A Valdes, Buffon, Casillas ile mają? :) Bramkarz to nie jest aż tak męcząca pozycja jak napastnik czy pomocnik i może śmiało ciągnąć do 35, a dalej jak zdrowie pokaże. :)
Jeśli lecisz do Finlandii to zmiany nie poczujesz, to 2h samolotem z Hiszpanii. Ale jeśli lecisz do Chin czy Indonezji, z przesiadkami i zmianą czasu +/-7h to już chyba tak, co? ;)
1
Bravo
Alves-Mascherano-Mathieu-Alba
Busqets
Rakitic-Iniesta
Messi
Suarez-Neymar
Ja tak to widzę ;) 4-3-1-2
0
Tadic gol i 4 asysty :D
0
Co za weekend! Wysokie wygrane Bayernu, Realu, Southampton, CSKA, Celticu .. :)
4
i 4 bramki Aguero! :)
0
Moim zdaniem Mascherano zostanie przeniesiony na DM gdy Vermaelen będzie gotów do gry. :)
0
W końcu! Zamówione! :)
0
Rakitic ma świetny przegląd pola :)
0
Ie*
0
Wydaje mi się, że miał być 24 lipca.
0
Hahaha. :)
0
Nie do tego komentarza oczywiście.
1
A Valdes, Buffon, Casillas ile mają? :) Bramkarz to nie jest aż tak męcząca pozycja jak napastnik czy pomocnik i może śmiało ciągnąć do 35, a dalej jak zdrowie pokaże. :)
0
Już w meczu z Australia mi się podobał. Dziś jeszcze bardziej utwierdzil mnie w tym przekonaniu. :) Zobaczymy jak mu pójdzie w Barçy.
0
Ledwo go kupiliśmy, a już wszyscy by go najchętniej sprzedali, barany.
0
Sam Balotelli byłby przeciwny.
0
Wzmianka o Guardioli to literówka. Chodziło o to, że wiele zrobił :)
0
Wg mnie - jeśli przyjdzie Aguero to on by grał na środku, a Messi zbiegałby na prawe skrzydło gdzie też wyśmienicie sobie radzi. :)
0
A kto mówi, że Ter Stegen będzie pierwszym bramkarzem? Mogą śmiało grać na zmianę :)
0
Javi Martinez, Toure. W innym przypadku nie sądzę, że sprzedają obu (Song, Mascherano) .
0
Ktoś tam słyszał, że ktoś coś powiedział.. to tylko plotka, a Wy już placzecie. ;)
0
Jeśli lecisz do Finlandii to zmiany nie poczujesz, to 2h samolotem z Hiszpanii. Ale jeśli lecisz do Chin czy Indonezji, z przesiadkami i zmianą czasu +/-7h to już chyba tak, co? ;)
1
kondziu widzę kibic z mojego regionu. :)
0
60mln to oni kary dostali. A ten który śpi na kasie w PSG sam powiedział, że taka kara nie powstrzyma go od kupienia tych zawodników, których chce. ;)
0
Dulfue? Serio?
0
Wg mnie żaden z obecnych na tym obrazku nie odejdzie. :)
1
To NAM zapłacą 20mln + Llorente. ;)
0
Wygląda jak lista zakupów dla Barcy większości użytkowników tutaj.. :)
2
Potrzebna nam młoda, świeża krew. :)
0
Już są oficjalne, to te z Senyerą pod kołnierzykiem. :)
0
Będziemy mieli mistrzostwo, w końcu wygramy z Atletico :)