misteriosoVEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HighestInTheRoom a to jak dla ciebie historia całkiem nic nie znaczy to nie za mądre nie mamy o czym dyskutować
2
@SteuerFreiMoney @HighestInTheRoom ciekawe czy zmieni mu to pogląd o tym "pięknym" klubie
1
@graco14 to puść sobie po angielsku transmisje
4
@tbas Legia ma najgorszy sort kibiców
2
@Rust_Cohle może sędziemu oddają
0
@Gabriell_17 czerwona kartka
0
@betonito zakładamy się o 1000 zł że za rok raków nie będzie walczył o utrzymanie?
0
@mkord to było upozorowanie przed późniejszymi działaniami
3
@PatriBarca przecież Korona Kielce nie wygrała
1
No niestety Legia z sędzią wygrali mecz
3
Xavi boi się, że nie zdobędzie mistrza i zajeżdża ciągle tych samych piłkarzy xD
0
@HighestInTheRoom to podaj jaki miałem niby nick wcześniej? Bo już kilka słyszałem więc sie nie możecie dogadać co do konta xD
0
@HighestInTheRoom brak argumentów to dajesz absurdalne wymyślone oskarżenia. Typowe Legia tak ma często
10
@HighestInTheRoom po Legii to niczego nie oczekujemy zawsze podobny poziom
0
Pewnie w 90 minucie sędzia Legii da jakiegoś gola
1
Papszun czapeczke przekręcił. Już po Legii
0
@Kondziubarca to głupi byłby Santos że nie zweryfikowałby sobie tego
0
Tak apropo poziomu meczu to jaki pasztet jest waszym ulubionym?
4
Czekam az kibice Legii zaczną niszczyć stadion. Swój kiedyś podpalili to do takich rzeczy są zdolni. Nie za mądrzy
5
@fanbofan z niską liczbą znanych im słów ciężko im wymyślić lepsze przyśpiewki xD
1
@Rust_Cohle a to on nie strzelił sobie w głowę tak jak obiecał?
1
@supraomnes1 to tak jakby chwalić się piciem harnasia
2
@Sysia11 jak podchodzisz ze swoją wiarą do katastrof? Interesujące
1
Niech Tobiasz odchodzi z Legii. Za dobry pilkarz na tak marny klub
0
@MesQueUnClub96 okłamałeś nas wszystkich
0
@HighestInTheRoom jednak boli xd
0
@HighestInTheRoom jak tam Legia??
10
@MesQueUnClub96 Legia czy Raków? ( Nie dziękujcie )
2
@lucas/catalan zgłoszone już
0
@ChampionLW co wy macie z tym ukropolin xD atorów za dużo się naogladaliscie jakiś