0

Tak źle i tak niedobre. Jeden gra częściej, Ale że słabszymi zespołami, a drugi rzadziej, ale z silniejszymi.

0

1-1, brawo Granada!

0

Podbijam.

0

Ktoś wie ile mieliśmy goli po identycznej liczbie meczy w zeszłym sezonie?

0

Ile brakuje do pobicia rekordu? :) Bo nie pamiętam lepiej było dokładnie w zeszłym, 121?

0

Zróbmy jeszcze tą Superlige, bo mało meczy! :)

0

Jest gdzieś transmisja w polskiej tv?

0

Far Cry Primal, Doom, nowy Dishonored, nowy Rainbow Six, Uncharted 4, kupuj kupuj, używane gry napedzaja rynek. Są połowę tańsze od nowek, a różnicy zadnej :)

0

Ja się zamurowali.. prędzej czy później coś wpadnie.

0

A może by tak Munir za Suareza hahaha? :) żarcik oczywiście, ale Suarez musi nastawić celownik.

0

Tak, Celta niech najlepiej odda swojego najlepszego strzelca do rywala za darmo, a najlepiej to niech może doplaci.

0

Pewnie, niech kupią Munira nr. 2 za 50mln, po to by siedział na ławce. Dopóki gra TRIO to jesteśmy zmuszeni do takich transferów. Popatrz ilu młodych ofensywnych odeszło, bo wiedziało ze przy MSN nie pogra.

2

Tak, w Rosario.

0

Remis wg mnie. :)))

0

Pytanie odnośnie FIFY16 - co sądzicie o wystawienianiu Daniego Alvesa na pozycji PP? Prawą obronę mam dobrze obstawiona, a statystyki ma w sam raz na tą pozycję. I do tego Arda jako ŚP gdy nominalnie jest PP? Kolejne - Griezmann jako ofensywny pomocnik czy lepiej do ataku za Martineza? :)

4

Ja również, umililem sobie czas w pracy. :)

1

Thank You Captain Obvious.

0

Ale ps starcza na dłużej, a w pc trzeba co jakiś czas inwestować by sobie pograć na dobrych detalach.

0

Fajne pary :)

0

Jeden gościu widziałem wczoraj pisał na La Rambli, że jedzie do Barcelony .

0

Tak, w fazie grupowej, o tym myślałem, tylko źle napisałem, mój błąd. :)

0

Wiecie może kiedy jest par ligi mistrzów i euro?

0

Real grubo pojechał, mimo że to Malmoe to i tak należy pogratulować :) A wiecie może, on pobił dziś jakiś rekord goli w eliminacjach? Bo wcześniej było chyba 10 czy coś.

0

Dzięki.

0

Sprzedać Messiego! Haha.

0

A przypadkiem za Taty Martino nie było już takiej sytuacji? (W bodajże przegranym meczu) Coś mi świta ale mogę się mylić.

0

Na stronie Realu są chyba pozytywniejsze komentarze o naszym meczu, niż tutaj, koniec świata. :D

Apropos, nie oglądałem wczorajszego meczu, a słyszałem, że Suarez kogoś nadepnal (nie wiem czy umyślnie) - miałby ktoś jakiś filmik, bądź GIFa z tej sytuacji?

5

Tu ludzie płaczą, a co mają powiedzieć kibice Chelsea.. :D

1

Coś krzywo ta linia idzie.. wg mnie spalony był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?