misteriosoVEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najbardziej żenujący mecz w historii xDDD
1
@Gaz ten wybitny trener zajechał kounde i gaviego, lewy coraz gorszy, ściągnął kessiego, torresa, raphinhe itp a dembele jest dla niego najlepszym skrzydłowym swiata. Tak trener jest dramatem
25
Ktoś pisał, że jest dziś na meczu. Współczuję xdd
1
Hahahahaha co to jest xd
0
@Batys właśnie pewnie nie wejdzie bo Xavi będzie obsrany
0
Fati to nie ogarnia co sie dzieje
0
@Fenelon wstawaj zesrałeś się
0
@Gracek10 czemu skoro piłkarz ma klub w dupie?
1
@Chucky z tego co wiem to takie placki jak kessie raphinha i torres to jego wybory. A zajechanie gaviego itp również
1
Fati klepa z nogą rywala. Ależ to jest gracz
0
@Borry nawet nie musi
0
@tristan87 słuszne
0
Jak to policeman niech wchodzi
0
@clyde oby Xaviego zmienili
0
@VamosVamos priorytet na letnie okienko. Nowy trener
0
@Cygan BRC to wszystko winaaa sędziegooo
0
Tu trzeba jakiś dźwigni zeby Xavi miał kim grać xd
3
Ewidentnie trzeba spowolnić grę bo za szybko gramy stąd nic nie wychodzi
3
Xavi zrobił taką maszynę xD może wygramy 1-0 z rezerwową Osasuna grająca w 10. A za rok po ligę mistrzów xD
0
@mekston i może uda sie wygrać 1-0
0
@HighestInTheRoom a to z tymi klubami się zgadzam. Tak samo żałosne jak Legia i wstyd im kibicować
0
Teraz uda się wygrać 1-0!!!!
1
Ciekawe jaki jest pomysł Xaviego na ten mecz xD fenomenalny trener
0
@Patriskos tak jak piłkarze jak sie gra
0
@HighestInTheRoom jeśli akcje rossela i bartomeu dla ciebie to to samo co budowanie pozycji klubu w taki sposób jak Legia to brak słów. Legia klub z jedną z gorszych historii jak to się nie liczy to spoko. Ale każdy może lubić co innego
5
@rogalbarca jest tak zajechany że sił nie ma
2
@karci0 planuje jak będzie nowy stadion już i będzie nowy trener
0
@mekston jak Xavi odejdzie chyba
3
Ależ działa ta maszyna Xaviego z drugim zespołem Osasuny xD
0
@MarioVeB! Jakim koncie? Jak zarzucasz coś to śmiało :) chyba, że twój poziom się kończy na tym, że ktoś ci coś udowadnia a ty umiesz tylko wymyślać coś to ciężko dyskutować wtedy będzie ;)