mlodykibic24
Dołączył/a: lipiec 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Malcom..... w takim meczu powinien
2
Alba cudoooo brawo
1
Czemu oni nie mają zaufania do Dembele w takich sytuacjach ehh..
0
Jego najsllnijesza broń aaaa
0
No nie wiem czy był.
8
Najpierw marnuje 3 setki, a potem robi coś takiego. Oby tylko to sie nie zemściło w kluczowych momentach :D
1
Leo dziś w defensywie woow
2
Gruby wraca do świetnej dyspozycji :D
3
Panowie spokojnie, jedna jaskółka wiosny nie czyni.Nie zapominajmy jak Luis mimo to i tak gra padake.
3
Piękna i kreatywna pomoc. Ernest gra tak żeby zabezpieczyć tyły, szkoda tylko że im nawet się do tej obrony nie chce wrócić i cały zespół gra chodzonego.
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Suarez by już 4 razy leżał w tej sytuacji...
1
I to jest nasza 9 :D wejdź w tę bramkę najlepiej.
2
Zeby przez 45 minut największe zagrożenie stworzył Pique, a to podanie Messiego tragedia,aż szkoda że nie 0-1 Valladolid
0
Messi... gdyby tam był luisek to by piłka poszła
1
Czemu my gramy tak powolnie i bez żadnego efektu zaskoczenia.Rozumiem, że filozofia gry Barcelony to posiadanie piłki, ale to jest tak ślamazarne, że oczy krwawią. Wole mieć 50% posiadania i dużo ciekawych prostopadłych zagrań niż takie coś... Valverde
0
Chyba aż 32 lata :)
10
Panowie może nie wygląda to najlepiej ale widać że priorytetem jest Liga Mistrzów i Ernest odpuszcza trochę
0
Ernest chyba wreszcie zaczął czytać komentarze La Rambli i kombinuje częściej ze składem :D bardzo pozytywnie i zobaczymy co pokaże nowy nabytek
24
Vermalen wraca i gra lepiej od Pique
0
http://cdn.livetvcdn.net/webplayer.php?t=ifr&c=1097830&lang=pl&eid=752076&lid=1097830&ci=15&si=1
0
Vidal walczak !
0
Ter Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Coutinho Vidal Rakitić
Messi Suarez Dembele
4
Myślałem, że z tym Rakiticiem to tylko jakieś trolle. Ernest co ty masz w głowie? :D
0
Bramka sezonu byłaby
34
Na to czekałem , Vidalowi sie należało.
0
wisienki* przepraszam ale wiemy o co chodzi
2
Suarez czerwona moim zdaniem
0
Panowie budzimy się !
0
Jest coraz lepszy i dołożył to czego nie było widać prędzej, czyli te wisieki ala Xavi.