0

Dzięki bardzo! :)

0

Zejdzie pewnie Suarez, a wejdzie Munir, trzeba oszczędzać chłopaków, bo za 2tyg Gran Derbi ;)

1

Jak na daną chwilę wyglądają statystki Luisa Suareza? Ile goli i asyst ma w lidze, pucharze i LM?

0

No to zmiennicy faktycznie na poziomie, gdy pójdzie grać w LM. ;)

0

Ani o 16, ani o 18, ani o 20? :P

0

Nie popadajmy w hurraoptymizm, już raz zaprzepaściliśmy taką szansę. ;)

1

Barca i Juve ;)

0

Nie karm trolla.

1

Ja tez mam nadzieje, że powrót do Anglii przypomni mu jak się strzelalo! ;)

0

Przegrali, żeby wygrana z City lepiej smakowala! :D

2

Serio chcecie go sprzedać? A jakby dali 250mln za Messiego, to tez byście go opchneli jak worek kartofli? Przecież Pedro jest w zastępstwie! A pomyslcie kogo byście ściągnęli za ta kasę! Pogby, Reusy! ..Niektórzy chyba mają coś z głową, że chcieliby sprzedawać każdego zawodnika za odpowiednią ilość pieniędzy.. pieniądze to nie wszystko! :)

0

Oby nie było za dużo eksperymentów, wiadomo przecież jak skończył się pierwszy mecz w tym sezonie z nimi.

0

Obstawiłem dziś na PSV, Tottenham i Ajax, jak myślicie, siądzie kupon?

1

Adriano, co jest zastanawiajace został wybrany do drużyny kolejki razem z Bartra i Messim. :P Z oceną ponad 8.

0

Po tej fazie znowu są losowane drużyny, więc czemu ma czekać na Basel lub Porto?

0

Grammar Nazi :D

0

No cóż, w Fifie.. :)

1

Jeśli przeszedł by w styczniu to mógłby grać w LM, bo Borussia nie ma szans się zakwalifikować :)

0

Jeśli o mnie chodzi, często grając Barca kupuje takich: Danilo, który po czasie zmienia Alvesa, Alaba, jako zmiennik Alby oraz Hazard, który może grać na prawym jak i lewym skrzydle. Przydaje się po sprzedaniu Pedro, na wymianę z Neyem i Alexisem na LS, a także PS. ;) A teraz, pisz już fo tematu! ;p

0

Oj, czasami trzeba pomoc takim biedakom. ;) A co do tematu liczę na podtrzymanie dobrej passy Barcelony, Athletic nie powinien stanowić problemu.

0

Może źle wpisujes, bądź nie masz aktywowanej jakieś funkcji? Najlepiej bedzie iść do banku i popytać

0

Zaraz banik będzie za reklamę ;)

2

Nie rozumiem jak użytkownicy mogą Marcowi tak niską ocenę wystawiać. W tej chwili ma ocenę na równi z Pedro. A widać czarno na białym, że obok Messiego, Neymara i Pique był najjaśniejszym puntkem drużyny. 10 odbiorów, asysta.

0

Munir nie strzelil, nie karm trolla

0

Reakcja Messiego na nowe stroje - http://www.meczyki.pl/obrazki,20631

0

Autokorekta pewnie.

0

Sądzę, że Lucho postawi dziś na Mascherano, Rakitica i Rafinhe w pomocy. :) Busi gra w kratkę, a Jefecito trzyma stały dobry poziom, a Rafinha gra ładnie dla oka, do przodu. Możliwe też, że Xavi dostanie swoje minuty. W obronie natomiast Alba, Pique, Alves i.. nie wiem czy Mathieu już zdolny do gry.

1

Ty zmień konto, na konto na innej stronie, a nie "KONT WIDZENIA"

0

To może powiedz o co chodzi, zamiast się tak podniecać :)

0

Asystował Luis Suarez ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?