0

@macio_944 nie dam ci szansy na zwycięstwo jestem samolubem

3

@Derean Xavi w premier league miałby nie dużo lepsze wyniki

5

@lukaszbrk a Anna Lewandowska zdobywa Hiszpana

3

@Tomo1989 dla chwilowej satysfakcji Messi. Dla ratowania przyszłości klubu eksperci jak Alemany

12

@Peciak czyli masz gdzieś klub i Messi ponad wszystko. No cóż

3

@Firestone ależ pięknie zezłomowany

3

@MesQueUnClub96 u ciebie trwa

0

@Worny niby tak ale można tez nie lubić innych drużyn jeszcze bardziej. Ja np tak mam z Chelsea i PSG

8

@kamilekXdisney niech City pokona Real a potem przegra w finale. Lepiej

0

@Fenelon a jak będą chcieli to zostaną obaj i tyle będzie

0

@tristan87 dziękuję za potwierdzenie. W końcu głos rozsądku w twoim wykonaniu

7

Alemany nie zgadzał sie na powrót Leo i nie chciał kontraktów dla amigosow. Niszczenia klubu ciąg dalszy. Laporta chce bycia chwalonym, a Alemany chciał dobrze dla klubu finansowo

0

@Emhyr a dziś jak grała z kluczowymi?

0

@urbipl argentyńskie tango

0

@Aragorn33 wynika to z sytuacji finansowej Barcy która nie jest normalną

0

@Nazio87 A Gavi sypia z Shakira

2

Alemany zobaczył, ze z tymi możliwościami finansowymi nic nie ulepi i odszedł

0

@Emhyr czemu tak sie nie robi? Nie przyjmuje sie dużo lepszej oferty? XD

17

@Sysia11 zaraz po Barcy Xaviego

1

Fati teraz na obiadek do Mamusi i dzień udany

4

Upadek torresa najlepszym zagraniem w historii jego gry w Barcy

1

@AdiBarca87 widziałeś jak to wpadło? XD

0

No to Alba nowy kontrakt!

0

@Gracek10 na pewno nie w Barcy. Szukamy dalej

0

Dembele co za podanie hahaha

0

Fati do sprzedania. Nawet za 2 kilo węgla

6

Barcelona tym meczem dała pewności siebie dla Osasuny przed meczem z Realem
#XaviGeniusz

4

@macio_944 wcale nie gwiżdżą co chwile xD

0

Na 0 z tyłu to najważniejsze...

0

@pomi11 to przebija puchar Polski. A chodziło mi o mecze Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?