nationalpen
Dołączył/a: czerwiec 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie tylko nie to niech sie stare dziady z tad zabieraja .Koledzy Messiego musza zostac .Niech Messi bierze te swoje klocki I niech idzie inna druzyne niszczyc
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Bartomeu ma podać się do dymisji i to szybko
0
Rivaldo: Messi to najwyżej ma rok reszta frajerów powinna być wyjeb... już teraz Suarez Pique Vidal Dembele Rakituc Busquets
0
Pewnie nie wyciągną wniosku i będziemy drugim Milanem w następnym sezonie .Nie wiem czy Koman będzie miał jaja wyjebac paru cwaniaków z drużyny
0
@BarcaInfo Bardzo dobrze trzeba go bylo obrzucic .Gwiazdeczka tez sie dostalo typu Messi wygwizdali ich wszystkich frajerow po meczu
0
Nie bierz tej padliny ktora do niedawno nazwywala sie druzyna .Po pierwsze musze odejsc gwiazdeczki typu Messi Pique Suarez Vidal Rakitic Busqets Dembele I jeszcze paru by sie znalazlo a potem mozesz z reszty robic druzyne .Project Messi zakonczyl sie 3 lata temu
0
Ter Stegena, De Jonga, Messiego, Ansu Fatiego i Riquiego Puiga.Reszta powinna być sprzedana nawet za grosze. Co do Messiego też bym się zastanowił czy go nie sprzedać
0
Gaspart Ty frajerze to Bartomeu doprowadził do katastrofy w tym klubie. Razem z Messim ,Suarezem Pique, Rakitic ,Vidal, Dembele Busquets powinni opuścić ten klub po sezonie
0
No i bardzo dobrze Vidal Ty w ogóle nie powinieneś tu trafić paru zawodniką powinno się podziękować. Suarez Rakituc Dembele Vidal Busquets Messi itd .Bez tego będą kolejne lata człapania
0
@Cobra303 to popraw
5
@Bocheno1 Ja też kibicuje Barcelonie od dawna kiedy grał jeszcze Kluivert i Saviola.Ale takiej degrengolada tej drużyny to nie widziałem. To co ta ekipa wyprawia razem z Messim na czele to szkoda gadać. A co on robi na boisku żeby pomóc drużynie nic człapie jak reszta ma problem wrócić się Że spalonego jak idzie akcja szkoda gadać. Do sprzedania większość zawodników z Messim na czele. Trzeba się go pozbyć bo drużyna wygląda jak Argentyna A za rok będzie jeszcze gorzej.Wygral wszystko i dziękujemy mu za to ale trzeba się z nim pożegnać bo będzie tylko gorzej. Jak tego nie zmienimy to będziemy właśnie drugim Milanem. Tu trzeba zmian sprzedaż Suareza Rakitic Dembele Busquets Vidal. I trenera z jajami bo Ci nie będą słuchać nikogo
0
@Cobra303 następny poliglota
0
Dziwne żeby miała jak sami zawodnicy człapia na boisku i robią co chcą. Czas pozbyć się Suareza Rakitica Messiego Dembele Vidala Umtiti Busquets. Trza wymiany pokoleniowej bo to kolesiostwo się nie skończy do puki Messi jest
0
@Borys811 nie co media powiedza tylko było widać w meczu jak podszedl do niego chciał mu tylko coś powiedzieć pomocnik trenera Messi się odwrócił nawet niechcial słuchać
0
Taka kruszynka A ciągnął całą grę Barcy
1
Niemozliwe ze powiedzial to Messi gdzie ktos mu zwroci uwage to nawet sluchac niechce tylko odchodzi obrazony
2
Gwiazdeczki typu Messi Suarez Rakitic Dembele Busquets juz dawno cie skreslili nawet ci szansy nie dali wola grac swoja kopanine I robic na bosiku co chca .Polowe skladu sprzedac
0
@H14 Oprócz tego też stał i nie wracał się A w dodatku niechce nikogo słuchać sam wie najlepiej nikt nie jest ważniejszy niż klub Messi dawno o tym zapomniał
0
Co wy możecie zrobić już pokazaliacie jak kibiców macie w dupie tylko liczyć na podtkniecie realu nic więcej
0
Tacy goście jak Ty Vidal Rakitic Dembele Messi już przed tym sezonem powinni opuścić Barcelonę.
0
@DJ6 Puig dużo lepiej od niego grał i ciągnął całą grę. Messi Suarez Rakitic Vidal Busquets out trzeba wymienić to pruchno