0

Ależ Borussia leci, coś pięknego

0

A i oczywiście widać jak wiele dawał Andres i jak tego brakuje ahh

0

@Copernicus Ależ Luis wtedy chodził i te dwie brameczki z P$G/

4

Cou warty 100, Rakitic 50 i 100 mln? Kogoś główka mocno boli...

0

@PIWOSZ89 Dziś cięzko wybierać, bo jednak Drzyzga dziś sypał tak jak powinien, Leon pokazał to co w Peruggi, Kubiak klasa w polu serwisowym i świetne przyjęcie, Zator klasa, tu nie ma czego dodawać, Muzaj nie popsuł żadnego serwisu, Nowakowski skała w bloku itd. :D

0

@Grzesior667 Szukam czegoś dobrej jakości, a niedrogiego

0

Z jakiej firmy polecacie kupić bluzę?

0

@Colon Machine Head, Opeth czy Therion znane, ale reszta mniej. Dzięki wielkie :D

0

@KrzysiekM Dzięki wielkie za mase informacji :D

0

@KrzysiekM Złe się wyraziłem, chodzi mi po prostu o takie mniej popularne, ale również świetne po prostu.

0

Zna ktoś jakieś mniej popularne, ale miłe do odsluchania piosenki metalowe?

0

@Encore Nie boisz się wychodzić bez Salaha czy Stera?

1

@kerouac Aby zmienić formację wystarczy zmienić np. napastnika z pomocnikiem.
Skład ustawia się na kolejkę, jeśli zatwierdzisz ustawienie to jakoś kilka minut przed meczem już go nie zmienisz.
Ciężko powiedzieć, chłopak w przedsezonowych grał fajnie, grał do przodu, próbował gry kombinacyjnej. Zależy też czy wyjdzie Laca w 11. Za 5,5 to może być dobry wybór ,ale z drugiej strony można wziąc kogoś innego i pewniejszego, choć wyboru aż tak wielkiego nie ma.
Na komputerze jest po prawej taka zakładka View Gameweek history.

1

@sebasek99 Lloris
Walker Peters Robertoson Stones
Sterling Salah Moura Martial Perez
King Gray

1

@Classik10 Prawdę mówiąc, nawet jeśli taki skład wyszedłby w jakimś spotkaniu, to patrząc jak gra nasza ukochana Barcelona, nie ma co liczyć na fajerwerki w ofensywie, mimo naszego potencjału. Wczoraj Napoli wyglądało i prezentowało się bardziej ''barcelońsko'' niż Barcelona. Ta drużyna za Valverde nie zmieni topornego stylu i nie pokaże nigdy w pełni swojej siły rażenia. Potrzebujemy trenera, który nie będzie bał się zaryzykować i pozwoli chłopakom grać z polotem, oczywiście broniąc przy tym efektownie. Powinno to wyglądać jak dawniej, każdy broni i każdy atakuje, do tego wysoki pressing. Oczywiście potrzeba do tego odpowiedniego przygotowania fizycznego i piłkarzy dostosowanych do takiej gry. Myślę, że Frenkie i Arthur dali by radę jako defensywni zawodnicy doprowadzający piłkę do ofensywnych zawodników.

0

Czy ma ktoś streama do siatkówki?

0

@Dastan Po prostu nie chce zeby usuneli komentarz, ale prosze o link

0

Ktos link szybko

0

@Aerox Brakuje atakującego, bo jeśli zagramy Konarskim to bedzie najgorzej obsadzona pozycja.

0

Chciałbym zobaczyć u nas Ndombele, co o tym sadzicie? Jest może ktoś kto ogląda mecze Lyonu i mógłby  powiedzieć coś więcej, czy jest regularny, bo jego drybling, walka bark w bark czy odbiory wraz z podaniami są naprawdę świetne?

0

Milan 2003 :D kiedyś to było

0

Fajnie wygląda Wague, w nastepnym sezonie do 1 kadry.

0

Full defensive.

2

Dramat.. może to dziwne co napisze ,ale szkoda, że nie straciliśmy teraz tej bramki. Może by sie im i ernescikowi zachciało grać, a nie na stojąco bronić wyniku 1-0 z Levante.

3

Żeby takie coś sie działo... gramy jak levante a oni jak my.

0

Gruby jest zmęczony, naprawdę brakuje nam zmiennika ,który grałby trochę więcej w polu karnym i trochę szybciej biegał, aby nadążać za akcją i dobrymi dograniami od Semedo i Osmanka.

4

Coś w tym jest. Po prostu gdy gra Leo bierze grę na siebie i dużo schodzi do środka, rozgrywa, podobnie jak dziś Cou. Większość akcji i tak idzie przez niego. Dlatego według mnie Cou powinien grać w pomocy i tyle.

22

Naprawdę Coutinho dziś super, stara się chłopak.

3

Arthur świetnie na razie, walka o każdą piłkę i dobre podania, nawet do przodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?