9

W końcu po latach od Puyola będzie w Barcelonie kapitan z prawdziwego zdarzenia. Powodzenia Roberto

7

@kuz tak cenisz legendę?

0

@Rust_Cohle bo już nie odróżniasz z którego konta piszesz

8

@wojopancer na pewno podoba mu się projekt sportowy w Arabii

2

@DaPidejpi popłynął mocno z tym fanatyzmem

0

@KlonaZepan teraz mu pasuje do jego narracji xD żenada

9

@Klejnot_Nilu liczą się tylko z sezonów gdy razem grają w lidze i tylko z tych gdzie Leo ma więcej goli

3

@Sulimo na pewno miał. Wystarczyło obniżyć swoje wymagania finansowe

2

@fart ja tez liczyłem jeśli na normalnych warunkach nie powodujących żadnych wyprzedaży itp. A jednocześnie od początku byłem przekonany, że albo zostanie w PSG albo odejdzie do Arabii lub USA

2

@damianfcb105 nie. Nawet zabawne będzie to ile osób było pewnych jego powrotu a on zrobi inaczej

3

@ini_barca czemu zabawne, że ten kto ma najwięcej goli jest najlepszym strzelcem?

1

@fart ciekawe co na to @Lionel_Messi10 który pisał tyle razy, że to nie możliwe i na pewno wróci

1

@Kidd albo jakiś burger lub tortilla i piękny dzień

0

@LS az Leo przyjmie ofertę w Arabii

2

@Firestone gang labamba argentina juz pewnie knuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Marcelinho99 i przeważnie piszą to osoby z Argentyną lub Leo w avatarze xD

0

@mateusz1989VeB pewnie dzieci i Antonella chcą do Barcelony a Leo Arabii

0

@barcelonaLM nie pasuje niektórym do ich narracji źródło to od razu je atakują xD np @Lionel_Messi10

0

@TheNekro94 a ja uważam, że prędzej pójdzie do Arabów niż do Barcelony

0

@chlip1 nie musi mieć. Jak mu nie wyjdzie powrót to każdy klub na świecie i tak go zechce

1

@barcanawieki pewniaczek. Dziś na stronie nie było więc dobrze, że Cię mamy

0

Gdyby Messi tak chciał do Barcelony to by zaprzeczył o "plotach" o Arabii

1

@gumaz Lewy wczoraj zrobił robotę rozmową

0

@KrychaFCB jak dobrze, że po prawicy nie ma idiotów.. a nie.. jest ich równie wielu

0

@Kessie oceniam, że oglądasz dziwne rzeczy w internecie

6

@Messibestplayerintheworld to oczywiste. Jednak kiedyś trzeba się odciąć od amigosów

2

1

@KrwawiaceoczyVEB ważne, że jest ziomkiem Laporty i atmosferka amigosów się kręci

5

@Martwy przynajmniej odważny jest i wiemy co lubi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?