0

To proste, Nolito :)

0

Jeśli nie wyjdzie całe MSN, to wyjdzie na pewno jeden lub dwóch z nich co i tak powinno wystarczyć. Obstawiam Neymara i Messiego oraz Sandro na Villanovense. :)

1

Wszyscy mówią o pogromie, o 5-0, o hattrickach Messiego.. trochę respektu Panowie,w zeszłym sezonie Sociedad nas zgasil jak wypalona fajkę. Rozumiem, że forma jest niesamowita, ale niskie zwycięstwo wystarczy! :) Do końca roku mamy przed sobą dużo, dużo meczy, bo czekają nas jeszcze KMŚ! VeB Panowie!

0

Co to za koleś? :d

0

Bartra pewnie wejdzie w drugiej połowie ;p

0

Ktos wie ile asyst dolozyl?

1

Zacinalo Ci sie na player? Bo ja także wykupione, net 50mb i czasami transmisja zatrzymywala i trzeba było odświeżac..

0

Miałem też tak przy aliorze tydzień temu, ale wczoraj spróbowałem i działało. Może trzeba poczekać. A robiłeś to przed 17? Bo może chodzi o księgowanie czy coś?

0

Ludziom naprawdę jest szkoda 7-8zł dla takiego meczu? :)

4

Tylko mi wyskakuje na mobilnej reklama, która przenosi na inną stronę i nie da się ominąć?

0

Takie pytanie - kto jutro 3ci do ataku?

1

Pozycja Neymara, bądź Iniesty. Niestety obie pozycje obstawione u nas.

8

2 słupki i poprzeczka, piłka wybita z linii bramkowej..

4

Całkiem dobrze

0

Ja wybrałem ps4 i jestem zadowolony :)

0

Może nad ranem przed praca dopiero..

0

Czasami na mobilnej nie działa, a pisanie w taki sposób nie jest nigdzie zabronione.

1

Do czasu aż postawiłem kupon to Celta, Atletico i City grały cudownie. Ledwo postawiłem, remis z Eibar, Atletico porażka z Villareal, a City zmiażdżone przez Tottenham. :(

1

Też bym prosił o info

0

Nie nie nawiązuje do jednego meczu, kolega wspomniał o "jesieni" . Jeden, dwa, trzy mecze kiepskie zdarzają się najlepszym.

1

Jak zawalimy jesień to potem sądzisz, że będzie o co grać?

0

Dlatego, że ten sezon pokazuje, że w drugiej połowie Barca odpala. Mają spokojna przewagę, powinni to wykorzystać, przynajmniej ja bym tak zrobił. Chyba, że Barca się bardziej otworzy. A zrobi to na pewno bo musi, wtedy może coś dla Celty wpaść. :) Miłego oglądania drugiej połowy, Vamos Barca.

0

Znając życie, w szatni piłkarze Celty dostaną za zadanie zamurowac się i tyle Bedzie z wysiłków Barcy.

0

Za Chwilę zacznie "Lucho wiedziała, Lucho OUT" . ;p

0

Grałem, polecam.

0

pedroroddrriguues Pogba w 10 najlepszych? No raczej nie. :) Może za rok, dwa.

0

Ahm. :) Bo napisałeś żadnego piłkarza, to zrozumiałem właśnie tak. Rezerwy jak najbardziej by mogły pojechać. Szansa dla Masipa, Douglasa, Sandro, Munira, Gumbau, Sampera... ;)

0

Dokładnie, o tym wspomniałem w komentarzu niżej.

0

Mi nie chodzi o samo "Sztejgen", bo te akurat jest normalne. Chodzi mi o mowienie powiedzmy "piłkę obronił Tera Sztejgen" , co zdarzyło się parę razy komentatorom. ;) Ale i tak poziom komentowania na eleven jest dość wysoki. Byłem pozytywnie zaskoczony, po fali hejtu na naszej stronie po każdym meczu bo pierwszy raz oglądałem tam mecz. ;) Mam nadzieję że sprostowalem.

2

Pewnie za zbojkotowanie imprezy też nalozyli by nam jakaś karę. To przecież FIFA. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?