2

@escarabajo jak będzie ręka dla białych to będą gwizdać karnego a jak dla rywali to nie.

2

Mam nadzieję, że Xavi poczeka jeszcze z decyzją aby zostać trenerem Barcy. Niech zyska trochę doświadczenia w Europie. Chociażby w rezerwach Barcelony. Nawet Pep tak zaczynał, że o Enrique nie wspomnę. W przeciwnym razie boję się, że może skończyć jak Pirlo.

1

@Colon "Musisz przyznać, że jak tatuś zrobi dziubek, to nie ma ch**a we wsi".

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Wlochaty999 nie wiem czy tak zwana klauzula "strachu" tyczy się tylko zawodników wypożyczonych a nie sprzedanych.

15

Messi robi atmosferę w drużynie... Taki argentyński Peszko.

1

Czekałem na ten artykuł.


1

Brawo Barca!!!
Czy może ktoś podesłać linka w którym pokazana jest cała feta z wręczeniem pucharu i świętowanie, zamiast debilnych wypowiedzi "eksperta" TVP Pana Szczęsnego?

0

Jeszcze 9 finałów przed Messim przecież.

0

@newdominik Trafiłem, niestety

0

2:1 dla Realu niestety.

3

A zwrócił ktoś uwagę na to, że padało?

1

@Qaz123 Coutinho nie grał.

0

A kto to jest Bruno?

0

"Biedny" Valladolid... grali bez presji i nie mieli nic do stracenia, nie rozumiem ich pretensji, powinni się cieszyć , że mogą w ogóle z Nami grać, ale może już nie długo... A ciągle faule na Messim i uderzenie Griza to już nie ważne. Madryckie pismaki... Mam nadzieję, że będą miały o czym pisać w środę rano.

0

Mam nadzieję, że Panie dostaną P$G i zemszczą się za chłopaków.
Cieszy awans do pierwszego zespołu Collado, to świetny zawodnik.

1

Mundo deportivo umie czytać w myślach. Niesamowite... Może niech odczytają myśli Naszego wspaniałego premiera, co za niespodzianki na jutro szykuje.

4

Co ten Thiago pierd...?

1

Szkoda przerwy na reprezentację, bo widać, że chłopaki są w gazie. Łatwe i przyjemne spotkanie w kraju Basków, gdzie zawsze ciężko się gra. Lecz moim zdaniem, ile by tych finałów nie było to musimy wygrać klasyka i mecz z atletico, żeby myśleć o mistrzostwie.

0

@Reczul2410 jacy nasi? Bo Barcelonie raczej nie kibicujesz.

5

Już zawsze będą mieli to z tyłu głowy. Dobrze im tak.

0

@Krycha1899 dlatego wolę wygraną Atleti i z nimi bić się do końca o mistrza.

0

@Barcelonista1985 przed Nami mecz zarówno z Realem jak i z Atleti, zwycięstwo Realu dodało by im skrzydeł, szczególnie zwycięstwo w derbach. A wygrana Atleti, wyeliminowała by kolejnego rywala a poza tym nieco uśpiła by ich czujność i tu upatruje większej szansy dla Barcy... Poza tym to real, więc jak im życzyć wygranej gościu?

5

Mimo wszystko wolałbym porażkę Realu.

0

Co jest z tym Lenglet, powinni mu te ręce obciąć albo związać. Ostatnio jego występy to gwarantowany karny dla rywali. Co do Minguezy to zdecydowanie powinna być druga żółta, ale w końcu i My mieliśmy trochę szczęścia a nie ciągle prześcieradła. Z resztą moim zdaniem mecz powinien skończyć się wynikiem 4:1 bo i Sewilli i Nam należał się rzut karny. Wtedy byłoby jeszcze bardziej epicko.

0

@lufator a Ty co?

0

@Cobra303 przecież oba mecze były grane tego samego dnia.

0

Coś Ci się pomieszało. Pierwszy mecz co prawda Barca przegrała 4:0 w Paryżu, ale w rewanżu na Camp Nou było 6:1 a nie 6:0.

0

Dlaczego Valencia na mecz z Nami zawsze spina poślady a gdy grają z prześcieradłami to im też dupy ale dają?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?