0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

3 lata temu powinien odejść ale lepiej doić klub do końca

1

@kacperowski20 A ci mają odejść to zostaną heh co za parodia więcej niż shit

2

W Cit nie będzie człapania bo boisku przy tak szybkiej piłce to Messi może najwyżej na ławce siedzieć. GUARDIOLA jak wpadnie do szatni w szasie przerwy .To mordę na nich wydrze że mają być cicho i pić wodę drink water and relax.Taki powinien być trener

1

@Pitlord Suareza mu z drużyny wyrzucili. Messi wedlug mnie jest wypalony

3

@soczek446 już za późno na godne pożegnanie

1

Nie dac mu odejść za darmo za wszelką cenę zarobić na nim zawsze oddajemy za darmo sprzedać Messiego on nie jest więcej niż klub A chyba o tym zapomniał

0

@amanter tej radości nie było już od 4 lat czlapał jak mało który i fochy też pokazywał na boisku i oo za nim

0

Messi powinien odejść normalnie z tego klubu A nie przy takich szopkach które on i jego prawnicy robią.Nie mówię że zarząd też nie jest winny bo jest i to bardzo .Ale zachowanie Messiego to zachowanie typowego wiesniaka puki było wszystko ok to A jak Barcelona tonie to Messi spier..... To jest kapitan Barcelony typowy frajer któremu zabrali zabawki i spierd....

0

@kwizatz zero argumentów frajerzy tylko interpunkcja

0

Ciekawe kiedy skończy się ta opera mydlana związana z Messim. Zawodnik zrobił z Barcelony drugą Argentyne piśmiewisko na cała Europę

3

Chyba mu się ten kop należy od 4 lat człapie po boisku i ma różne fochy od trenerów których sam sobie wybierał zaczęło się od Maritimo A potem zawodnicy którymi Messi tylko chciał grać

2

Krzyż na drogę Suarez tak ostatnie 4 lata kaleczyłes ta piłkę że nie dało się tego oglądać. Mecze przeplatane od dobrych po kompletne dno

3

@Cwaniak4 Tak się zachowuje kapitan heh kto go jeszcze z kibiców Barcelony chce w tym klubie

2

@saviolagzk A jaki poziom Messi ostatnio prezentuje A raczej jego brak od człapania po boisku po kompletną degregoladę całej drużyny

0

@piotrek08 on ta atmosfera sam stworzył przez swoje zachowanie i fochy A takie sama gra na boisku Niechch idzie do City .Pep nie pozwoli mu czlapania po boisku tylko będzie zapierdalał drink water and relax

0

@Bulos11 z Messim gra wygląda żenująco jakbyś oglądał Argentyne wszyscy grają do Messiego i mamy przykład padaki

0

Messi zapowiedział nam że jak będzie chciał to nie stawi się na treningu i będzie strzelał fochy jak dotychczas

1

Tak szczerze to ile Messi zawodników wykończył którzy musieli grać pod niego wymieniam Coutinho raz David Villa dwa ,trzy Ibrahimović cztery Alexis Sanchez pięć Dembele sześć Grizman siedem Fabregas osiem Arda Turan Messi robił wszystko żeby z nimi nie grać

0

@Turio my już losy milanu podzielili bo w lidze będzie takie samo granie jak w lidze mistrzów

0

W koncu swiete krowy zostana usuniete z tej druzyny

1

Teraz sie frajerzy obudzili

0

Degregolada tej drużyny postępuje od 4 lat jak długo mamy oglądać taka pilke

1

Pół składu trzeba wypierdolic. Co z tego że wyrzuci Suareza jak trzeba jeszcze pozbyć się Busqetsa Semedo Rakitic Abidal Dembele Vidal i mi jeszcze by się Messi znalazł mam nadzieję że odejdzie razem z Suarezem

0

W koncu wzieli sie za swiete krowy ktore nie musialy nic robic I tylko byc na boisku

0

On juz jest stary Messi 33 lata .Nowy projekt z nim nie przejdzie .Sprzedac a jak nie to lawka bo humory jego I jego zachowanie jest nie do przyjecia .Zero szacunku do kibica I druzyny

0

Bierz go Yaya nasza druzyne doszczetnie zniszczyl niech teraz to robi z City .A Guardiola nie pozwoli by mu na degrengolada druzyny tak jak to robi w Barcelonie

0

@bula1980 Nie ma obnizenia wynagrodzenia ma wypier……..

0

@krefi10 nie nie moze zostac tylko bedzie morale psol razem z messim

9

@childin slabszy koles ?koles od 4 graja gowno ktorego nie da sie ogladac wszyscy bez formy cala druzyna bez formy kazdy gra jak chce I robi co chce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?