0

@D10SLEO i konfederacja 9.8 xD

0

@FCB_dimiC wygrałeś dyskusję

0

@FCB_dimiC @FCB_dimiC taki a co?

11

@MesQueUnClub96 to jeszcze nie żyłeś wtedy

0

@MesQueUnClub96 sam sobie poradzisz

0

@MesQueUnClub96 a ty mógłbyś nie pisać

1

@Medium za to polskie gigachady to są tacy, że hoho xD

3

@MesQueUnClub96 Guardiola kupuje mecze

5

Za inflację w Polsce nie przeprosił..

0

@RomanHoffer myślę, że wiele osób tak ma. Jak sprawia ci to problem to skonsultuj to ze specjalistą nie "ekspertami" labamby

0

@LM10GOAT gorszymi kretynami są tylko ci chcący powrotu Neymara

1

@BulaKG i miliardy komarów. A to dopiero początek zalet lata

1

@Rust_Cohle Norweg pije mleko od krowy a @MesQueUnClub96 dalej od mamy

0

Ciekawe czy jak Neymar skończy karierę będą informację o możliwości jego powrotu

4

Roque zgodził sie poczekać na Barcelonę dluzej.. czyli zostanie legenda swojego klubu w Brazylii. Szacunek

0

Neymar i Dembele ale to będą skrzydła w szpitalu w Barcelonie

1

@Medium no tak uważam. Szkoda ale sytuacja klubu ważniejsza

@Lionel_Messi10 bardziej ty się zalamiesz jak do tego nie dojdzie. Przecież ja chce jego powrotu. Ale dla mnie sytuacja klubu ważniejsza niż bycie jakimś zapatrzonym fanem na jedną osobę xd

0

@ranger3120 ale co sie Messim niektórzy pojaraja wtedy rok dwa to ich. A potem upadek klubu a kogo to obchodzi xd

0

@Lionel_Messi10 tylko żeby wrócić musi chcieć dopłacać. Messi w szoku

0

@sintesox pythona

5

@pioz123 udowodnij, że to twoje

36

Nie trzeba Roberto.. odpocznij

0

@kuz nie. Robercik mu nie odda

0

@Lanosss wymieńmy Roberto na Neymara

1

@Kessie no cóż widać, że Kessie

3

@czółkovsky Alemany ma pomagać Barcy do końca okienka. Nie wazne w jaki sposób. Alemany TOP

1

@sonek to szynki dołóż

2

@sonek zapiekany chleb z serem

0

@Anonymus0608 ale niektórzy będą go bronić bo Fati taki biedny :( ciągle kontuzje biedaczyna inaczej miałby 160 goli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?