0

Nie tylko nie to niech sie stare dziady z tad zabieraja .Koledzy Messiego musza zostac .Niech Messi bierze te swoje klocki I niech idzie inna druzyne niszczyc

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Bartomeu ma podać się do dymisji i to szybko

0

Rivaldo: Messi to najwyżej ma rok reszta frajerów powinna być wyjeb... już teraz Suarez Pique Vidal Dembele Rakituc Busquets

0

Pewnie nie wyciągną wniosku i będziemy drugim Milanem w następnym sezonie .Nie wiem czy Koman będzie miał jaja wyjebac paru cwaniaków z drużyny

0

@BarcaInfo Bardzo dobrze trzeba go bylo obrzucic .Gwiazdeczka tez sie dostalo typu Messi wygwizdali ich wszystkich frajerow po meczu

0

Nie bierz tej padliny ktora do niedawno nazwywala sie druzyna .Po pierwsze musze odejsc gwiazdeczki typu Messi Pique Suarez Vidal Rakitic Busqets Dembele I jeszcze paru by sie znalazlo a potem mozesz z reszty robic druzyne .Project Messi zakonczyl sie 3 lata temu

0

Ter Stegena, De Jonga, Messiego, Ansu Fatiego i Riquiego Puiga.Reszta powinna być sprzedana nawet za grosze. Co do Messiego też bym się zastanowił czy go nie sprzedać

0

Gaspart Ty frajerze to Bartomeu doprowadził do katastrofy w tym klubie. Razem z Messim ,Suarezem Pique, Rakitic ,Vidal, Dembele Busquets powinni opuścić ten klub po sezonie

0

No i bardzo dobrze Vidal Ty w ogóle nie powinieneś tu trafić paru zawodniką powinno się podziękować. Suarez Rakituc Dembele Vidal Busquets Messi itd .Bez tego będą kolejne lata człapania

0

@Cobra303 to popraw

5

@Bocheno1 Ja też kibicuje Barcelonie od dawna kiedy grał jeszcze Kluivert i Saviola.Ale takiej degrengolada tej drużyny to nie widziałem. To co ta ekipa wyprawia razem z Messim na czele to szkoda gadać. A co on robi na boisku żeby pomóc drużynie nic człapie jak reszta ma problem wrócić się Że spalonego jak idzie akcja szkoda gadać. Do sprzedania większość zawodników z Messim na czele. Trzeba się go pozbyć bo drużyna wygląda jak Argentyna A za rok będzie jeszcze gorzej.Wygral wszystko i dziękujemy mu za to ale trzeba się z nim pożegnać bo będzie tylko gorzej. Jak tego nie zmienimy to będziemy właśnie drugim Milanem. Tu trzeba zmian sprzedaż Suareza Rakitic Dembele Busquets Vidal. I trenera z jajami bo Ci nie będą słuchać nikogo

0

@Cobra303 następny poliglota

0

Dziwne żeby miała jak sami zawodnicy człapia na boisku i robią co chcą. Czas pozbyć się Suareza Rakitica Messiego Dembele Vidala Umtiti Busquets. Trza wymiany pokoleniowej bo to kolesiostwo się nie skończy do puki Messi jest

0

@Borys811 nie co media powiedza tylko było widać w meczu jak podszedl do niego chciał mu tylko coś powiedzieć pomocnik trenera Messi się odwrócił nawet niechcial słuchać

0

Taka kruszynka A ciągnął całą grę Barcy

1

Niemozliwe ze powiedzial to Messi gdzie ktos mu zwroci uwage to nawet sluchac niechce tylko odchodzi obrazony

2

Gwiazdeczki typu Messi Suarez Rakitic Dembele Busquets juz dawno cie skreslili nawet ci szansy nie dali wola grac swoja kopanine I robic na bosiku co chca .Polowe skladu sprzedac

0

@H14 Oprócz tego też stał i nie wracał się A w dodatku niechce nikogo słuchać sam wie najlepiej nikt nie jest ważniejszy niż klub Messi dawno o tym zapomniał

0

Co wy możecie zrobić już pokazaliacie jak kibiców macie w dupie tylko liczyć na podtkniecie realu nic więcej

0

Tacy goście jak Ty Vidal Rakitic Dembele Messi już przed tym sezonem powinni opuścić Barcelonę.

0

@DJ6 Puig dużo lepiej od niego grał i ciągnął całą grę. Messi Suarez Rakitic Vidal Busquets out trzeba wymienić to pruchno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?