mlodykibic24
Dołączył/a: lipiec 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Który podcast z Kryminatorium najlepszy?
0
@Colon Właśnie te firmy wydają się najsolidniejsze, a na jakich kółkach śmigałes?
0
Jeździ ktoś na rolkach i mógłby polecić jakieś ciekawe modele? Interesują mnie kółka 84mm, bo jednak 90 trochę się boję, choć jak ktoś na takich śmiga to jestem ciekawy opinii :D
0
Pytanie do osób, że tak powiem siedzących trochę w temacie wirusów i związanych z chemią i biologią. Dlaczego tren wirus jest aż tak niebezpieczny? Wiele razy słysze, ze powikłania po grypie co roku zabierają ze świata 1 mln osób i jakoś nikt nie podejmuje takich środków.
0
@TheNekro94 Dzięki, właśnie tego szukałem :D
0
Jest może jakiś matematyk i pomógłby z zadaniem?
0
Czego trzeba tak naprawdę Barcelonie w tym momencie? Trudno się to wszystko ogląda. Nie chodzi by obwinia Setiena, że obiecywał piękną tiki-take itp. Futbol obecnie jest bardziej fizyczną i wydolnościową rozgrywką niż za Guardioli. Realnie patrzać, uważam, że trzeba się pozbyć świętych krów i zarządu, który nie radzi sobie ze swoimi zadaniami. Dopóki Busi czy Suarez z Leo nie usiądą za słabą grę na ławce, to nic sie nie zmieni. Zawodnicy, którzy przychodzą nagle grają o wiele gorzej i nie chodzi tu o poziom ligi czy adaptację w drużynie. Leo z ziomkami trzymają wszystkich za pysk włącznie z trenerem. Nowy zarząd, wdrażanie Puiga i transfery w obie strony. Do klubu młodzi z chęcią gry i intensywnego biegania, co jest kluczowe, a w drugą bezużyteczni i wypaleni zawodnicy. Ważne jest też znalezienie Leo miejsca na boisku, które pozwoli mu wykorzystać pełnie możliwości w ostatnich jego sezonach. Należy więc znaleźć trenera, który silną ręką będzie kierował szatnią i żaden zawodnik nie będzie ponad nim. Nowy sezon zacząć od intensywnych przygotowań fizycznych i jazda. A co do wszystkich, którzy piszą, że to nie miejsce od wylewania żalów i że trzeba być na zawsze z drużyną. Trzeba panowie i panie, ale wszyscy widzą co sie dzieje i potrzeba WIELKICH zmian. Vamos Barca :D
4
Szczerze powiedziawszy, nie jest to mecz o takiej intensywności, na jąką czekamy w el classico, ale nie powinniśmy pisać, że jest tragicznie.Nasza gra choć nie jest dziś najlepsza, to i tak wyglądamy lepiej i tworzymy lepsze sytuacje niż Real. Brakuje zdecydowania, szybkiej kontry. Semedo gasi dziś Viniciusa jak peta :D
0
Siemanko, może takie trochę ''spiskowe'' pytanie ale co sądzicie o iluminatach, ich istnieniu i rzekomym rządzeniu światem? :D
0
Poratuje ktoś linkiem?
2
@Kengo I tutaj tkwi nasz największy problem. Brak kreatywności pomocników, obawa przed prostopadłym podaniem czy uderzeniem z dystansu, kompletny brak gry bez piłki, wyjścia na pozycje, statyczność i brak efektywności.
0
@Kuczek Raczej mój budżet jest troche ograniczony. Znaczy się ta Nokia to i tak raczej nie, ale Motorola wygląda ładnie i recenzje są dobre.
0
Mi 9 lite czy Motka One Vision?
0
@FanBarcy22 A użytkuje ktoś może Motorole One Vision i moze sie o niej wypowiedzieć?
0
@Elosek Właśnie widzę, że ceny przeważnie są wyższe, tylko szukam jakieś naprawde zaufanej strony. Na bestcena gwarancja jest i wszystko się zgadza z smartfonem?
0
@FC1899Barca Właśnie myśle nad redmi, ale porównuje sobie do motoroli one vision
0
@Elosek Ile za niego zapłaciłeś i gdzie kupiłeś? Odnośnie pro to w jakiś media expertach czy coś to około 1800 zł
0
Jaki telefon polecacie tak do 1400 zł?
0
Siemka ktoś praktykował metody oddychania Wima Hofa? A może też morsuje i podpowie coś?
0
@ViscaElBarca100 Źle zagrał? Bo nie oglądam
1
Ktoś wie co z Arthurem?
0
La Ramblo Son czy Kevin de Bruyne do fpl?
1
@SeeleyBooth Schaboszczak, ryż z potrawką, gotowana marchewka i oczywiście rosołek ;D
2
Rezultat dziś super, jest tylko jeden "mały" problem, z lepszym przeciwnikiem wynik będzie odwrotny. Nasza gra to kryminał, ale przecież 4:1 i Bartomeu skacze z radości, umacniamy sie na 1 miejscu i ktoś kto meczu nie oglądał pomyśli: No Barca 4:1 easy win :(
1
Semedo kontuzja???
0
@Mario96w A jakby w jaki sposób one sie tam znajduja i kwarki moga je wysyłać?
0
Czy gluony są jakby cząstkami budującymi kwarki?
1
@MaTt_BarcaFan TVP 1 i Polsat Sport, a takze Super Polstat :)
0
@iber strims world
0
@Jordi10 Pomysł na film ciekawy. Ważne, że w tym filmie nie chodzi o to by kogoś nakierowac na prawice czy lewice tylko pokazac jak nasze dane są przez takiego facebooka sprzedawane