0

Podejrzewam, że mogło być tak, że to sam Dani zaproponował, żeby Xavi jego skreślił z listy, bo ma jaja. Z resztą wie, że w Polsce i tak nie obejrzysz ligi Europy w żadnej z tych nędznych telewizji, więc po co?

0

@Lucassito zgodzę się z Tobą. Lecz Barca musi wrócić na należne jej miejsce w Europie oraz wyrównać kilka rachunków. Z młodymi grajkami szybko to się nie zdarzy. Niech Norweg do Nas przyjdzie, myślę, że nie wyhamuje rozwoju młodych aż tak bardzo. Ufam, że Xavi jest na tyle dobrym trenerem co selekcjonerem i uda mu się okiełznać Hallanda. Z resztą wkrótce się o tym przekonamy, zobaczymy jak postąpi z Dembele.

1

Jeśli Florentino ma głowę do interesów, a ma, to dla niego lepiej byłoby, gdyby Barca znów rywalizowała na tym samym poziomie co Real. Dominacja jednej drużyny w lidze nie jest dobra i On o tym dobrze wie. Lepszym też rozwiązaniem będzie rywalizacja dwóch cracków niż ich występ w jedynej drużynie.

6

Kurczę ale to brzmi "bogactwo w ataku", a jeszcze 3 sezony temu nikt z tego "bogactwa" nie łapałby się do pierwszego składu... Ale tak wiem, to okres przejściowy i budowa nowej Barcy, tak mnie tylko naszło na wspomnienia.

6

Pewnie, że będą sukcesy. Trzeba tylko zapierda...

0

Wydaje mi się, że Xavi robi w Barcy taką małą kolonię reprezentantów Hiszpanii. Najpierw Feran, zakusy po Morata, teraz Traore... Poza tym Gavi, Pedri, Busi, Alba, ostatnio wszyscy byli powoływani przez L. Enrique do kadry.

1

Powrót Traore w formie wypożyczenia oceniam pozytywnie. Braki w kadrze jakie są, każdy wie, więc na pewno chłopak się przyda. Nie oszukujmy się, Barca ani Laliga nie będzie przyciągać już takich zawodników jak kiedyś, kiedy grali Messi i Ronaldo.

1

@macio_944 gość z filmu "o facecie w łódce" ("Śmierć w Wenecji") dla Mnie numer 1.

0

@Pawel1985 bo ci żyłka pęknie.

0

@Pawel1985 Dopóki jest więcej takich "znawców" futbolu jak Ty to w Barcy nigdy nie rozwinie się nikt z młodych zawodników a ich miejsce zajmie drewno, które nawet w prześcieradłach nie był podstawowym zawodnikiem.

2

"Na radarze Realu sześć perełek w wieku 15-21" a na radarze Barcy - Morata

0

@Rajek99 Nie, na pewno nie...

0

"Operacja stoper - Barça rozpoczęła casting na środkowego obrońcę"
Barca czy gazeta?

4

"Wraca czarodziej" As znów zrobił mi dzień.

0

@slayer może wtedy i dembus będzie bardziej plastyczny i nie będzie łapał tyle kontuzji

80

Ale jak już się wyspał to strzelał kilka bramek. A teraz? Nie chlaja i nie strzelają.

0

A niby za co Benzema miałby dostać złota piłkę? Przecież nic nie wygrał. Czwarte miejsce dla niego to już jest kpina, jak i cały ten cyrk ze złotą piłką.

0

Lepszy rydz, niż nic.

0

@Arkon Polska to Klaudia Figura a zagranica to oczywiście Mia Malkova ????

0

@Pedro2221 jutro będą się zastanawiać kto kogo będzie krył.

1

Coś Mi się wydaję, że Laporta znów coś kręci, jak z Messim.

0

@Felipe_PL Niestety tak jest z "kibicami" Barcy tutaj. Koeman piłkarzem był znakomitym. Ale w trenerce mu nie poszło. Nie wiadomo jak wypadnie pod tym względem Xavi. Nie zawsze trafiają się tacy trenerzy jak Enrique czy Guardiola. Potrzeba czasu

0

"Memphis vs Benzema - pojedynek goleadorów" Buhahaha

0

Ale czasy nastały, żeby w ogóle pisać taki artykuł... Serce się kraje, jak się pomyśli, że kiedyś Barca awans miała w kieszeni już po 4 kolekcjach....

1

Trzeba brać pod uwagę też to, że nie każdy zawodnik będzie teraz chciał grać w tak mało atrakcyjnej lidze jaką stała się po odejściu CR7 i Messiego La Liga. Wcześniej dla piłkarza z wyższej półki samo granie u boku najlepszego gracza na ziemi było czymś co sprawiało, że wybierali Barce bez chwili zastanowienia. Teraz, kiedy Barcelona jak i cała La Liga nie liczą się w Europie nikt nie będzie chciał tu przyjść.

1

Sezon 2014/2015 Neymar Suarez Messi. Sezon 2021/2022 Braithwaite De Jong Depay.

0

Czemu Oni się tak podniecają tym Depayem. Nie chcieli go w MU, grał w słabej lidze francuskiej i zawiódł jak i cała reprezentacja na euro. Zwykły średniak i podobna klasa jak Duńczyk, nic więcej.

0

Zachciało Ci się Superligi Florek to teraz masz.

2

City i tak będą losować z pierwszego koszyka czy wygra ligę mistrzów czy nie.

1

Historia zatoczyła koło. Po Villi teraz Suarez zdobył dla Nich mistrza. Może znów za 7 lat podarujemy im jakiegoś craka i co za tym idzie mistrzostwo... Tak czy inaczej gratulacje. Z czwórki drużyn bijących się o mistrzostwo, zasłużyli na nie najbardziej... Na pocieszenie zostaje Nam puchar króla i fakt, że prześcieradła zostają bez trofeum w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?