7

Messi jest pierwszym kapitanem zespołu, więc powinien się zachować jak kapitan. Tym bardziej takiego klubu jak Barcelona. Daleko mu do takich wodzów jak Guardiola, Puyol, Xavi czy Iniesta, którzy zawsze przede wszystkim grali dla klubu a nie dla własnych sukcesów.

4

@cyron1 W końcu okazało się, że z Zidana to żaden trener, bez Krystyny i przekupionych sędziów nic nigdy nie wygrałby. A mistrza w tym sezonie wygrali tylko dla tego, że to Barca pokazała dno po wzowieniu rozgrywek.

0

Przecież Zidane nie wygrałby niczego (może poza mistrzem w tym roku, gdzie Barca dała du..) gdyby nie Kryśka i sędziowie. Kiedy w końcu to zrozumieją, może po laniu, które zbiorą od City.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?