1

Malcom..... w takim meczu powinien

2

Alba cudoooo brawo

1

Czemu oni nie mają zaufania do Dembele w takich sytuacjach ehh..

0

Jego najsllnijesza broń aaaa

0

No nie wiem czy był.

8

Najpierw marnuje 3 setki, a potem robi coś takiego. Oby tylko to sie nie zemściło w kluczowych momentach :D

1

Leo dziś w defensywie woow

2

Gruby wraca do świetnej dyspozycji :D

3

Panowie spokojnie, jedna jaskółka wiosny nie czyni.Nie zapominajmy jak Luis mimo to i tak gra padake.

3

Piękna i kreatywna pomoc. Ernest gra tak żeby zabezpieczyć tyły, szkoda tylko że im nawet się do tej obrony nie chce wrócić i cały zespół gra chodzonego.

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Suarez by już 4 razy leżał w tej sytuacji...

1

I to jest nasza 9 :D wejdź w tę bramkę najlepiej.

2

Zeby przez 45 minut największe zagrożenie stworzył Pique, a to podanie Messiego tragedia,aż szkoda że nie 0-1 Valladolid

0

Messi... gdyby tam był luisek to by piłka poszła

1

Czemu my gramy tak powolnie i bez żadnego efektu zaskoczenia.Rozumiem, że filozofia gry Barcelony to posiadanie piłki, ale to jest tak ślamazarne, że oczy krwawią. Wole mieć 50% posiadania i dużo ciekawych prostopadłych zagrań niż takie coś... Valverde

0

Chyba aż 32 lata :)

10

Panowie może nie wygląda to najlepiej ale widać że priorytetem jest Liga Mistrzów i Ernest odpuszcza trochę

0

Ernest chyba wreszcie zaczął czytać komentarze La Rambli i kombinuje częściej ze składem :D bardzo pozytywnie i zobaczymy co pokaże nowy nabytek

24

Vermalen wraca i gra lepiej od Pique

0

Vidal walczak !

0

Ter Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Coutinho Vidal Rakitić
Messi Suarez Dembele

4

Myślałem, że z tym Rakiticiem to tylko jakieś trolle. Ernest co ty masz w głowie? :D

0

Bramka sezonu byłaby

34

Na to czekałem , Vidalowi sie należało.

0

wisienki* przepraszam ale wiemy o co chodzi

2

Suarez czerwona moim zdaniem

0

Panowie budzimy się !

0

Jest coraz lepszy i dołożył to czego nie było widać prędzej, czyli te wisieki ala Xavi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?