0

Najbardziej żenujący mecz w historii xDDD

1

@Gaz ten wybitny trener zajechał kounde i gaviego, lewy coraz gorszy, ściągnął kessiego, torresa, raphinhe itp a dembele jest dla niego najlepszym skrzydłowym swiata. Tak trener jest dramatem

25

Ktoś pisał, że jest dziś na meczu. Współczuję xdd

1

Hahahahaha co to jest xd

0

@Batys właśnie pewnie nie wejdzie bo Xavi będzie obsrany

0

Fati to nie ogarnia co sie dzieje

0

@Fenelon wstawaj zesrałeś się

0

@Gracek10 czemu skoro piłkarz ma klub w dupie?

1

@Chucky z tego co wiem to takie placki jak kessie raphinha i torres to jego wybory. A zajechanie gaviego itp również

1

Fati klepa z nogą rywala. Ależ to jest gracz

0

@Borry nawet nie musi

0

@tristan87 słuszne

0

Jak to policeman niech wchodzi

0

@clyde oby Xaviego zmienili

0

@VamosVamos priorytet na letnie okienko. Nowy trener

0

@Cygan BRC to wszystko winaaa sędziegooo

0

Tu trzeba jakiś dźwigni zeby Xavi miał kim grać xd

3

Ewidentnie trzeba spowolnić grę bo za szybko gramy stąd nic nie wychodzi

3

Xavi zrobił taką maszynę xD może wygramy 1-0 z rezerwową Osasuna grająca w 10. A za rok po ligę mistrzów xD

0

@mekston i może uda sie wygrać 1-0

0

@HighestInTheRoom a to z tymi klubami się zgadzam. Tak samo żałosne jak Legia i wstyd im kibicować

0

Teraz uda się wygrać 1-0!!!!

1

Ciekawe jaki jest pomysł Xaviego na ten mecz xD fenomenalny trener

0

@Patriskos tak jak piłkarze jak sie gra

0

@HighestInTheRoom jeśli akcje rossela i bartomeu dla ciebie to to samo co budowanie pozycji klubu w taki sposób jak Legia to brak słów. Legia klub z jedną z gorszych historii jak to się nie liczy to spoko. Ale każdy może lubić co innego

5

@rogalbarca jest tak zajechany że sił nie ma

2

@karci0 planuje jak będzie nowy stadion już i będzie nowy trener

0

@mekston jak Xavi odejdzie chyba

3

Ależ działa ta maszyna Xaviego z drugim zespołem Osasuny xD

0

@MarioVeB! Jakim koncie? Jak zarzucasz coś to śmiało :) chyba, że twój poziom się kończy na tym, że ktoś ci coś udowadnia a ty umiesz tylko wymyślać coś to ciężko dyskutować wtedy będzie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?