Jeśli nie wyjdzie całe MSN, to wyjdzie na pewno jeden lub dwóch z nich co i tak powinno wystarczyć. Obstawiam Neymara i Messiego oraz Sandro na Villanovense. :)
Wszyscy mówią o pogromie, o 5-0, o hattrickach Messiego.. trochę respektu Panowie,w zeszłym sezonie Sociedad nas zgasil jak wypalona fajkę. Rozumiem, że forma jest niesamowita, ale niskie zwycięstwo wystarczy! :) Do końca roku mamy przed sobą dużo, dużo meczy, bo czekają nas jeszcze KMŚ! VeB Panowie!
Miałem też tak przy aliorze tydzień temu, ale wczoraj spróbowałem i działało. Może trzeba poczekać. A robiłeś to przed 17? Bo może chodzi o księgowanie czy coś?
Do czasu aż postawiłem kupon to Celta, Atletico i City grały cudownie. Ledwo postawiłem, remis z Eibar, Atletico porażka z Villareal, a City zmiażdżone przez Tottenham. :(
Dlatego, że ten sezon pokazuje, że w drugiej połowie Barca odpala. Mają spokojna przewagę, powinni to wykorzystać, przynajmniej ja bym tak zrobił. Chyba, że Barca się bardziej otworzy. A zrobi to na pewno bo musi, wtedy może coś dla Celty wpaść. :) Miłego oglądania drugiej połowy, Vamos Barca.
Ahm. :) Bo napisałeś żadnego piłkarza, to zrozumiałem właśnie tak. Rezerwy jak najbardziej by mogły pojechać. Szansa dla Masipa, Douglasa, Sandro, Munira, Gumbau, Sampera... ;)
Mi nie chodzi o samo "Sztejgen", bo te akurat jest normalne. Chodzi mi o mowienie powiedzmy "piłkę obronił Tera Sztejgen" , co zdarzyło się parę razy komentatorom. ;) Ale i tak poziom komentowania na eleven jest dość wysoki. Byłem pozytywnie zaskoczony, po fali hejtu na naszej stronie po każdym meczu bo pierwszy raz oglądałem tam mecz. ;) Mam nadzieję że sprostowalem.
0
To proste, Nolito :)
0
Jeśli nie wyjdzie całe MSN, to wyjdzie na pewno jeden lub dwóch z nich co i tak powinno wystarczyć. Obstawiam Neymara i Messiego oraz Sandro na Villanovense. :)
1
Wszyscy mówią o pogromie, o 5-0, o hattrickach Messiego.. trochę respektu Panowie,w zeszłym sezonie Sociedad nas zgasil jak wypalona fajkę. Rozumiem, że forma jest niesamowita, ale niskie zwycięstwo wystarczy! :) Do końca roku mamy przed sobą dużo, dużo meczy, bo czekają nas jeszcze KMŚ! VeB Panowie!
0
Co to za koleś? :d
0
Bartra pewnie wejdzie w drugiej połowie ;p
0
Ktos wie ile asyst dolozyl?
1
Zacinalo Ci sie na player? Bo ja także wykupione, net 50mb i czasami transmisja zatrzymywala i trzeba było odświeżac..
0
Miałem też tak przy aliorze tydzień temu, ale wczoraj spróbowałem i działało. Może trzeba poczekać. A robiłeś to przed 17? Bo może chodzi o księgowanie czy coś?
0
Ludziom naprawdę jest szkoda 7-8zł dla takiego meczu? :)
4
Tylko mi wyskakuje na mobilnej reklama, która przenosi na inną stronę i nie da się ominąć?
0
Takie pytanie - kto jutro 3ci do ataku?
1
Pozycja Neymara, bądź Iniesty. Niestety obie pozycje obstawione u nas.
8
2 słupki i poprzeczka, piłka wybita z linii bramkowej..
4
Całkiem dobrze
0
Ja wybrałem ps4 i jestem zadowolony :)
0
Może nad ranem przed praca dopiero..
0
Czasami na mobilnej nie działa, a pisanie w taki sposób nie jest nigdzie zabronione.
1
Do czasu aż postawiłem kupon to Celta, Atletico i City grały cudownie. Ledwo postawiłem, remis z Eibar, Atletico porażka z Villareal, a City zmiażdżone przez Tottenham. :(
1
Też bym prosił o info
0
Nie nie nawiązuje do jednego meczu, kolega wspomniał o "jesieni" . Jeden, dwa, trzy mecze kiepskie zdarzają się najlepszym.
1
Jak zawalimy jesień to potem sądzisz, że będzie o co grać?
0
Dlatego, że ten sezon pokazuje, że w drugiej połowie Barca odpala. Mają spokojna przewagę, powinni to wykorzystać, przynajmniej ja bym tak zrobił. Chyba, że Barca się bardziej otworzy. A zrobi to na pewno bo musi, wtedy może coś dla Celty wpaść. :) Miłego oglądania drugiej połowy, Vamos Barca.
0
Znając życie, w szatni piłkarze Celty dostaną za zadanie zamurowac się i tyle Bedzie z wysiłków Barcy.
0
Za Chwilę zacznie "Lucho wiedziała, Lucho OUT" . ;p
0
Grałem, polecam.
0
pedroroddrriguues Pogba w 10 najlepszych? No raczej nie. :) Może za rok, dwa.
0
Ahm. :) Bo napisałeś żadnego piłkarza, to zrozumiałem właśnie tak. Rezerwy jak najbardziej by mogły pojechać. Szansa dla Masipa, Douglasa, Sandro, Munira, Gumbau, Sampera... ;)
0
Dokładnie, o tym wspomniałem w komentarzu niżej.
0
Mi nie chodzi o samo "Sztejgen", bo te akurat jest normalne. Chodzi mi o mowienie powiedzmy "piłkę obronił Tera Sztejgen" , co zdarzyło się parę razy komentatorom. ;) Ale i tak poziom komentowania na eleven jest dość wysoki. Byłem pozytywnie zaskoczony, po fali hejtu na naszej stronie po każdym meczu bo pierwszy raz oglądałem tam mecz. ;) Mam nadzieję że sprostowalem.
2
Pewnie za zbojkotowanie imprezy też nalozyli by nam jakaś karę. To przecież FIFA. :)