1

Bravo
Alves-Mascherano-Mathieu-Alba
Busqets
Rakitic-Iniesta
Messi
Suarez-Neymar

Ja tak to widzę ;) 4-3-1-2

0

Tadic gol i 4 asysty :D

0

Co za weekend! Wysokie wygrane Bayernu, Realu, Southampton, CSKA, Celticu .. :)

4

i 4 bramki Aguero! :)

0

Moim zdaniem Mascherano zostanie przeniesiony na DM gdy Vermaelen będzie gotów do gry. :)

0

W końcu! Zamówione! :)

0

Rakitic ma świetny przegląd pola :)

0

Ie*

0

Wydaje mi się, że miał być 24 lipca.

0

Hahaha. :)

0

Nie do tego komentarza oczywiście.

1

A Valdes, Buffon, Casillas ile mają? :) Bramkarz to nie jest aż tak męcząca pozycja jak napastnik czy pomocnik i może śmiało ciągnąć do 35, a dalej jak zdrowie pokaże. :)

0

Już w meczu z Australia mi się podobał. Dziś jeszcze bardziej utwierdzil mnie w tym przekonaniu. :) Zobaczymy jak mu pójdzie w Barçy.

0

Ledwo go kupiliśmy, a już wszyscy by go najchętniej sprzedali, barany.

0

Sam Balotelli byłby przeciwny.

0

Wzmianka o Guardioli to literówka. Chodziło o to, że wiele zrobił :)

0

Wg mnie - jeśli przyjdzie Aguero to on by grał na środku, a Messi zbiegałby na prawe skrzydło gdzie też wyśmienicie sobie radzi. :)

0

A kto mówi, że Ter Stegen będzie pierwszym bramkarzem? Mogą śmiało grać na zmianę :)

0

Javi Martinez, Toure. W innym przypadku nie sądzę, że sprzedają obu (Song, Mascherano) .

0

Ktoś tam słyszał, że ktoś coś powiedział.. to tylko plotka, a Wy już placzecie. ;)

0

Jeśli lecisz do Finlandii to zmiany nie poczujesz, to 2h samolotem z Hiszpanii. Ale jeśli lecisz do Chin czy Indonezji, z przesiadkami i zmianą czasu +/-7h to już chyba tak, co? ;)

1

kondziu widzę kibic z mojego regionu. :)

0

60mln to oni kary dostali. A ten który śpi na kasie w PSG sam powiedział, że taka kara nie powstrzyma go od kupienia tych zawodników, których chce. ;)

0

Dulfue? Serio?

0

Wg mnie żaden z obecnych na tym obrazku nie odejdzie. :)

1

To NAM zapłacą 20mln + Llorente. ;)

0

Wygląda jak lista zakupów dla Barcy większości użytkowników tutaj.. :)

2

Potrzebna nam młoda, świeża krew. :)

0

Już są oficjalne, to te z Senyerą pod kołnierzykiem. :)

0

Będziemy mieli mistrzostwo, w końcu wygramy z Atletico :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?