0

@FcPortoFan1999 co tu się od janiepawaliło...

0

@gumaz W sumie nie wiem, jaka była optymalna strategia, nigdy tego nie rozważałem. Natomiast pokazuje to niewątpliwie dysproporcję w grze przy braku oraz pełnej informacji.

2

@FcPortoFan1999 Gra w ciemno to był peak. W sensie, że trollingu.

1

@Marusek Ach szkoda, obstawiałem coś niesztampowego.

2

@adamek20151 Zapytał w liczbie pojedynczej, to w takiej też odpowiedziałem. Był Aguero, Kempes, Aimar, Batistuta, pewnie dużo bym wymienił. Ja się natomiast nie dziwię, że kibice Barcelony mają pamięć przysłowiowej złotej rybki, jak po 4 meczach potrafią z dowolnym piłkarzem jechać do spodu.

7

@Dankho94isback Chociażby Mascherano, bo El Jefecito trzymał tę obronę w ciężkich czasach, nawet jeśli ktoś nie uważał go za topkę.

1

@Marusek Dosłownie większego generyka nie dało się napisać.

1

@adamek20151 częste mycie skraca życie.

1

@joloskyy Miałem okazję z niego kiedyś u znajomego korzystać, jest całkiem spoko.

3

@joloskyy Istnieje większa szansa, że pomoc znajdziesz na przeznaczonym do tego forum na przykład: https://www.forumastronomiczne.pl/

Tutaj jeszcze masz filmik, bo ludziom się często rozjeżdża wyobrażenie z rzeczywistością, co jakim teleskopem zobaczysz.


2

@Adran360 I to są te detale. Auba z hattrickiem, a Lewandowski zupełnie niewidoczny z Nową Zelandią.

Edit. Jestem nieaktualny, bo już poker wleciał, ale to tylko pogrąża niewidocznego Lewego.

2

@BorzyKrzys "Głąby" zarabiające dużo to jednak nadal odchylenie statystyczne. Badania na reprezentatywnej próbie pokazują (co nie powinno dziwić), że średnio osoby z wyższym wykształceniem zarabiają więcej od tych bez (i tak trzeba się było uczyć). Oczywiście możemy patrzeć w kierunku Billów Gatesów, Marków Cukierbergów, czy Steavów Jobsów, ale w ten sposób karmimy się tylko fałszywą ułudą błędu statystycznego.

Dzięki za pomysł na kolejny wpis.

0

@NeroTFP1 Jakub Midel aka Tom Ridel (Riddle), sam-wiesz-kto patowynajmu.

1

@Eklerek SoaD to spoko zespół. Szkoda, że jak w przypadku Slipknot kasa wygrała.

1

@fejkenq Daj spokój... że on tej główki nie zmieścił to ja do dziś pamiętam...

4

@Eklerek Zastanawiam się, czemu ręką nie bronił. W sumie to nie jest podanie do bramkarza.

14

Widzieliście kiedyś obronę bramkarza główką? Nie? To macie okazję.


3

@maroon Niewiele zabrakło.

3

@Kgorecki2500 animacja "spalająca mapę" przy odsłanianiu FoW kozak.

10

Ciężki mecz, z niewygodnym rywalem, na trudnym terenie. Szanujmy tego złotego gola oraz te punkty do rankingu.

2

@blakkudium Achhhh ta nierówna walka. Kowal alkohol próbuje lać w mordę, a alkohol nim rzuca o podłogę...

3

@Jakchcesz Simpsonowie przewidzieli już podobny wariant.


1

@ranger3120 W zasadzie to tyle, co w szkole na zajęciach, metodami, które tam były. Nie ogarniam koncepcji, że ktoś, kto urodził się po 90' nie nauczył się go, jak dosłownie kładą to do głowy ponad 10 lat.

4

@Kgorecki2500 @Jakchcesz Raz w cudzej szafie to nie creep, a po 3 się kasuje.

1

@FCBparasiempre Wrzucam, bo w temacie.


9

@Kgorecki2500 Weźmiesz ich głodem?

8

Nie mogę się doczekać czwartku i niedzieli, kiedy to defensywny walec Jana Urbana przejedzie się po Nowej Zelandii oraz Litwie.


5

@Luciano99 Życie to nie je bajka.

1

@Eklerek Pasuje do aury za oknem.

3

@Safrani Dla mnie za wcześnie, bo u mnie zawsze na okolice świąt wjeżdża i robię go tyle, że starcza na 3-4 tygodnie i potem mam go dość cały rok :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?