misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JanuszKorwinMikke A co zrobił?
9
@mordini123 A więc bezpośrednią przyczyną wybuchu III WŚ były podgrzane kulki?
3
Dziś jest dzień, który można świętować z czystym sumieniem.
2
@Beztroskii Wszystko spoko, tylko kurwidołka, kurwidołku to wołacz, ale może to już ten czas, by wołać?
3
@Konradowskyy Jeśli miałby tu przyjść to raczej nie rzuci projektu PSG "z dnia na dzień", tylko tamten projekt musi się naturalnie skończyć. Póki co nie wygląda.
1
@Ku84fcb Wydaje się, że to już ten moment, w którym należy przyznać, że jest potrzebny sezon (lub nawet kilka) przejściowy i ograniczyć wydatki, bo w końcu skończy się potrzebą przejściowych dekad...
15
Powstaje (jak zawsze) jeszcze poważne pytanie. A co jeżeli reprezentacja Polski już nigdy nie straci gola, grając parą stoperów z Porto?
5
Tak oto reprezentacja Polski zgniotła i przeżuła Litwę. Koloryzowane.
0
@VegetaPolska Nie mów hop, jest 2-0, nie chce mieć flashbacków z Kiszyniowa...
Edit. Aczkolwiek mam nadzieję, że para stoperów ogarnie ten mecz i zagramy co ważne na 0 z tyłu.
6
Skończony Lewandowski wyjaśnia hejterów.
1
@MessiForeverTheBest przy naszej portugalskiej obronie nawet i to. Zapewne mecz w przebiegu wyglądałby jak więcej szczęścia niż rozumu, ale jako doktor Strange widzę tę jedną rzeczywistość z 14 000 605.
8
@esem91 Ogólnie chyba nie istnieje taki scenariusz w kontekście kadry narodowej, który by mnie zaskoczył.
2
Przypominajka, że dziś trzeba wygrać nieważne w jakim stylu, liczyć na Belgów i wskakujemy do pierwszego koszyka w kontekście ewentualnych baraży.
0
@maroon Możliwe, że masz rację. Z szacunku do ludzkiej inteligencji chciałbym, żeby to jednak był żart.
12
@Jakchcesz Zupełnie nieodpowiedzialne zachowanie, bo mogłeś mieć resztki papryczki na palcach. Następnym razem wyciągaj czubkiem noża.
0
@FcPortoFan1999 Też myślałem, że zakończył karierę.
1
@Jakchcesz Dla mnie to nadal bait, jak firma nawet nie podaje swojej nazwy. Tutaj masz choćby info, kto jest rekruterem, czym się będziesz zajmował konkretnie itp.
https://www.olx.pl/oferta/praca/grafik-komputerowy-designer-produktowy-ecommerce-praca-zdalnie-online-CID4-ID17AD9m.html
Odmawiam uwierzenia, że ktoś tego nie wrzucił dla jaj. Dodatkowo ta oferta nie jest spójna na poziomie logicznym. Masz nie być na studiach stacjonarnych, ale czas pracy elastyczny...
1
@Jakchcesz Wygląda jak bait. Chyba że oferty dla grafików faktycznie są tak mało sprecyzowane, to wtedy pozostaje współczuć.
0
@Bolton Podobna długość fal.
0
@APTAPT Kiedyś piłkarze byli ulepieni z innej gliny, kibice też. Było nas jedenaścioro... mieszkaliśmy w jeziorze, itp.
2
@Kgorecki2500 Śmiesznie jak wykręcą coś w stylu finału, w przeciwieństwie do złotego pokolenia Belgii.
3
@Rastafarnianin więc tak...
2
@mekston do dziś żałuję, że odmówiłem... w sensie nie, że werbalnie, bo za mientki byłem, tylko się przesiadłem.
5
@escarabajo Jakby to ma co do zasady pi razy oko taką etykietę i są osoby, co przesączą to przez coś (typu chleb) i piją. Ogólnie nie polecam, ale on mnie wtedy częstował taką fioletową... ogólnie z tamtego okresu to mam wiele dziwnych historii...
https://a.allegroimg.com/s1024/0cc0f7/433d40054673b8a80aff357c43e8
5
@Colin94 mam taką historię odnośnie dziwnych soków, że jak byłem w przerwie, pomiędzy liceum a pierwszym rokiem studiów (najdłuższe wakacje w życiu), to jechałem metrem z pracy dorywczej i się dosiadł na ratuszu jakiś menel. Wyciągnął "jagodziankę na kościach" z tekstem do mnie: "Chcesz? To nie jest sok z gumi-jagód". Dziwne były te powroty metrem po północy...
2
@Tasde To następnym razem pij z kieliszków. Pić z kartofli, co za bezsens...
0
@FcPortoFan1999 co tu się od janiepawaliło...
0
@gumaz W sumie nie wiem, jaka była optymalna strategia, nigdy tego nie rozważałem. Natomiast pokazuje to niewątpliwie dysproporcję w grze przy braku oraz pełnej informacji.
2
@FcPortoFan1999 Gra w ciemno to był peak. W sensie, że trollingu.
1
@Marusek Ach szkoda, obstawiałem coś niesztampowego.