milek9722
Dołączył/a: grudzień 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Gdyby chociaz wyszedl i powiedział prawdę. Tak zagraliśmy znowu słabo, odstajemy fizycznie praktycznie od każdego. Zdjął troche presji z piłkarzy biorąc na klatę swoją wine. Ale nie, pierdoli to co zawsze, tylko się zmienia liczba trofeów do wygrania. I w sumie to jest dobrze. Jeszcze bardziej wkurwia swoimi farmazonami. Zero refleksji.
0
@LukaszJ nie ten kontekst. Chyba że to Xavi do Laporty, bo sam nie odejdzie.
0
@TAN Co to za argument nastolatkowie? Ci nastolatkowie wchodzą do składu i graja lepiej niż gracze za kilkadziesiąt milionów po czym po jakimś czasie pod Xavim gasną totalnie. Więc gdzie leży problem? Przeciętni gracze? Kounde, Raphinha, Lewy to nie byli przeciętni gracze w poprzednich klubach, tutaj zgaśli, nawet Romeu imponował. A jak tak mu przeszkadza granie młodymi, to nikt nie kazał wypożyczać Garcii, Fatiego, Lengleta, Torre, Riada, Araujo, wystarczyło nie robić debilnych transferów i by się zmiecili w cap space. A tak to płacimy części ich pensji, graja dla innych, a my gramy juniorami z braku graczy.
2
Ciekawe czy jak Napoli pojedzie z nami beż mydła, dalej będą te farmazony o odejściu po sezonie.
3
On to chyba wiedział co robi. Kazał wywalić hajs na bezużytecznych grajków typu romeu, żeby potem nie mieli za co go zwolnić. Zmysł taktyczny jest.
0
@Majkosz jeszcze nie wymienili?
0
@Damiain on to jeszcze chyba gra.
2
@Arden po za tym na równi? No chyba nie xd
0
@insp1re dziwne tylko to, że przed przyjściem nie byli plackami pod innymi trenerami. No bardziej kounde, ale drybler tez miał swoje zalety w Leeds.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr i tak byśmy przegrali
0
@LM10GOAT jedziemy jedziemy. Jak chce grać w 1 składzie, to powinien takie sytuacje wykorzystywać, a jak nie to powinien ogrywać się niżej niestety.
2
Losujemy co Xavi powie na konferencji??? Obstawiam:
- wyciągniemy wnioski
- walczyliśmy, byliśmy lepsi, stwarzaliśmy okazję, ale no niestety przegraliśmy
- no w sumie to Real też odpadł
- jak poczuje, że mnie nie chcą to odejdę
- walczymy dalej o 2 trofea, jesteśmy w grze.
3
@cules100pro niech prowadzi Marquez, trener kobiet, asystent Marqueza, żona Marqueza, trener u-19 albo wuefsita z pobliskiego liceum-ktokolwiek.
3
@MikeBajson Ten Nico to po 120 minutach wyglądał fresh, a nasi co wchodzili w trakcie meczu w dogrywce byli zdechli, także No. Do tego przegrywamy jednym golem a w drugiej części do nas presuja a nie my xD to już jest jakiś żart.
0
@Zeniu666 No tak, ale jak jest dogrywka, to chyba w tej dogrywce masz prawo do dodatkowej zmiany. Przynajmniej takie jest w ucl.
0
@Zeniu666 5+1 bo dogrywka
1
@kakusus tak naprawdę to już o żaden. La liga odjechała, a LM chyba nikt nie myśli poważnie.
0
@KondiCules z podwyżka i premia od każdego straconego gola
2
Fajny ten Sergi Roberto el capitan. Wchodzi na dogrywkę i rozpierd*** cały wysiłek ze 120 minut.
1
@emjot za to rekin, pedri kompletnie nic. De jong gol na sumieniu. Yamal zmarnowane 2 setki.
0
@Rupert_Haubica lepszy rekin 90 minut bez dotknięcia piłki.
3
No Messi to, to nie będzie.
1
@PuszkinFan z Xavineta się nie dyskutuje.
1
Jest w tym składzie ktoś kto nie jest kruchy?
1
@korn234 ty za to zostałeś trafiony nieuleczalną chorobą zwaną debilizmem przez los.
1
@korn234 co robią? Klepią piłę na swojej połowie chyba, a nie cokolwiek rozgrywają.
0
@Kibicodlat5 a potem kontuzja dwóch napastników(co przy profesjonalizmie sztabu jest 100%) i nie będzie kim grac.
0
@Dfd222 chłop strzelił bramkę na 1:1 kompletnie z niczego. polaczki: nie no w miarę dobrze, ale ogólnie to dramat.
0
@Pablozeusz To też ludzie, chcą mieć prace.