3

@Tom_Tom jest fatalna a Laporta polityk ładnie to pudruje w mediach i niektórzy ślepo w to wierzą. Ciekawe czy w Polsce politykom też tak ślepo wierzą :)

0

@KlonaZepan dlatego się wypowiadasz?

0

@koksik2700 plus Laporty, że nie powiększył problemów. Minus, że praktycznie nie pomógł

0

@karolup zależy kto by wystartował więc ciężko ocenić

0

@Rust_Cohle czyli jakim? Podaj bo już się gubicie w tych moich poprzednich kontach

0

@AlexDark00 sprzedawanie udziałów to nowa technika w biznesie? Tylko nazwa ładna

1

@Rust_Cohle na jakim koncie?

0

@lucas/catalan Laporta działa starymi metodami sprzed 20 lat. Tylko czasy się zmieniły a on stoi w miejscu

2

Był święty Alemany teraz będzie święty Deco. Coraz słabsze te świętości

0

@KlonaZepan a czy wiesz czemu wyleciał? Xd

1

@Gaz idealne miejsce na zakończenie kariery w miejscu gdzie osiągnie pełno sukcesów

1

@TaughtMule @Lionel_Messi10 dasz sobie rade wtedy?

9

@Przemek2323 tego mi było trzeba. Kupili mnie tą marchwią

1

@Gacek5 wspaniałe podsumowanie a jakże prawdziwe xD

4

@goldmetaxa o Alemanym mozna było poczytać i dowiedzieć się jakim był fachowcem. O Deco możemy poczytać i wiedzieć, że nic nie osiągnął. Wybór oczywisty

5

Laporta by sie odnalazł w polskim rządzie. Lubi wciskać ziomków na różne posady

1

@AdiKingu96 potem niech jeszcze city szejkowskie przegra finał i całkiem przyjemny sezon

2

@RonnieVEB w poprzednim okienku dźwignie, w tym trzeba stawiać na magię

4

@Lionel_Messi10 boje się o ciebie jak ty sobie dasz radę jak zobaczysz, że nici z powrotu xd

14

@bartas97 Alemany TOP

19

@Lionel_Messi10 xD ależ ty niegrzeczny

3

@Solmyr wiesz ile z tej kwoty można wydać tak?

0

@El Plutoninho patrząc ile będzie można z tej kwoty wydać to nie da rady

0

@kamilop i w przyszłym sezonie ferran na skrzydełku

0

@AlwaysBlaugrana ah przez autokorektę wyszły moje fantazje o Alemanym

0

No tak zaczyna sie. Laporta musi być najbardziej widoczny razem z bebechem i fachowców trzeba się pozbywać lub ich zniechęcać.. szkoda

0

@Deathwing112 poczytaj o historii Laporty i jak często odchodziły osoby ogarniające swoją robotę bo musiało być jak prezes zechce więc no
@Emhyr a nawet jak weźmie kogoś seksownego to jak właśnie nie będzie się ze wszystkim słuchał to szybko odejdzie

0

@Emhyr to tylko kompromitacja w rządzeniu Laporty

0

@Xpert77 to tak jak ocena labamby, ze jak Real wygrywał ligę mistrzów to zawsze dzięki sędziom xD

1

@Mesqueunbarcafan tęskniliśmy. Ale kim jesteś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?