1

@HighestInTheRoom a to jak dla ciebie historia całkiem nic nie znaczy to nie za mądre nie mamy o czym dyskutować

2

@SteuerFreiMoney @HighestInTheRoom ciekawe czy zmieni mu to pogląd o tym "pięknym" klubie

1

@graco14 to puść sobie po angielsku transmisje

4

@tbas Legia ma najgorszy sort kibiców

2

@Rust_Cohle może sędziemu oddają

0

@Gabriell_17 czerwona kartka

0

@betonito zakładamy się o 1000 zł że za rok raków nie będzie walczył o utrzymanie?

0

@mkord to było upozorowanie przed późniejszymi działaniami

3

@PatriBarca przecież Korona Kielce nie wygrała

1

No niestety Legia z sędzią wygrali mecz

3

Xavi boi się, że nie zdobędzie mistrza i zajeżdża ciągle tych samych piłkarzy xD

0

@HighestInTheRoom to podaj jaki miałem niby nick wcześniej? Bo już kilka słyszałem więc sie nie możecie dogadać co do konta xD

0

@HighestInTheRoom brak argumentów to dajesz absurdalne wymyślone oskarżenia. Typowe Legia tak ma często

10

@HighestInTheRoom po Legii to niczego nie oczekujemy zawsze podobny poziom

0

Pewnie w 90 minucie sędzia Legii da jakiegoś gola

1

Papszun czapeczke przekręcił. Już po Legii

0

@Kondziubarca to głupi byłby Santos że nie zweryfikowałby sobie tego

0

Tak apropo poziomu meczu to jaki pasztet jest waszym ulubionym?

4

Czekam az kibice Legii zaczną niszczyć stadion. Swój kiedyś podpalili to do takich rzeczy są zdolni. Nie za mądrzy

5

@fanbofan z niską liczbą znanych im słów ciężko im wymyślić lepsze przyśpiewki xD

1

@Rust_Cohle a to on nie strzelił sobie w głowę tak jak obiecał?

1

@supraomnes1 to tak jakby chwalić się piciem harnasia

2

@Sysia11 jak podchodzisz ze swoją wiarą do katastrof? Interesujące

1

Niech Tobiasz odchodzi z Legii. Za dobry pilkarz na tak marny klub

0

@MesQueUnClub96 okłamałeś nas wszystkich

0

@HighestInTheRoom jednak boli xd

0

@HighestInTheRoom jak tam Legia??

10

@MesQueUnClub96 Legia czy Raków? ( Nie dziękujcie )

2

@lucas/catalan zgłoszone już

0

@ChampionLW co wy macie z tym ukropolin xD atorów za dużo się naogladaliscie jakiś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?