0

@koksik2700 czasy Enrique [*]

2

@WisniaKala 13stke wybierz

0

@Pawelec7 używane jabłuszko 6s, z ewentualną wymianą baterii jakby było kiepsko.

0

@10SzymonBarca10 na PS4 będzie przy najnowszej aktualizacji składów. Ja mam, ale sam sobie go stworzyłem na początku haha.

0

@piotr_styk wskoczy w następnej aktualizacji składów, spokojnie :)

0

@Tasde coś czuje, ze pójdzie jakieś wypożyczonko po sezonie do czegoś na miarę Borussi czy Ajaxu, bo w tych klubach się pewnie przerzedzi troszkę kadra po sezonie. Chyba, ze szybka akcja gdzieś do klubu z La Liga.

0

@Kamilos84 złagodniał, bo dawno nie poczuł krwi z ławki trenerskiej

0

@Cobra303 jakaś delikatna kontuzja

1

@SeeleyBooth Praga, Wiedeń

0

@BigDaglas Kante (z Legii), Pullisic, Icardi, Gazzinga, Muriel.. ;) To takie pewniaki raczej.

0

@kolomen2 chiński, z powodu rosnącego rynku, rosyjski z powodu napływu robotników ze Wschodu, hiszpański, bo jest łatwy i przyda Ci się, jeśli jesteś kibicem FCB. :)

0

@kuz już 3 strunie :D

11

Zadzwoniono do mnie z Barcelony, oszalaaaaałem :D

0

@Pokrzywa soccer streams w google

0

@olej3012 bo była ledwo kopana.

0

@kenneth99 co to za dzban?

75

FIFA 20 wczoraj wyszła, to co się dziwicie, trzeba L4 machnąć, żeby składzik jakiś fajny ugrać, co nie Dembuś? XD

0

@Allo1982 z tym wystawianiem wychowanków jest podobno nawet gorzej.. połowa meczy podstawa, połowa meczy rezerwy.

0

@Bovciek co fajnego Ci wpadło? :)

1

Tryb FUT FIFA20 - ciekawe dlaczego zamienili punkty zbierane z poprzednich edycji, za które można było sobie na start wykupić jakieś fajne nagrody (wypożyczenie fajnego zawodnika, premie w postaci monet na kilka meczy), na jakiś „sezon” a’la Fortnite i zdobywanie zadań. Komuś się to bardziej podoba?

Teraz jak nie masz jakiegos dobrego trafa w paczce lub porządnie nie pohandlujesz, to z samych meczy te zarabianie na początku wyglada strasznie licho. Po 600-700 monet na mecz, a same te nagrody to tez jakaś parodia.. Zdobywasz doswiadczenie, żeby dostać jakiś emblemat, albo „narzutę” na boisko. Póki co po 20 paru meczach jestem zawiedziony.

0

Kogoś spotkało już coś ciekawego w trybie kariery FIFA20? Podobno bardzo zbugowany..

Ja może jakiegos problemu nie miałem póki co, ale dopiero godzinka grania. Jedyna ciekawostka, była taka, ze już na samym początku gry był stworzony jakiś wolny zawodnik - 17 letni Polak, z potężnymi statystykami, jak np. 95 tempa, 93 strzału, 80+ siły, świetny drybling.. :D Dla realistycznosci nie brałem go haha.

0

@MikusBarca tez bym sobie nim popykał w karierze. Można ewentualnie stworzyć :)

0

@MikusBarca nie ma go, ale oby dodali w której łatce :)

2

@Mario96w a teraz to jakieś ukrainskie, tureckie, albo paradokumenty..

0

@KamQiX ale bym sobie taką Barce z MSN z przodu, za czasów Eneique obejrzał

0

Fati jest niesamowity.

2

Nie mogło być inaczej. Aczkolwiek 11-stka roku to jakaś porażka..

41

Valverde - o jeden sezon za długo.

1

@darek60 niestety pewnie nie.

2

@Barwindg i to w urodziny Rewińskiego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?