misteriosoVEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 nie dam ci szansy na zwycięstwo jestem samolubem
3
@Derean Xavi w premier league miałby nie dużo lepsze wyniki
5
@lukaszbrk a Anna Lewandowska zdobywa Hiszpana
3
@Tomo1989 dla chwilowej satysfakcji Messi. Dla ratowania przyszłości klubu eksperci jak Alemany
12
@Peciak czyli masz gdzieś klub i Messi ponad wszystko. No cóż
3
@Firestone ależ pięknie zezłomowany
3
@MesQueUnClub96 u ciebie trwa
0
@Worny niby tak ale można tez nie lubić innych drużyn jeszcze bardziej. Ja np tak mam z Chelsea i PSG
8
@kamilekXdisney niech City pokona Real a potem przegra w finale. Lepiej
0
@Fenelon a jak będą chcieli to zostaną obaj i tyle będzie
0
@tristan87 dziękuję za potwierdzenie. W końcu głos rozsądku w twoim wykonaniu
7
Alemany nie zgadzał sie na powrót Leo i nie chciał kontraktów dla amigosow. Niszczenia klubu ciąg dalszy. Laporta chce bycia chwalonym, a Alemany chciał dobrze dla klubu finansowo
0
@Emhyr a dziś jak grała z kluczowymi?
0
@urbipl argentyńskie tango
0
@Aragorn33 wynika to z sytuacji finansowej Barcy która nie jest normalną
0
@Nazio87 A Gavi sypia z Shakira
2
Alemany zobaczył, ze z tymi możliwościami finansowymi nic nie ulepi i odszedł
0
@Emhyr czemu tak sie nie robi? Nie przyjmuje sie dużo lepszej oferty? XD
17
@Sysia11 zaraz po Barcy Xaviego
1
Fati teraz na obiadek do Mamusi i dzień udany
4
Upadek torresa najlepszym zagraniem w historii jego gry w Barcy
1
@AdiBarca87 widziałeś jak to wpadło? XD
0
No to Alba nowy kontrakt!
0
@Gracek10 na pewno nie w Barcy. Szukamy dalej
0
Dembele co za podanie hahaha
0
Fati do sprzedania. Nawet za 2 kilo węgla
6
Barcelona tym meczem dała pewności siebie dla Osasuny przed meczem z Realem
#XaviGeniusz
4
@macio_944 wcale nie gwiżdżą co chwile xD
0
Na 0 z tyłu to najważniejsze...
0
@pomi11 to przebija puchar Polski. A chodziło mi o mecze Barcy