nationalpen
Dołączył/a: czerwiec 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zrobić super ligę .Bo co roku oglądać mierną ligę hiszpańską już dawno przestało być ciekawe .Sam nie oglądam od dwóch tych samych rozgrywek rok w rok z tymi samymi rywalami żenada. Jeszcze emocje były w lidze mistrzów ale liga hiszpańska poziomem przypominała czasami Polska.Angielska ma poziom ale tylko drużyny z topu reszta lig nie nadaje się nawet do włączenia telewizora
2
Tu nie ma czego świętować w lidze mistrzów takie same baty dostajecie po 4:0 albo i więcej szkoda gadać jak gracie ostatnie lata dobrze że jest pandemia bo na stadionie to kibice by na was gwiazdali przy każdym meczu
0
To kopanie tej piłki nic nie daje już od kilku lat grają kur... w dziada cały czas i myślą że będą każdego tym ogrywać jak ta kur.... drużyna upadła
0
Jak się gra kolejny sezon i nie ma się ochoty oglądać tej drużyny bo tej drużyny już mnie ma tylko zawodnicy zostali jak Messi Pique Busquets .Oglądanie jej w takiej stanie przyprawia o mdłości
1
Kolejny sezon z dupy, klepanie wchodzenie do bramki .Niechce się nawet ich oglądać tak upaść to tylko Barcelona potrafi
1
Jak ta wielka kiedyś drużyna upadła że nawet nie ma człowiek ochoty oglądania ich meczów, gdzie kiedyś czekałem na każde ich spotkanie,teraz nie mam ochoty oglądać ich meczów tylko sprawdzam wyniki wizytą na camp nou była dla mnie czymś niezwykłym w moim życiu. Teraz tylko patrze jak ta drużyna upadła .Przykre ale tak źle grającej Barcelony nie oglądałem 25 lat .Dno dno dno i pół metra mułu
0
W Drugim będzie 6-0 Do Paryza tak żeby do 10 dobili A naszych frajerów upokorzyli
0
Takie dno jak dzisiaj gramy już 3 lata bez formy bez chęci do gry bez presingu .A to wszystko przez Messiego bo jemu już dawno się nie chce grać dla tego klubu
0
@Bielik12345 bardzo Ładna bramka u nas żadko takie strzelał zawsze musiał podawać do Messiego
1
Ani grosza się nie należy zapier..... za 350 euro tygodniowo to by sie pokory ze starym nauczyli
0
W czasie pandemi to Na pewno zarabia chyba grosze .To co zarobili na nim to do puki Enrique był trenerem potem to wszystko były straty. Jego ojciec to pazerna świnia ,mało zarobili to trzeba było jeszcze na podatkach oszukiwać. Jako zawodnik Messi jest już skończony nic w Barcelonie nie osiągnie A w innej druzynie też nic nie zdobedzie
2
NIE zdziwil bym sie ze on i jego obszerny stary grabia Barcelonę i rujnuje klub dawno trzeba było się g9 pozbyć jego grymasy i zachowanie tylko uswiadamiały mnie że jest zawodnikiem już skończonym wypalonym nie dający klubowi niczego oprócz tego że stoi na boisku i czlapie
0
Bierzcie go za darmo nic dobrego dla drużyny nie zrobił
1
Taki Bayern wczoraj strzela 5 bramek niechcę nawet mysleć jakby zagrali z nami było z 20:0 .Psg też nas rozjedzie tylko czy będzie dwucyfrówka ??
0
@FDJ zaczęło sie od frajera maritimo Messiego znajmojego .Gdyby nie Luis Enrique to te dziady by nic nie grały do tej pory .Swiat sie przestał kręcic wokół piłeczki każdy ma teraz na to wyjebane
0
My nawet za 10 lat nie zdobędziecie mistrzostwa Piłka zeszła na trzeci plan kogo to teraz interesuje puste stadiony ,obniznie zarobków zawodników do normalnych ludzi może by sie pokory nauczyli
2
Bo nie ma kibiców na stadionach proste nie ma emocji .Zreszta sami piłkarze graja jak dziady
1
Druzyna zeszla na psy jak Milan.Sorry Milan ma starego ibrahimovica I wygraja z nim duzo.Bo imbra ma charyzmę umie dowodzic .A Messi to taka miękka klucha bez jaj i charakteru kapitana
1
@Matix90 Ja to samo zrobiłem,nie chcieli mi obniżyć rachunku bo zrezygnowałem z elevent i Polsat sport .
5
Psg nas rozpier... Jak motor kure będzie to tzn walec który po nas przejedzie .Żeby tylko się nie skończyło na dwu cyfrówce
1
Nie sądzę żeby Messiego na ławę dał i Busiego .Raczej to on jaj nie ma i sie nie odważy
0
Żeby ugrać cos w tym sezonie to trzeba cos grać.A ta ekipa pod wodzą Koemana nie prezentuje żadnego poziomu jak ich dorwie drużyna pokroju Bayern To bedzie jakby motor kure przejechał
11
Wystarczy Messiego na ławkę posadzić zapewniam wam że dużo lepiej będą grać
0
Mial 36 celnych podań w tym meczu, miał 23 straty
0
To jak wygląda ta drużyna to wielki koszmar jak przez mgłę. Nic się nie zmieni do puki Messi będzie czlapal całą drużyna człapie koszmar jak z horroru oglądamy upadek drużyny
0
Jak grali nasi tak samo jak ostatnie 4 lata czy jeszcze gorzej może ktos opowie
0
@gaq Oni mieli dość tego co z Messim Suarez robili w szatni za wszelką cenę chcieli się go pozbyć. ŻE przestaną z Messim grać w dziada cały sezon na boisku. Nie liczyła się kasa za niego byle żeby go nie było w klubie. Rządzili na całego
2
Ciekawe czy będzie miał jaja posadzić Messiego na ławce
0
Czy to coś zmieni może nie trafione transfery to jego zasługa ale to co robią zawodnicy to inna sprawa łącznie z Messim na czele
0
@robaqxcore91 tak dokładnie gdyby Ronaldo grał to bym pokazał tym frajera jak gra się w pilke