Skreślić Bartre i Roberto po jednym słabym meczu, to jak skreślić Lucho po porażce z Realem Docierać w styczniu. :) Kto by sie odważył i kto by tego żałował?
Jak na 1 sezon jako taki rezerwowy bramkarz to te ok. 20 męczy które zagrał i to na dobrym poziome wystarczyc mu powinno. :) Bravo ma niecałe 2 dyszki więcej ale i sporo większe doświadczenie.
0
No to kasiora na Ramosa gotowa hah.
0
I Bartre bo sie dał objechac. :)
3
Skreślić Bartre i Roberto po jednym słabym meczu, to jak skreślić Lucho po porażce z Realem Docierać w styczniu. :) Kto by sie odważył i kto by tego żałował?
1
Iss sport . pl :)
0
To miało byc do użytkownika Goh
0
Tak.
0
Przecież napisał, że jest teraz bardziej zadowolony niż za Puyola. To do NorbiTBOB
19
Gimbus to nie wiek, a styl bycia. ;) można nie być gimbusem będąc w gimnazjum, a można nim być będąc w liceum. ;d
0
No to pewnie Rasiakz pasuje jak ulał.
0
Mecz lepszy niż wczoraj :)
1
Dzięki. :) Ale generalnie ogarnąłem, że leci po prostu na TVP1 ;)
0
Gdzie oglądacie mecz? Można prosić o link? :)
4
100zł musiała zapłacić, nie 200zł .:P
1
Odnośnie talentów z Brazylii.. coś wiadomo o tych, do ktorych mieliśmy prawo pierwokupu po transferze Neya?
0
Jakie 2 mecze więcej mieli? ;p
0
To inny typ zawodnika, bardziej ofensywny
0
Siemka chłopaki, ogląda lub oglądał ktoś może mecz Hiszpanii dzisiaj, jak zagrali Vidal i Bartra? :)
0
Jaki jest ostatecznie bilans Barcelony Enrique na wszystkich frontach? Ile zwycięstw, remisów, bramek itp. Zna ktoś odpowiedz? Byłbym wdzięczny. :)
1
Domyślam się, że się podpili i chcieli dźwigać Xaviego, widać to na filmiku jak Iniesta i Rakitic bodajże się do niego dobierają, a on ich odpycha :)
0
Spoko. :) Sama Barca i Real dostają bodajże po 140mln, a jest jeszcze 18 innych drużyn. :)
0
Aaa, to wszystko wyjaśnia. :) Nieładnie ze strony redakcji, bo ma 2-3 tygodnie zaległości! ;)
0
Jak na 1 sezon jako taki rezerwowy bramkarz to te ok. 20 męczy które zagrał i to na dobrym poziome wystarczyc mu powinno. :) Bravo ma niecałe 2 dyszki więcej ale i sporo większe doświadczenie.
0
Za dobrą postawę w MŚ i lidze zapewne. :P
0
A co sądzisz o De Bruyne? :)
0
Tylko na Primera Division
3
To wyłącz i już nie właczaj! ;)
0
Dlaczego Barcelona B ma aż o 4-5 rozegranych meczy więcej od pozostałych drużyn?
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Bezpośrednie starcia