milek9722
Dołączył/a: grudzień 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rupert_Haubica xD
1
@smiatuniu jest xD
3
Piękna jest ta Xavineta. Nie zapomnę jej nigdy.
0
@JohnnySilverhand nie kłamie, patrzyłem na ówczesne miejsca w tabeli. za las palmas sorry, zapomniałem że to takie tuzy. w ogóle nie zrozumiałeś o co mi chodzi. mianowicie w meczach z poważnymi przeciwnikami-słabiutko. nie ma tam ani jednej drużyny z top 7? lepiej?
0
Abym tak chciał, żeby wfeuista usadził na ławce Lewego na kilka meczów. Po paru wpierdo**** gawiedź by zobaczyła, że nie tu leży problem.
3
@Murazor spojrz sobie komu te gole strzelił. Oprócz betisu nie ma tam ani jej drużyny z top 10 xD
9
Na pewno Ferran zagra dwa dobre mecze z rzędu. No już xD
0
@sledzik "Nie rozegra szybko na małej przestrzeni.
Nie zagra otwierającego podania,
Nie weźmie nikogo na szybkość,
Nie przedrybluje nikogo,
Nie presuje
Nie broni"
jak i cała reszta zespołu. i nie nic nie wnoszą do całkoształtu. męczą się z 3ligowcami, dostają w banie od ogórków i remisują ze średniakami...
0
@sledzik Nie widzę różnicy między nim, a w sumie kimkolwiek z tego składu. Ma najwięcej goli do tego 5 asyst. Co więcej wnosi Felix, Raphinha, Roberto, Cancelo i inni? Robert też miał wiele dobrych passów których jego koledzy nie wykorzystywali. Jak dla mnie do tej drużyny praktycznie nikt nic nie wnosi. Obrona jest wiecznie zachwiana, przepuszcza mnóstwo goli (i to ze słabeuszami) i niepewna. Pomoc tylko klepie piłkę w koło, z czego nic nie wynika. Skrzydłowi nie potrafią nic przełamać. Samo to, że przy tak fatalnej grze i taktyce udało mu się strzelić kilka bramek i zaliczyć asyst jest na plus. Jasne pewnie gra najgorszy sezon w karierze i jak na siebie jest b. słaby, ale na tle tej mizerii i zjazdu, który dzieje się na naszych oczach, dla mnie i tak jest jednym z jedynych, którzy potrafią coś zrobić. Ale jasne, jak spojrzysz przez pryzmat meczu z Betisem, to wszyscy inni grają lepiej.
0
@sledzik Każdy może oprócz De Jonga, Gundogana. W podobnej formie są Araujo, Felix, Torres. W miarę dobre mecze przeplatają tragicznymi i średnimi. Nie biorę pod uwagę Yamala.
6
O czym wy w ogóle gadacie? To wina Lewego, że cała drużyna gra w tym sezonie piach? To, że Torres miał dzień konia i udało im się pokonać mierny Betis(nie bez problemów), nic tutaj nie zmienia. Lewy to tylko powinien dostawić nóżkę w ostatniej fazie akcji. Wcale nie jest najgorszym zawodnikiem w Barcy w tym sezonie. Mógłbym wymienić co najmniej 3/4 składu, które jest w gorszej formie niż on. Nie oczekujcie, że będzie crackiem, którym nigdy nie był. Ma określony profil gracza, o którym władze włącznie z Xavim wiedzieli jak go sprowadzali, a teraz nie potrafią tego wykorzystać.
3
Ten się zaraz posra bo wygrali z Betisem. Już dawno cie powinno nie być.
0
Odklejony chłop nieźle.
2
A tak serio, to po co nam dyrektor do spraw sportowych, który pobiera pewnie nie małą pensje? Skoro i tak nie mamy kasy na transfery, to chyba taka osoba jest zbędna.
0
@Losiex Ten Deco to też jest z dupy wzięty. Był Alemany który uratował praktycznie w pojedynkę ten klub, nie ma nagle Alemany'ego a jest pajac Deco.
0
@brudziana taka prawda
1
@PauloPaz no i co to da? dwa miesiące zanim przesiąknie i 1 pkt z las palmas? dalsza równia pochyła denzela?
1
@Tridente2015 No tak, bo to przecież obecnie takie wyzwanie i chwała.
1
@xavi890 Najgorsze co można było zrobić to wypuścić Alemany'ego. Chłop wyratował ten klub z wielkiego dna i odkąd odszedł a przyszedł Deco wraca w to samo miejsce.
1
@Tridente2015 myśle że to nie kontekst, tylko nie chciał powiedzieć tego wprost xD, że po prostu najłatwiej nam spuścić wpier***. Nie mógł tego powiedzieć oficjalnie przecież.
0
@lukas1920 Xavi out, Rapha out
0
To, że ktoś taki jest kapitanem to jest hańba.
0
@majkel02 brzmi jak Koeman xD
0
@Matix90 zagraliśmy lepiej, ale oni strzelili więcej goli.
0
@Bartula No i po co? Czy ten system dał nam jakieś sukcesy w ostatnich latach? Powinniśmy się przesunąc na granie 2 środkowych pomocników (de Jong bardziej cofnięty) i jeden ofensywny pomocnik za Lewym.
2
Zanotował też asyste i został sfaulowany na karnego, którego nie odgwizdano...
0
@DaPidejpi No i co z tym Messim? 2-8 w ćwierćfinale, czy 2-5 w 1/16, a może łomot od Romy? Nie mówiąc o tym, że zżerałby pensje wszystkich nowych nabytków razem wziętych (a i to pewnie mało). Messi w Barcelonie, mimo szacunku do jego osiągnięć, się już dawno skończył i nie ma to prawa bytu. Bardzo dobrze, że Laporta to definitywnie zakończył. Niby jakie transfery byłby w stanie współpracować z Messim, grającym tak jak w ostatnich latach? Nie mówiąc już o tym, że bez szans byłoby wprowadzanie pressingu, mając jednego gracza chodzącego po boisku przez 85% czasu.
Wymienić Pique, Albe i Busiego, a kto niby wziąłby ich przerośnięte do granic możliwości kontrakty?
0
@DawidekFCB no i? chłop totalne dno gra, nie potrafi kiwnąć, nie potrafi wrzucić, nie potrafi skończyć setki
1
@PiotrR pewnie coś jebną, bo jak idzie kontra to sie obrona pali. skrzydlowi musza biec z pomoca, bo pique, busqets, alonson, roberto nie wiadomo gdzie są
0
Raphinha pierwszy do zdjęcia w połowie