newdominik
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mińsk Mazowiecki
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Drizit najniższe miejsce FC Barcelony w lidze to sezon 41/42, miejsce 12... To wtedy bronili się przed spadkiem
2
Rakitic, nie tak się umawialiśmy, miałeś strzelić, ale nie do tej bramki. Po której stronie jesteś?
3
Ale nie TVPiS spokojnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pisałem o tym już dawno.
1
Dlaczego Barca nie wypożyczyła takiego Dembele, zamiast tego kupiła bezwartościowego Dunczyka do ataku? W Atletico umieją kupować i sprzedawać wartościowych zawodników, w Barcelonie powinni się od nich uczyć.
3
Jeśli dobrze pamiętam po przejściu Davida Villi do Atletico, ten klub zdobył mistrzostwo, czyżby historia miała się powtórzyć?
0
Wszystko da się wytłumaczyć. Hiszpania leży w Europie a jak powiadał klasyk - "w Europie nie ma już słabych drużyn". Poza tym Eibar co roku walczy o mistrzostwo laliga. Trzeba się więc cieszyć z tego punktu, na wyjeździe nie byłoby tak łatwo jak na własnym stadionie z tak klasową drużyną.
0
A może niech sprowadzi Mouctara Diakhaby i Maxi Lópeza z Valencia.
0
Wynik 2:1 maksimum możliwości? Wczoraj to wyglądało jakby remis Nas uszczęśliwiał i parkujemy autobus w polu karnym. I to z kim z Valencią? To z kim My mamy wygrywać?
0
@DonAndrzejos pewnie chleje
0
@Gregsky10 Znalazł się fachowiec, po szkole w Fifę
0
@Gregsky10 Jeśli ktos się tu kompromituje to tylko i wyłącznie Ty wypisując takie brednie. Liczby mówią same za Siebie i nic tego nie zmieni.
5
I gdzie są dzisiaj Ci co chcieli odejścia Suareza? Zaraz czy to nie On otwiera klasyfikację strzelców laliga... A mówiłem, po co się go pozbywać nie mając następcy, zawsze te parę bramek ukuje i teraz strzela ale dla Atletico. A My mamy Pana Dunczyka co z 9 na plecach w barwach takiego klubu jak barcelona to jakiś żart.
0
@Elvisek Zgadzam się z Tobą. Już pewnie drukneli okładkę tego ich pisemka z żółwiem ninja bo myśleli że zabojady wygrają finał.
0
Robert Lewandowski, bezkonkurencyjna najlepsza 9 świata w 2020 roku. Oby tak dalej. ????????????
0
No i Neymar miał rację mówiąc, że w przyszłym roku zagra razem z Leo... Swoją drogą, bardzo złe losowanie, lepiej byłoby odpaść z kimś pokroju Liverpoolu albo Bayernu a nie z PSG, bo to jednak będzie wstyd.
0
A Leo był w przeszłości obserwowany i były na niego zakusy przez prześcieradła... Będziemy się teraz podniecać, jakimś Ramosem, aż tak źle z Barcą... Temat uważam, delikatnie mówiąc, nie istotny.
1
No i dobrze się stało. Dawać teraz Bayern, City czy Liverpool, po co się łudzić zbyt długo.
3
Przy całym szacunku do Messiego, jest najlepszym piłkarzem wszech czasów bez dwóch zdań, ale kapitan z niego marny. Chyba, że mam inne wyobrażenie na temat bycia kapitanem na boisku i poza nim. Sorry wychowałem się na Carlesie.
3
@Recha_0684 Jasne, że liga mistrzów sama się nie zrobiła... Wygrali im to sedziowie i Cristiano. Ślepy by tylko tego nie zauważył.
0
Od zawsze nie byłem fanem Zidane'a i jako piłkarza (może poza tym jak zagrał z byka w finale MŚ z Włochami) i jako trenera (gdzie mu do Luisa Enrique czy Guardiloli) a wszystko co wygrał jako trener to było dzięki Cristiano albo fatalnej postawie Barcy.
2
"Barça znajduje się o trzy punkty nad strefą spadkową" ???????????? AS zgarnia dziś nagrodę dziennika dnia!
3
"Chłopcy" powinni brać przykład z kobiet. Bravo mujeres Barca!
0
Nie pamiętam już, kiedy Barca po 9 kolejkach (nawet po 7 w przypadku Barcy) nie lapala się do europejskich pucharów. ????
4
A co kogo obchodzą 3 spalone Moraty, spalony to nie gol i nie ma co się podniecać. Czy zasady w piłkę się zmieniły i za 5 spalonych dają jednego gola prawidłowego?
5
Tu nie ma co zwalać winy na VAR czy sędziego. Moim zdaniem Lenglet zachował się jak amator a Ramos sprytnie to wykorzystał. Zdobył karnego z zerowej sytuacji. A sędzia, jakbyśmy coś grali to też nie miałby aż tak ułatwionego zadania by sędziować pod prześcieradła.
1
@Niemczyk supa strikas
0
Komentarz usunięty przez użytkownika