misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 co tu się od janiepawaliło...
0
@gumaz W sumie nie wiem, jaka była optymalna strategia, nigdy tego nie rozważałem. Natomiast pokazuje to niewątpliwie dysproporcję w grze przy braku oraz pełnej informacji.
2
@FcPortoFan1999 Gra w ciemno to był peak. W sensie, że trollingu.
1
@Marusek Ach szkoda, obstawiałem coś niesztampowego.
2
@adamek20151 Zapytał w liczbie pojedynczej, to w takiej też odpowiedziałem. Był Aguero, Kempes, Aimar, Batistuta, pewnie dużo bym wymienił. Ja się natomiast nie dziwię, że kibice Barcelony mają pamięć przysłowiowej złotej rybki, jak po 4 meczach potrafią z dowolnym piłkarzem jechać do spodu.
7
@Dankho94isback Chociażby Mascherano, bo El Jefecito trzymał tę obronę w ciężkich czasach, nawet jeśli ktoś nie uważał go za topkę.
1
@Marusek Dosłownie większego generyka nie dało się napisać.
1
@adamek20151 częste mycie skraca życie.
1
@joloskyy Miałem okazję z niego kiedyś u znajomego korzystać, jest całkiem spoko.
3
@joloskyy Istnieje większa szansa, że pomoc znajdziesz na przeznaczonym do tego forum na przykład: https://www.forumastronomiczne.pl/
Tutaj jeszcze masz filmik, bo ludziom się często rozjeżdża wyobrażenie z rzeczywistością, co jakim teleskopem zobaczysz.
2
@Adran360 I to są te detale. Auba z hattrickiem, a Lewandowski zupełnie niewidoczny z Nową Zelandią.
Edit. Jestem nieaktualny, bo już poker wleciał, ale to tylko pogrąża niewidocznego Lewego.
2
@BorzyKrzys "Głąby" zarabiające dużo to jednak nadal odchylenie statystyczne. Badania na reprezentatywnej próbie pokazują (co nie powinno dziwić), że średnio osoby z wyższym wykształceniem zarabiają więcej od tych bez (i tak trzeba się było uczyć). Oczywiście możemy patrzeć w kierunku Billów Gatesów, Marków Cukierbergów, czy Steavów Jobsów, ale w ten sposób karmimy się tylko fałszywą ułudą błędu statystycznego.
Dzięki za pomysł na kolejny wpis.
0
@NeroTFP1 Jakub Midel aka Tom Ridel (Riddle), sam-wiesz-kto patowynajmu.
1
@Eklerek SoaD to spoko zespół. Szkoda, że jak w przypadku Slipknot kasa wygrała.
1
@fejkenq Daj spokój... że on tej główki nie zmieścił to ja do dziś pamiętam...
4
@Eklerek Zastanawiam się, czemu ręką nie bronił. W sumie to nie jest podanie do bramkarza.
14
Widzieliście kiedyś obronę bramkarza główką? Nie? To macie okazję.
3
@maroon Niewiele zabrakło.
3
@Kgorecki2500 animacja "spalająca mapę" przy odsłanianiu FoW kozak.
10
Ciężki mecz, z niewygodnym rywalem, na trudnym terenie. Szanujmy tego złotego gola oraz te punkty do rankingu.
2
@blakkudium Achhhh ta nierówna walka. Kowal alkohol próbuje lać w mordę, a alkohol nim rzuca o podłogę...
3
@Jakchcesz Simpsonowie przewidzieli już podobny wariant.
1
@ranger3120 W zasadzie to tyle, co w szkole na zajęciach, metodami, które tam były. Nie ogarniam koncepcji, że ktoś, kto urodził się po 90' nie nauczył się go, jak dosłownie kładą to do głowy ponad 10 lat.
4
@Kgorecki2500 @Jakchcesz Raz w cudzej szafie to nie creep, a po 3 się kasuje.
1
@FCBparasiempre Wrzucam, bo w temacie.
9
@Kgorecki2500 Weźmiesz ich głodem?
8
Nie mogę się doczekać czwartku i niedzieli, kiedy to defensywny walec Jana Urbana przejedzie się po Nowej Zelandii oraz Litwie.
5
@Luciano99 Życie to nie je bajka.
1
@Eklerek Pasuje do aury za oknem.
3
@Safrani Dla mnie za wcześnie, bo u mnie zawsze na okolice świąt wjeżdża i robię go tyle, że starcza na 3-4 tygodnie i potem mam go dość cały rok :P