Serio chcecie go sprzedać? A jakby dali 250mln za Messiego, to tez byście go opchneli jak worek kartofli? Przecież Pedro jest w zastępstwie! A pomyslcie kogo byście ściągnęli za ta kasę! Pogby, Reusy! ..Niektórzy chyba mają coś z głową, że chcieliby sprzedawać każdego zawodnika za odpowiednią ilość pieniędzy.. pieniądze to nie wszystko! :)
Jeśli o mnie chodzi, często grając Barca kupuje takich: Danilo, który po czasie zmienia Alvesa, Alaba, jako zmiennik Alby oraz Hazard, który może grać na prawym jak i lewym skrzydle. Przydaje się po sprzedaniu Pedro, na wymianę z Neyem i Alexisem na LS, a także PS. ;) A teraz, pisz już fo tematu! ;p
Nie rozumiem jak użytkownicy mogą Marcowi tak niską ocenę wystawiać. W tej chwili ma ocenę na równi z Pedro. A widać czarno na białym, że obok Messiego, Neymara i Pique był najjaśniejszym puntkem drużyny. 10 odbiorów, asysta.
Sądzę, że Lucho postawi dziś na Mascherano, Rakitica i Rafinhe w pomocy. :) Busi gra w kratkę, a Jefecito trzyma stały dobry poziom, a Rafinha gra ładnie dla oka, do przodu. Możliwe też, że Xavi dostanie swoje minuty. W obronie natomiast Alba, Pique, Alves i.. nie wiem czy Mathieu już zdolny do gry.
0
Dzięki bardzo! :)
0
Zejdzie pewnie Suarez, a wejdzie Munir, trzeba oszczędzać chłopaków, bo za 2tyg Gran Derbi ;)
1
Jak na daną chwilę wyglądają statystki Luisa Suareza? Ile goli i asyst ma w lidze, pucharze i LM?
0
No to zmiennicy faktycznie na poziomie, gdy pójdzie grać w LM. ;)
0
Ani o 16, ani o 18, ani o 20? :P
0
Nie popadajmy w hurraoptymizm, już raz zaprzepaściliśmy taką szansę. ;)
1
Barca i Juve ;)
0
Nie karm trolla.
1
Ja tez mam nadzieje, że powrót do Anglii przypomni mu jak się strzelalo! ;)
0
Przegrali, żeby wygrana z City lepiej smakowala! :D
2
Serio chcecie go sprzedać? A jakby dali 250mln za Messiego, to tez byście go opchneli jak worek kartofli? Przecież Pedro jest w zastępstwie! A pomyslcie kogo byście ściągnęli za ta kasę! Pogby, Reusy! ..Niektórzy chyba mają coś z głową, że chcieliby sprzedawać każdego zawodnika za odpowiednią ilość pieniędzy.. pieniądze to nie wszystko! :)
0
Oby nie było za dużo eksperymentów, wiadomo przecież jak skończył się pierwszy mecz w tym sezonie z nimi.
0
Obstawiłem dziś na PSV, Tottenham i Ajax, jak myślicie, siądzie kupon?
1
Adriano, co jest zastanawiajace został wybrany do drużyny kolejki razem z Bartra i Messim. :P Z oceną ponad 8.
0
Po tej fazie znowu są losowane drużyny, więc czemu ma czekać na Basel lub Porto?
0
Grammar Nazi :D
0
No cóż, w Fifie.. :)
1
Jeśli przeszedł by w styczniu to mógłby grać w LM, bo Borussia nie ma szans się zakwalifikować :)
0
Jeśli o mnie chodzi, często grając Barca kupuje takich: Danilo, który po czasie zmienia Alvesa, Alaba, jako zmiennik Alby oraz Hazard, który może grać na prawym jak i lewym skrzydle. Przydaje się po sprzedaniu Pedro, na wymianę z Neyem i Alexisem na LS, a także PS. ;) A teraz, pisz już fo tematu! ;p
0
Oj, czasami trzeba pomoc takim biedakom. ;) A co do tematu liczę na podtrzymanie dobrej passy Barcelony, Athletic nie powinien stanowić problemu.
0
Może źle wpisujes, bądź nie masz aktywowanej jakieś funkcji? Najlepiej bedzie iść do banku i popytać
0
Zaraz banik będzie za reklamę ;)
2
Nie rozumiem jak użytkownicy mogą Marcowi tak niską ocenę wystawiać. W tej chwili ma ocenę na równi z Pedro. A widać czarno na białym, że obok Messiego, Neymara i Pique był najjaśniejszym puntkem drużyny. 10 odbiorów, asysta.
0
Munir nie strzelil, nie karm trolla
0
Reakcja Messiego na nowe stroje - http://www.meczyki.pl/obrazki,20631
0
Autokorekta pewnie.
0
Sądzę, że Lucho postawi dziś na Mascherano, Rakitica i Rafinhe w pomocy. :) Busi gra w kratkę, a Jefecito trzyma stały dobry poziom, a Rafinha gra ładnie dla oka, do przodu. Możliwe też, że Xavi dostanie swoje minuty. W obronie natomiast Alba, Pique, Alves i.. nie wiem czy Mathieu już zdolny do gry.
1
Ty zmień konto, na konto na innej stronie, a nie "KONT WIDZENIA"
0
To może powiedz o co chodzi, zamiast się tak podniecać :)
0
Asystował Luis Suarez ;)