Far Cry Primal, Doom, nowy Dishonored, nowy Rainbow Six, Uncharted 4, kupuj kupuj, używane gry napedzaja rynek. Są połowę tańsze od nowek, a różnicy zadnej :)
Pewnie, niech kupią Munira nr. 2 za 50mln, po to by siedział na ławce. Dopóki gra TRIO to jesteśmy zmuszeni do takich transferów. Popatrz ilu młodych ofensywnych odeszło, bo wiedziało ze przy MSN nie pogra.
Pytanie odnośnie FIFY16 - co sądzicie o wystawienianiu Daniego Alvesa na pozycji PP? Prawą obronę mam dobrze obstawiona, a statystyki ma w sam raz na tą pozycję. I do tego Arda jako ŚP gdy nominalnie jest PP? Kolejne - Griezmann jako ofensywny pomocnik czy lepiej do ataku za Martineza? :)
Real grubo pojechał, mimo że to Malmoe to i tak należy pogratulować :) A wiecie może, on pobił dziś jakiś rekord goli w eliminacjach? Bo wcześniej było chyba 10 czy coś.
Na stronie Realu są chyba pozytywniejsze komentarze o naszym meczu, niż tutaj, koniec świata. :D
Apropos, nie oglądałem wczorajszego meczu, a słyszałem, że Suarez kogoś nadepnal (nie wiem czy umyślnie) - miałby ktoś jakiś filmik, bądź GIFa z tej sytuacji?
0
Tak źle i tak niedobre. Jeden gra częściej, Ale że słabszymi zespołami, a drugi rzadziej, ale z silniejszymi.
0
1-1, brawo Granada!
0
Podbijam.
0
Ktoś wie ile mieliśmy goli po identycznej liczbie meczy w zeszłym sezonie?
0
Ile brakuje do pobicia rekordu? :) Bo nie pamiętam lepiej było dokładnie w zeszłym, 121?
0
https://www.instagram.com/niteincubus/
0
Zróbmy jeszcze tą Superlige, bo mało meczy! :)
0
Jest gdzieś transmisja w polskiej tv?
0
Far Cry Primal, Doom, nowy Dishonored, nowy Rainbow Six, Uncharted 4, kupuj kupuj, używane gry napedzaja rynek. Są połowę tańsze od nowek, a różnicy zadnej :)
0
Ja się zamurowali.. prędzej czy później coś wpadnie.
0
A może by tak Munir za Suareza hahaha? :) żarcik oczywiście, ale Suarez musi nastawić celownik.
0
Tak, Celta niech najlepiej odda swojego najlepszego strzelca do rywala za darmo, a najlepiej to niech może doplaci.
0
Pewnie, niech kupią Munira nr. 2 za 50mln, po to by siedział na ławce. Dopóki gra TRIO to jesteśmy zmuszeni do takich transferów. Popatrz ilu młodych ofensywnych odeszło, bo wiedziało ze przy MSN nie pogra.
2
Tak, w Rosario.
0
Remis wg mnie. :)))
0
Pytanie odnośnie FIFY16 - co sądzicie o wystawienianiu Daniego Alvesa na pozycji PP? Prawą obronę mam dobrze obstawiona, a statystyki ma w sam raz na tą pozycję. I do tego Arda jako ŚP gdy nominalnie jest PP? Kolejne - Griezmann jako ofensywny pomocnik czy lepiej do ataku za Martineza? :)
4
Ja również, umililem sobie czas w pracy. :)
1
Thank You Captain Obvious.
0
Ale ps starcza na dłużej, a w pc trzeba co jakiś czas inwestować by sobie pograć na dobrych detalach.
0
Fajne pary :)
0
Jeden gościu widziałem wczoraj pisał na La Rambli, że jedzie do Barcelony .
0
Tak, w fazie grupowej, o tym myślałem, tylko źle napisałem, mój błąd. :)
0
Wiecie może kiedy jest par ligi mistrzów i euro?
0
Real grubo pojechał, mimo że to Malmoe to i tak należy pogratulować :) A wiecie może, on pobił dziś jakiś rekord goli w eliminacjach? Bo wcześniej było chyba 10 czy coś.
0
Dzięki.
0
Sprzedać Messiego! Haha.
0
A przypadkiem za Taty Martino nie było już takiej sytuacji? (W bodajże przegranym meczu) Coś mi świta ale mogę się mylić.
0
Na stronie Realu są chyba pozytywniejsze komentarze o naszym meczu, niż tutaj, koniec świata. :D
Apropos, nie oglądałem wczorajszego meczu, a słyszałem, że Suarez kogoś nadepnal (nie wiem czy umyślnie) - miałby ktoś jakiś filmik, bądź GIFa z tej sytuacji?
5
Tu ludzie płaczą, a co mają powiedzieć kibice Chelsea.. :D
1
Coś krzywo ta linia idzie.. wg mnie spalony był.