misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Widzieliście kiedyś obronę bramkarza główką? Nie? To macie okazję.
3
@maroon Niewiele zabrakło.
3
@Kgorecki2500 animacja "spalająca mapę" przy odsłanianiu FoW kozak.
10
Ciężki mecz, z niewygodnym rywalem, na trudnym terenie. Szanujmy tego złotego gola oraz te punkty do rankingu.
2
@blakkudium Achhhh ta nierówna walka. Kowal alkohol próbuje lać w mordę, a alkohol nim rzuca o podłogę...
3
@Jakchcesz Simpsonowie przewidzieli już podobny wariant.
1
@ranger3120 W zasadzie to tyle, co w szkole na zajęciach, metodami, które tam były. Nie ogarniam koncepcji, że ktoś, kto urodził się po 90' nie nauczył się go, jak dosłownie kładą to do głowy ponad 10 lat.
4
@Kgorecki2500 @Jakchcesz Raz w cudzej szafie to nie creep, a po 3 się kasuje.
1
@FCBparasiempre Wrzucam, bo w temacie.
9
@Kgorecki2500 Weźmiesz ich głodem?
8
Nie mogę się doczekać czwartku i niedzieli, kiedy to defensywny walec Jana Urbana przejedzie się po Nowej Zelandii oraz Litwie.
5
@Luciano99 Życie to nie je bajka.
1
@Eklerek Pasuje do aury za oknem.
3
@Safrani Dla mnie za wcześnie, bo u mnie zawsze na okolice świąt wjeżdża i robię go tyle, że starcza na 3-4 tygodnie i potem mam go dość cały rok :P
1
@AssisMoreira Specem od AI to na pewno nie jestem. To zależy, jak definiujesz wiarę w kontekście nauki. Jeśli tak jak wiarę definiują wszechobecne na kuli ziemskiej religie, to nie – w żadną z nich nie wierzę – już bardziej trafiałaby do mnie hipoteza symulacji, o czym kiedyś pisałem. Natomiast uważam, że rozwijanie nauki bez koncepcji wiary jest w zasadzie niemożliwe. To jeden z obecnie istniejących oczywistych braków AI, że nie potrafi ono zbudować swojego zbioru prawd absolutnych i przekonań, którym jest wierna. Przykład: osoba, która chciałaby dowodzić prawdziwości hipotezy Riemanna, musiałaby w nią też wierzyć do czasu znalezienia dowodu. Wiarę w takim wydaniu uznaję.
1
@AssisMoreira Mi się baseball z Japonią kojarzy xD
A co do rozumienia tutaj masz fajny materiał:
PS Co innego jest rozumieć zasady, a co innego wiedzieć skąd się biorą. Ja rozumiem jak grać w tysiąca, brydża czy szachy, rozumiem zasady i to więcej niż losowe ruszanie się bierkami, czy zrzucanie kart na oślep. Ale tak jak w fizyce kwantowej nie wiem, skąd te zasady się biorą (kto wymyślił, że skoczek porusza się w ksztacie L?) – to są dwa zupełnie różne tematy, które możesz mieszać.
2
@AssisMoreira Nie wiem co w tym trudnego. Jak piłkę łapiesz w locie, to autujesz pałkarza, więc jako pałkarz chcesz ją wybić tam, gdzie nikogo nie ma. Za boisko jest idealnie, bo jak poleci na boisko, to ciągle ją można podnieść i wyautować na dwa sposoby (dotknięciem piłki gracza, albo dotknięciem bazy, do której on zmierza), więc idealnie jest wybić za boisko i jest euforia, bo sobie można na luzie przebiec.
A teorię kwantową raczej rozumiemy, kwestia sporna jest taka, czy umiemy się z nią pogodzić przez jej kontrintuicyjność makroskalową :P
10
Siwy bajerant, zanim został siwy.
0
@JordiAlbion On zdaje się, że siedział za przekręty finansowe przy transferze Neymara, ale to i tak chyba było bez prawomocnego wyroku.
EDIT. Ogólnie nie wiem czemu wymienia się go obok Bartomeu jeśli chodzi o rujnowanie finansów klubu, bo za jego kadencji drabinka nie była tak rozdmuchana. W zasadzie to staliśmy się zakładnikiem trypletu z 2015, bo gdyby Bartomeu nie przedłużał amigosów, to by go na taczkach kibice wywieźli. Natomiast piłkarze z tego wiszącego nad jego głową jak miecz Damoklesa bata skrzętnie korzystali.
0
@marcin62 wchodzimy na wyższy poziom vibe codingu.
0
@MessiForeverTheBest Możliwe, że w tym wypadku mieszane były nie tylko odczucia, ale sos i mięso wątpliwego pochodzenia, bo żeby 7 osób złapało jelitówkę?
7
Uwielbiam, kiedy okładki sprzed lat są nadal aktualne (13 marca 2003, jakby ktoś nie dojrzał). Zastanawiam się tylko jaki wtedy był tego kontekst :-)
0
@buglikos Wróżenie z fusów. Czy ktoś się spodziewał, że PSG, które było po 5 z 8 kolejek za burtą TOP 24 oraz potem trafiło na Liverpool, wygra LM?
2
@macio_944 Jestem chyba w tym wąskim gronie, które nie rozumie fenomenu tego serialu. "Zaśmiane" w pierwszym sezonie może ze 3 razy, nie trafia to do mnie zupełnie, więc chyba sobie daruję kolejny sezon. Nie mniej przyjemnego oglądania.
6
Ciekawostka. Dziś mijają dokładnie 102 lata, od kiedy Edwin Hubble wykonał zdjęcie, na którym udało się po raz pierwszy uchwycić galaktykę (Andromedę) na tyle dokładnie, aby określić, że znajduje się ona całkowicie na zewnątrz Drogi Mlecznej. Tym samym zmieniło to wyobrażenie ludzkości, odnośnie do tego, jak naprawdę rozległy jest Wszechświat.
2
@blakkudium Może odpuszczają i się oszczędzają? Taktyka znana.
1
@bartekvisca Lepszy mecz niż z PSG moim zdaniem, tam mógł więcej zrobić przy sytuacjach.
3
Cytując klasyka: "Czy ty chociaż raz od swoich narodzin powiedziałeś prawdę?"
0
@Rastafarnianin Dosłownie mieliśmy rok temu takie dwa miesiące i to w podobnym okresie xD
2
Ehh ten g******y październik...