milek9722
Dołączył/a: grudzień 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Szkoda tych 60mln za ferrana, naprawdę mocno średni gracz. Można za te kase było mieć dwóch solidnych zmienników.
0
@mateusz395 A nie wydaje Ci się, że 3 pomocników na kolejne wiele lat to będzie Gavi-de Jong-Pedri i z ławki Nico/Kessie/... . Trochę dziwnym będzie inwestować ciężką kasę w innych pomocników mając taką trójkę. Po prostu trzeba będzie dopasować styl tak, aby de Jong przejął zadania Busquetsa. No chyba, że sprzedamy de Jonga i za tą kasę szukać kogoś w stylu Busquetsa. Ale kogo? Rodriego z ManCity nie wyrwiemy. Na rynku po prostu nie ma graczy o takim profilu, a jeżeli są to nie stać Barcy na nich, więc najlepiej zastanowić się nad zmianą systemu i dopasowaniem do tego co mamy.
0
Czy przypadkiem nie okaże się jak z Messim, że po 30 czerwca będzie on wolnym piłkarzem i trzeba będzie go rejestrować jako nowego piłkarza? Tym samym zajmie miejsce w limice na podpisywanie innych graczy.
0
@QuentinTarantino Tylko przy jednej z nich, można powiedzieć, że to dzięki niemu piłka wyszła na aut, więc tu akurat powinno być na plus.
0
@hobart29 No na pewno to że końcowo zawalił mecz go nie podkopało.
3
Ja tylko sie zastanawiam po co trzymać gracza na boisku, który od 1 połowy non stop pudłuje i to jeszcze sety, a robić miliony innych zmian, nie zawsze mających sens.
0
Jak na razie szkoda niewykorzystanych szans. Napoli kompletnie nic w ofensywnie nie pokazuje, właściwie jednak akcja, jeden gol. Przy czym nasza obrona kompletnie odpuściła Zielińskiego, po czym po jego strzale stoją i się patrzą nie wiadomo na co, a on spokojnie sobie dobija na juz pustą brameczkę. Szkoda niewykorzystanych szans, bo przeważaliśmy właściwie cały mecz. Odbiory w okolicach pola karnego nie kończyły się niczym konkretnym. Ferran do zmiany, już się troche spalił w tym meczu.
0
@tomasthc na niektórych streamach jakoś full hd, bez słabego polskiego komentarza tylko angielski/hiszpański. Tylko kilka reklam trzeba przeklikac.
0
@stepkovski Nie wiem co w tym śmiesznego. W końcu dzieje się coś pozytywnego wokół klubu, jakby nie patrzeć po transferach jest dosyć szeroki wybór w ataku, tylko taki jeden kwas. Pieniędzy żadnych po nim juz i tak nie odzyskamy.
1
@KacperVEB Grałby w przerwach od l4, czyli niewiele.
22
Nie chce się patrzeć na tę zdradziecką mordę. Powinni go schować do szafy do końca sezonu, a nie dawac mu szanse.
0
Jak mnie wkurza to granie de Jonga do tyłu, dostaje piłe, idzie press, to klapki na oczy, odwraca się i podanie do tyłu.
0
@normasubiektywna
Z Messim to tak było zawsze czekane do końca, nawet w "dobrych czasach ". A nie wierzę, że w największym klubie na świecie, który właściwie jest korporacją, prawnicy nie przewidzieli tej sytuacji z rejestracja mimo wszystko. I każdy inteligentny człowiek chciałby to załatwić bez tego problemu. No ale dochodzę do wniosku, że jak i z jednej strony i drugiej nie było jakiejś ogromnej motywacji. Barca potrzebuje nowego otwarcia. Co by nam dal kolejny sezon z Messim ciągnącym ten burdel i kolejna wygrana w Pucharze Króla. Za sezon czy dwa bylibyśmy w jeszcze większej dupie. Formula się już jakiś czas temu wyczerpała.
0
@normasubiektywna wystarczyło podpisać kontrakt dzień przed wygaśnięciem aktualnego
5
W całej tej akcji z Messim nie rozumiem jednego, może ktoś mi to wyjaśni, kto zna przepisy. Dlaczego Messi, jak każdy normalny gracz nie przedłużył kontraktu w trakcie sezonu? Wtedy mógłby utrzymac nawet swoją poprzednia ogromną pensje i nie byłoby całej dramy z rejestrowaniem go od nowa. Jeżeli tak mu zależało na Barcie to mógł co sezon nie robić całej akcji z czekaniem do ostatniej chwili na podpis. Czy to z chciwości, żeby wymusić lepszy kontrakt co sezon, czy co? Juz nie mówiąc o kontraktach na 1/2 sezony, gdzie mógł podpisać na dłużej, np. 2+1+1 itd. Wszyscy inni gracze mają kontrakty długoterminowe przez co cierpimy często, a on zazwyczaj na jeden sezon. Nawet jakby chciał obniżyć pensje to w trakcie mógł się zrzec jak inni np. Pique.
0
@pienaar Tu na każdej pozycji praktycznie jest padaka. Jeszcze dwa lata temu top pomocników na świecie-padaka, przychodzi gość za 50 milionów-padaka.
6
Serio nie mozna wystawić trójki: Nico, FdJ, Pedri? Trzeba grać tym Busqetsem każdy mecz po 90 minut?
5
@Gallaret Szacun dla niego. Widać, że to gracz ulepiony z innej gliny niż obecne gwiazdeczki.
1
Puste słowa, każdy by mógł to o sobie powiedzieć. Poznasz go po czynach. A po jego czynach wynika, że jest leniwy, dziecinny, niesumienny, łapczywy na pieniądze, a barwy klubów, które reprezentuje ma głęboko w poważaniu. Już nie wspominając o wiecznych kontuzjach, bo teoretycznie nie ma na to wpływu, chociaż jak wiadomo, można się tak fizycznie przygotowywać, aby im w jakimś tam stopniu zapobiegać.
3
Juz za 6 lat: Alejandro Balde blisko transferu do Barcelony za 50M ...
0
@NoziX1 nie, nie byłem jakimś fanem tego transferu. Przyszedł, to przyszedł.
0
@Emerald to że go wyrejestrujesz nie znaczy, że nie pomoże zapieprzac na indywidualnych treningach.
5
On i tak jest już stracony, trzeba się pogodzić. Jeżeli do końca okienka nie przedłuży/ odmówi odejścia do innego klubu to w trybie natychmiastowym powinien zostać odsunięty od drużyny, kompletna izolacja od pozostałych graczy, tak aby nawet nie mógł z nikim innym się zobaczyć na terenie klubu i oczywiście zakaz wstępu na stadion w dniu meczu. Dodatkowo wyrejestrować go ze składu w lidze, aby nie zajmował miejsca. Do tego treningi 2x dziennie 7 dni w tygodniu o nieludzkich porach typu 4.30, o intensywności i specyfice nadwyrężającej jego kontuzjogenne strefy( a tych wiele). Tyle na ile kontrakt pozwala. Jeżeli jakieś obiekcje, niestosowanie się od razu kary. A osobiście życzę kolesiowi, żeby się tak połamał, żeby mu juz żaden inny klub choćby jednego euro za granie w piłkę nie wypłacił. Taki piłkarzyna, to klasyczny przykład raka, który toczy wspolczesny futbol.
0
@RivaldoVitorBorba Wydaje mi się, że to nie jest tak że oni ściągają wielkie talenty. Ściągają tak samo perspektywicznych graczy jak inni, ale z głową ich rozwijają, w dobrym kierunku, wierzą w nich i dają okazję się ogrywać przy wielkich graczach. Coś czego w tym klubie od lat się nie widzi i aż strach jak moga zmarnować talenty Gaviego, Nico, Fatiego itd.