64

A teraz głośno i wyraźnie.

Pan Koeman jest debeściak.
-A jego mafia?
A jego mafia tez jest debeściak.


5

@zyciak i oby wszyscy wrócili bez kontuzji..

0

@patry295 dołączył Manchester City wczoraj :)

0

@Hrzan Maryla pamięta jeszcze czasy czarownic z Salem.

1

@Krystian_mix jasne, możesz sobie nadpłacać na drugi rachunek, ewentualnie do banku i to zrobią raz dwa za Ciebie :) Jeśli za raty wyszło Ci coś więcej kasy, to cześć Ci zwrócą za szybszą spłatę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Survier trzeba pamiętać tez o ewentualnych transferach Erica Garcii, Wijnalduma i Depaya. :D

1

Jakie ustawienie i jakich graczy w 11stce widzicie, gdy wrócą wszyscy kontuzjowani gracze? Fajna opcja by była z 3-4-3, z Fatim na 9tce, ale jak ustawić resztę?

0

@Pilka_jest_okragla Pedri smialo zasługuje na „6” na koszulce, która ma obecnie.. Todibo.

5



Nie wiem czy było już wklejane już tutaj..

Token Barcelony, a kryptowaluta Chiliz, za który da się go nabyć bije wybija się mocno do góry. Jakby jakiś kryptowaluciarz był zaintersowany. :)

0

@dv7wisnia
1. Bądź cierpliwy, wystarczy, ze znajdziesz paru utalentowanych nastolatków ze szkółki, to po roku treningu te 4-5mln samo wpadnie.
2. Tak, spokojnie.
3. Potencjał zawodników najlepiej sprawdzić sobie na Sofifa, przełączając na tryb z FIFY20. :)

2

@Krzychu1010 Korona Królów :D

0

Oglądając mecz z Huescą doszedłem do wniosku, że Naszym problemem jest to, że nie potrafimy rozbić muru, który ustawiają przed Nami zespoły, czy to topowe, czy z niższych półek.

Powinnismy nauczyć, że każdy atak rywali, to dla nas też okazja na kontrę i lepiej wykorzystywać te sytuacje. Gracze w większości grają dobrze, tylko pomysł na grę musi się troszkę zmienić.

2

@qbuteq irobot ...

0

@Nicko kto z obecnego składu u Ciebie został? :)

3

@Bobo25 znajoma ma Irobota, a i tak miejscami trzeba poprawiać. Ja ostatnio do 1000 kupiłem odkurzacz z akumulatorem, a dokładniej ELECTROLUX Ergorapido i jestem mega zadowolony. I podłogi poodkurzasz, a po odłączeniu części i blaty, meble, kanapy, w łóżku czy samochodzie. Najlepszy zakup do mieszkania, nigdy więcej kabli. :P

0

@Nihas poproszę link na priv :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DaPi Panie, piwko na klina

0

@Coutinho007 eriksen, który mało co gra

1

@Roobo rozumiem, ze ma wrócić do obrony, przedryblować polowe reprezentacji Włoch i jebnąć z laczka w samo okienko, bo inaczej jest słaby? Jak był odcięty i nie dostawał piłek, to co miał zrobić, grając jako napastnik?

0

@lukaszbrk widać skupili się na lidze Europy :P

0

@jasiuZ najmocniejszym obecnym składem, bo wszyscy piłkarze z podstawy byli dostępni. :)

1

@Coutinho007 piękna to była gra, nie zapomnę jej nigdy

1

Lech w końcu w najmocniejszym składzie w Lidze Europy. Pozostaje dziś czekać, aż w końcu dobra gra zaowocuje i wpadną pierwsze punkty. :)

0

@Krzychu1010 technikum, klasa o kierunku geodeta - branża automotive, operator maszyn CNC

0

@DonAndresFCB statysta

0

@Alistar74 na flashscorze pokazuje, ze maja 8 zawodników na ławce. Chyba, ze chodzi o coś innego. :P

0

@Mario96w pierwsza połowa wyrównana, z lekką przewaga Rangersów, ale Lech tez miał kilka okazji i trochę poklepał i napsuł krwi obrońcom Rangersow

1

@adi7adi8 wielka szkoda, bo w pierwszej połowie grali dobrze, okresami potrafili narzucić swój styl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?