, samo zdjęcie z listy płac nie daje kasy na transfery. Z taką polityką to byśmy sie bili o zaszczytne 5 miejsce.

0

jesteśmy dziady i już.

0

Kompletnie niezrozumiałym by było zostawienie go. Rozumiem Cancelo, z braku laku jest to jednak boczny obrońca na jakimś tam poziomie, których u nas brak. Ale zostawianie Felixa przy Raphinhi, Yamalu, Fatim, Torresie i potencjalnym transferze Williamsa bądź innego skrzydłowego. No chyba, że za darmo co jest nieprawdopodobne. Nie wiem w ogóle po co Laporta pieprzy takie bzdury. Uciąć temat. Był, strzelił 10g i 6 as w 44 meczach. Dziękujemy, do widzenia. Dajmy lepiej szanse na odbudowe Fatiemu lub gre komuś z Athleticu, a kasa na bardziej wrażliwe pozycje.

0

@BORO_12 tak zespół z zmiennikami z laliga2 i segunda to mocna kadra... ehh

0

@BORO_12 No czyli nie mamy mocnej kadry, ewentualnie mamy średnią kadrę z potencjałem na rozwinięcie w dobrą w tym sezonie, mocną za kilka lat. Chociaż tą mocną to zakładając, że pojawi się ktoś za Lewego.

1

@BORO_12 To teraz przystaw sobie tych graczy do graczy którzy grają w Realu czy chociażby Atletico, nie mówiąc o rywalach w LM... Valle nie rozegrał meczu w La Liga, Faye to nawet w LaLiga2 nie debiutował zresztą tak samo jak Bernal, Fort łącznie 7 meczów w LaLiga, a Casado 2. Kounde zaraz będzie strzelał focha na grę na prawej obronie. Balde ma potencjał być drugim Alphonso Daviesem, ale jest dalej wielkim znakiem zapytania. Roque to powinien być wypożyczony do planktonu ligi, albo poziom niżej, żeby się ograć, bo jest kompletnie niegotowy, a że poszło tyle kasy to kolejny flop. Też bym widział u nas Nico z Laminem na skrzydłach, ale tu trzeba kupować graczy defensywnych, bo jest po prostu lipa i potencjał juniorów tego nie zmienia. Nie każdy jest Laminem, Cubarsim czy Gavim, żeby wchodzić z drzwiami do 1 zespołu.

1

@BORO_12 Nie mamy mocnej kadry. Nie mamy boków obrony i nie mamy defensywnych pomocników. Torres to żaden napastnik, a Roque jest zielony jak trawa na Camp Nou. Typowa euforia okresu ogórkowego, ale jak się zacznie sezon i kontuzje to okaże się, że znowu jest padaka, a młodzi mają potencjał, ale na razie wciąż odstają ( z wyjątkiem Lamina, Fermina i Cubarsiego).

1

A swoją drogą patrząc po transfermarkcie szrotu nam nawaliło w 1 kadrze. Lenglet, J. Araujo, Romeu totalnie do odstrzelenia. Do tego na pewno ktoś z dwójki Martinez/Garcia musi odejść (albo obaj). Nie wiadomo co z tym Fatim, będzie u nas grał czy nie będzie. Znaki zapytania co do przydatności w 1 zespole: Torre, Casado, Valle. Szczerze nie wygląda to tak kolorowo, miejmy nadzieje że zadziała magia Flicka, bo kadrowo to tu progresu raczej nie będzie, bez transferów. Nie ma bocznych obrońców oprócz Balde(którego forma to loteria) i Forta(który ma 17 lat), za to środek obrony przeładowany. Nie ma defensywnego pomocnika, nie ma zmiennika dla zaraz 36 letniego RL9, za to chcemy kupować skrzydłowego, których w kadrze jest czterech.

0

@kejdzi ale będzie kasa na kolejnego skrzydłowego!

6

Krzyżyk na drogę, zginie w tej Chelsea szybciej Moriba w RBL.

0

@kaczorra86 a czy ja mu zabraniam mieć opinie? Ty mi swoją pokrętna lewacką logiką zabraniasz mieć opinie o jego zdaniu. A pierdy takie, że fajnie się prawi frazesy o wolności, sprawiedliwości i zjednoczeniu jak się jest multimilionerem. A jak jesteś większością rdzenną społeczeństwa kraju to patrzysz na to, że ledwo wiążesz koniec z końcem bo oprócz siebie pracujesz na armię nierobów, mogą ci poz mroku zgwałcić dziecko/żonę, ogólne niebezpieczeństwo, a nie czy możesz latać z tęczowa flagą po dworz i czy ułamek społeczności może brać jednopłciowe małżeństwa.

3

Fajnie się gada takie pierdy z 7mioma zerami euro na koncie.

0

chłop odklejony. wydaje mu sie że walczy o 1 miejsce chyba, a prawie wypuścił z rąk 2 z gironą... xavi out!

1

to wypier****!!!!!

3

jego głowa powinna paść już za samo zostawienie xaviego, a topór zawisnąć nad nią za brak zwolnienia w styczniu. tu nie ma miejsca na sentymenty. liczą się wyniki, a nie co ktoś zrobił dla klubu 10 lat temu.

4

wypierda*** laporta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?