0

@mateuszeg Powiesz coś więcej na temat asterki? Jakie ceny części, wymiany rozrządu i jakieś największe mankamenty?

0

@DaPidejpi Tak, wiem, ale jednak coś takiego siedzi w mojej głowie, że a3 i Leon wydają się być trochę mniej "sebixowe"

0

@DaPidejpi Mam jakąś niechęć do VW, nie wiem dlaczego, jednak rozejrzę się za Borą. Na przykładzie Golfa, którego bym nie chciał, patrzyłem też na Leona, wydaje się być niezłą opcją, a to prawie ten sam wóz.

0

@Amigo_Blanco Megane II? Bo co do III to nie ma szans, że zmieszczę się w budżecie, choć jest bardzo ładna.

0

@mateuszeg Właśnie asterka bardzo mi się podoba i z tego co czytałem to dobrze współpracuje z podtlenkiem lpg :D

1

@HighestInTheRoom Już wleciał edit :D

0

Siemka, jakie auto na pierwszą furkę( raczej z benzyniakiem lub lpg) polecacie( oprócz golfów)? Myślę, że do jakiś 8/9 tysięcy, od 90 do jakiś 120 koni. Mam już parę typów, ale chętnie posłucham waszych porad.

0

@szymonbarca10 Po prostu głównym elektoratem pisu są osoby starsze, przeważnie związane z religią chrześcijańską, więc jeśli zamknęliby kościoły to strzeliliby sobie w piętę.

0

@GadulkiGembulki Mimo wszystko zakończenie jest bardzo intrygujące i zmusza jakoby widza do zastanowienia się nad ostatecznym losem Chigurha, który mimo swojej dokładności został niespodziewanie w pewien sposób pokonany przez wypadek, czyli losowe zdarzenie. Również ze słów Bella można wnioskować, że odszedł z tego świata, gdyż nie potrafił żyć w ówczesnych realiach, tak jak mówi tytuł filmu.

0

@cules100pro Niby tak, ale jednak chodzi o sam rodzaj szycia.

1

@Mathew16 Dobra przemiana materii :D

0

Znacie jakąś firmę odzieżową, która robi bardziej dopasowane koszulki? Coś na wzór Siksilk?

0

@TheNekro94 Nie kupuj takich zegarków.. W tej cenie postaw na coś sprawdzonego, jakiś orient, może dołóż trochę i zakup seiko.

0

@TheMugShot Można prosić o jakiś link?

5

Oglądam sobie Liverpool i naprawdę nie ma co się dziwić, że dostajemy oklep w LM. Intensywność i emocje na dwa razy wyższym poziomie. Oka z boiska nie można spuścić.

0

Ma ktoś może link do liverpoolu? Bardzo proszę.

0

Polecicie jakąś stronę internetową z wyprzedażami, chciałbym kupić jakąś bluze z kapturem?

0

Z jakiej firmy polecacie kupić t-shirt? Czy jakość Levisa czy Championa będzie taka sama jak najtańszych sieciówek typu Cropp? Tak do 100 zł, bo teraz dużo promek. Może też jakąś fajną bluzę do 200?

5

2

@Nano22 Myślę, że najpewniejsza opcja. Mama na pewno się ucieszy, bo nie mam innego pomysłu w takim budżecie. Może jeszcze zrobiłbym jakiś deserek czy coś :D

5

@Commando Nie będę oszukiwał ze jestem pełnoletni, ale pieniądze zarobione przeze mnie :)

6

@Nano22 Na to nie wpadłem :D

0

Jaki prezent dla mamy tak do 40 zł ?

0

@Colon Ja również :D

0

Fade to Black to po prostu masterpiece, utwór który spokojnie można by zakwalifikować do współczesnej liryki. Na pewno lepszy niż Nothing else, ale ludzie jakoś go nie kojarzą aż tak :( Kiedyś poproszę żeby puszczono go na moim pogrzebie :D

0

@Douglasinho No właśnie mam tak samo, internet chodzi dobrze, a chcąc się zalogować wyskakuje coś takiego: This page can't be displayed. Contact support for additional information.
The incident ID is: N/A.

0

@Douglasinho Jakiej treści?

2

Możecie zalogować się do Playstation Network przez konsole czy komputer? Bo ja mam problem i nie wiem o co chodzi

0

Witam wszystkich, mianowicie zakupiłem subskrybcję PS Plus na 12 miesięcy i mam problem. Wpisałem odpowiedni kod, ale przy potwierdzaniu go wyskakuje błąd E-8204FFFF, spotkał się może ktoś z czymś takim i pomógłby, bo w internecie nie moge nic znaleźć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?