nationalpen
Dołączył/a: czerwiec 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Z tymi dziadami nic nie wygramy ,Real wygonił Messiego do środka tak jak to było rok temu i Messi stojąc jak kołek czekał na każda piłke .Wiemy jak to sie konczy stratami ,kontrami.Jaki był oburzony i zwracał uwage Fatiemu że mu nie podał .To jest żenada
0
@BrusFCB bardz słaby real wygrał z kim no .No drużyna bez jaj i charyzmy takie cioty chodzace po boisku czlapiace
1
Oni grają to samo co w poprzednim sezonie Messi wypchniety do środka nic nie są wstanie zrobić dalej grają to samo szkoda gadac
2
To co prezentuje ta ekipa to kompletne dno nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni dalej będą grać to dziadostwo dzięki Messiemu
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Nie ma skrupułów Bartomeu ale to wyjdzie nam na lepsze .Zawodnik bardzo dobry ale razem z Messim zrobili sobie z tego klubu prywatny folwark koniec z człapaniem po boisku .Za co bierzesz pieniądze Messi żebyś zapier...... po boisku dla niego klub i Barcelona to tylko kasa
0
@hepibear Messi frajer nawet nie był wstanie odejść
1
Messi zwalniał trenerow wybierał sobie ich, jak i zawodników z którymi chciał grać nic nowego
0
Święte krowy są nie do ruszenia typu Messi Suarez Busquets Alba Pique zamiast się ich pozbyć i grać młodymi dalej będziemy się męczyć oglądając grę tych oto Panow którzy mają za ch... klub fc Barcelonę tam tylko kasa się zgadza .Suarez nie ruszy tej dupy będziemy się dalej męczyć oglądając to czlapanie całej drużyny i degregolade fc Barcelony
4
@PabloVEB najwięksi frajerzy zostają łącznie z Messim
0
Ten Suarez Nie chce się k.... ruszyć razem z tym Messim będą niszczyć ten zespół do usranej śmierci
2
Może Messi w końcu przestanie człapac
2
Ja tam intensywnosci nie widziałem żadnej przez 4 lata brak formy presingu Jak by wszyscy byli na wakacjach
0
Ten koleś nie nadaje się do tej drużyny Pan szklanka co chwilę ma kontuzję dawno się go pozbyć powinni
0
@ramon59 Messi Suarez to dyscypliny nie znają może Messi za kadencji Guardioli był zdyscypinowany.Wiecie dlaczego Peo odszedł bo chciał Messiego wyrzucić tak jak zrobił to z Ronaldinho .Mysle że stało się po meczu z Chelsea kiedy Messi nie strzelił karnego i był w tym meczu nieobecny
0
@MaFCB Tak dokładnie jeśli Messi zostanie powinno się mu odebrać opaskę kapitańska
2
Messi nigdy jaj nie mial moze do robienia dzieci tak ale oprocz tego to kapitan z niego zadny
1
@piotrek.spoko niech się pozbedą tych starych bezuzytecznych dziadów chodzby mieli oddać ich wszystkich za darmo łącznie z Messim
11
Wszyscy winni oprócz Messiego po tym artykule .Biedny ten Messi zero szacunku mają kibice, bo oczekują że Kapitan nie będzie frajerem
1
Dzięki Bogu jeden out.Został jeszcze Suarez Busquets Piqur Messi Dembele Vidal Semedo Umtiti
0
@19Riki20 Legia Warszawa
1
@Kamilb1988 grali na niego bo tak miało być i tak było ustalone
1
As to madrycka szumowina napiszą co chcą żeby zapełnić szpargaly
4
A Messi gdzie zapomniał że jest jeszcze kapitanem jedyny obrażony całej afery
0
@Czarny19 no tak nie grał nic A doić klub chciał. Niech go w końcu sprzedadzą
0
Messi chce żebyś spie..... bo nie zasłużyłeś na opaskę Barcelony
0
@Alan_fcbfan Ty za to znasz pier..... alfabeta
13
@Salchent przez ostatnie 3 lata to on nie grał nic jedynie człapał.Messi do ligy angielskiej w ogóle się nie nadaje zero dynamiki siły. Technika w lidze angielskiej nic nie załatwi