misteriosoVEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
W końcu po latach od Puyola będzie w Barcelonie kapitan z prawdziwego zdarzenia. Powodzenia Roberto
7
@kuz tak cenisz legendę?
0
@Rust_Cohle bo już nie odróżniasz z którego konta piszesz
8
@wojopancer na pewno podoba mu się projekt sportowy w Arabii
2
@DaPidejpi popłynął mocno z tym fanatyzmem
0
@KlonaZepan teraz mu pasuje do jego narracji xD żenada
9
@Klejnot_Nilu liczą się tylko z sezonów gdy razem grają w lidze i tylko z tych gdzie Leo ma więcej goli
3
@Sulimo na pewno miał. Wystarczyło obniżyć swoje wymagania finansowe
2
@fart ja tez liczyłem jeśli na normalnych warunkach nie powodujących żadnych wyprzedaży itp. A jednocześnie od początku byłem przekonany, że albo zostanie w PSG albo odejdzie do Arabii lub USA
2
@damianfcb105 nie. Nawet zabawne będzie to ile osób było pewnych jego powrotu a on zrobi inaczej
3
@ini_barca czemu zabawne, że ten kto ma najwięcej goli jest najlepszym strzelcem?
1
@fart ciekawe co na to @Lionel_Messi10 który pisał tyle razy, że to nie możliwe i na pewno wróci
1
@Kidd albo jakiś burger lub tortilla i piękny dzień
0
@LS az Leo przyjmie ofertę w Arabii
2
@Firestone gang labamba argentina juz pewnie knuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Marcelinho99 i przeważnie piszą to osoby z Argentyną lub Leo w avatarze xD
0
@mateusz1989VeB pewnie dzieci i Antonella chcą do Barcelony a Leo Arabii
0
@barcelonaLM nie pasuje niektórym do ich narracji źródło to od razu je atakują xD np @Lionel_Messi10
0
@TheNekro94 a ja uważam, że prędzej pójdzie do Arabów niż do Barcelony
0
@chlip1 nie musi mieć. Jak mu nie wyjdzie powrót to każdy klub na świecie i tak go zechce
1
@barcanawieki pewniaczek. Dziś na stronie nie było więc dobrze, że Cię mamy
0
Gdyby Messi tak chciał do Barcelony to by zaprzeczył o "plotach" o Arabii
1
@gumaz Lewy wczoraj zrobił robotę rozmową
0
@KrychaFCB jak dobrze, że po prawicy nie ma idiotów.. a nie.. jest ich równie wielu
0
@Kessie oceniam, że oglądasz dziwne rzeczy w internecie
6
@Messibestplayerintheworld to oczywiste. Jednak kiedyś trzeba się odciąć od amigosów
2
@ChampionLW @MesQueUnClub96 sobie dorabia
1
@KrwawiaceoczyVEB ważne, że jest ziomkiem Laporty i atmosferka amigosów się kręci
5
@Martwy przynajmniej odważny jest i wiemy co lubi