misteriosoVEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO i konfederacja 9.8 xD
0
@FCB_dimiC wygrałeś dyskusję
0
@FCB_dimiC @FCB_dimiC taki a co?
11
@MesQueUnClub96 to jeszcze nie żyłeś wtedy
0
@MesQueUnClub96 sam sobie poradzisz
0
@MesQueUnClub96 a ty mógłbyś nie pisać
1
@Medium za to polskie gigachady to są tacy, że hoho xD
3
@MesQueUnClub96 Guardiola kupuje mecze
5
Za inflację w Polsce nie przeprosił..
0
@RomanHoffer myślę, że wiele osób tak ma. Jak sprawia ci to problem to skonsultuj to ze specjalistą nie "ekspertami" labamby
0
@LM10GOAT gorszymi kretynami są tylko ci chcący powrotu Neymara
1
@BulaKG i miliardy komarów. A to dopiero początek zalet lata
1
@Rust_Cohle Norweg pije mleko od krowy a @MesQueUnClub96 dalej od mamy
0
Ciekawe czy jak Neymar skończy karierę będą informację o możliwości jego powrotu
4
Roque zgodził sie poczekać na Barcelonę dluzej.. czyli zostanie legenda swojego klubu w Brazylii. Szacunek
0
Neymar i Dembele ale to będą skrzydła w szpitalu w Barcelonie
1
@Medium no tak uważam. Szkoda ale sytuacja klubu ważniejsza
@Lionel_Messi10 bardziej ty się zalamiesz jak do tego nie dojdzie. Przecież ja chce jego powrotu. Ale dla mnie sytuacja klubu ważniejsza niż bycie jakimś zapatrzonym fanem na jedną osobę xd
0
@ranger3120 ale co sie Messim niektórzy pojaraja wtedy rok dwa to ich. A potem upadek klubu a kogo to obchodzi xd
0
@Lionel_Messi10 tylko żeby wrócić musi chcieć dopłacać. Messi w szoku
0
@sintesox pythona
5
@pioz123 udowodnij, że to twoje
36
Nie trzeba Roberto.. odpocznij
0
@kuz nie. Robercik mu nie odda
0
@Lanosss wymieńmy Roberto na Neymara
1
@Kessie no cóż widać, że Kessie
3
@czółkovsky Alemany ma pomagać Barcy do końca okienka. Nie wazne w jaki sposób. Alemany TOP
1
@sonek to szynki dołóż
2
@sonek zapiekany chleb z serem
0
@Anonymus0608 ale niektórzy będą go bronić bo Fati taki biedny :( ciągle kontuzje biedaczyna inaczej miałby 160 goli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika