@BigDaglas ja obecnie kupiłem TCL 55EP680, zbiera naprawdę dobre opinie i ma wszystkie bajery, za niedużą cenę. Obecnie najtaniej 1999, wyrwałem za 1899. Jak za duży to nie bylo tematu. :)
@MichalZZZ praca kamery robi robotę, nie wiem czy zwróciłeś, ze cały film nagrywany jest „jednym ujęciem”, z cięciami tam gdzie ewentualnie kamera wchodzi w ciemność? ;)
Nie widzę innej opcji, niż sprzedaż Umtitiego i pozyskanie godnego, lewonożnego zmiennika dla Lengleta. Ciekaw też jest jak się potoczą losy Todibo po powrocie. Czy razem z Arajuo zostaną zmiennikami Gerarda czy może jednak klub zdecyduje się pożegnać z jednym z nich (wypożyczenie/sprzedaż)?
@Messibestplayerintheworld strzelam i niestety się obawiam, że Pjanic został kupiony z myślą o pierwszym składzie.. I podejrzewam, że Barcelona będzie celować w kogoś bardzo młodego, jeszcze nie na tak wysokim poziomie jak np. Van De Beek.
Barcelona kupując Pjanica może uniknąć kompromitacji, tylko jeśli w najbliższym okienku ogłosi sprzedaż Rakitica/Vidala, bądź obu, przy jednoczesnym pozyskaniu kogoś perspektywicznego.
@Pilka_jest_okragla Ah te akcje Dembele w Borussi, ahh ta magia w każdym przyjęciu piłki i wyprowadzaniu u Arthura, ahh te piękne gole Trincao .. :) Gdzie indziej fajnie, w Barcy licho.
Apropos, pytanko dla Was - kto według Was poza Ter Stegenem z transferów, z ostatnich 5 lat wyglada lepiej, niż w swojej poprzedniej drużynie? Kto się u nas rozwinął? Lenglet?
W styczniu chirurgicznie dolna prawa, ponakłuwanie znieczuleniem, 15 minut - OK, lekki ból, opuchlizna 3 dni.
Na początku czerwca chirurgicznie dolna lewa, ponakłuwanie, 10 minut, nacięty, wyciągnięty - jak zeszło znieczulenie to ból niesamowity, tydzień na mocnych tabletkach przeciwbólowych i opuchlizna też koło tygodnia.
Także zależy od różnych czynników. Ale powiem tak - rwij zęba, nie czekaj. Bo jak spuchnie i będzie bolał to będziesz wyglądał jak Popeye. :D
1
@marcin62 no nie wiem, zamiast Perisica maja już Sane.
5
@svensonFCB cza kończyć robotę i iść spać
1
@DaPi bo jak komuś się nie chce iść do sklepu, a chce grę to i tak kupi. A mądrzejszy pójdzie do sklepu.
0
@Hubert102 było pare fajnych akcji, ale wystarczy chyba obszerniejszy skrót
2
Grał ktoś w FM2020 na IOS? Polecacie czy mocno okrojone względem PC, a co za tym idzie niegrywalne?
0
@MensculinVeB i jest szybciej
0
@BigDaglas ja obecnie kupiłem TCL 55EP680, zbiera naprawdę dobre opinie i ma wszystkie bajery, za niedużą cenę. Obecnie najtaniej 1999, wyrwałem za 1899. Jak za duży to nie bylo tematu. :)
1
Kto Barcelonie kibicuje, w cyrku się nie smieje
0
Ogląda ktoś Ufc? :)
0
@Klaudix tzw. czerwona ściana :(
0
Jest tutaj jeden koleś, który wrzuca ciekawostki z meczy, razem z typami na STS. Z wczorajszego wszystko „siadło”, gratulacje. :)
0
4 bramki po 30 minutach, zapowiada się jakaś masakracja!
1
@DLFCB dziś -4.5 na meczu
2
@AmigoBlancos mocno defensywnie
0
@Fabik87 kiedy ostatnio grał w La Liga?
1
@MichalZZZ praca kamery robi robotę, nie wiem czy zwróciłeś, ze cały film nagrywany jest „jednym ujęciem”, z cięciami tam gdzie ewentualnie kamera wchodzi w ciemność? ;)
0
@MaTt_BarcaFan w Interze jest świetnym, w Interze..
0
Jeszcze jest szansa, żeby Barcelona wygrała Puchar Sołtysa. Jeszcze można się zgłaszać.
1
@FafitFCB może wymiana jakaś.. przyda się jakiś nowy 30 latek do obrony. :D
0
@masq ja bym chciał, żeby już ktoś zajął miejsce Bartomeu..
1
@kamilo0066 airbnb
0
Powoli do przodu!
0
@xVENUMx wyglada jak ciekawa kopia mojego 2019.. :D
1
Nie widzę innej opcji, niż sprzedaż Umtitiego i pozyskanie godnego, lewonożnego zmiennika dla Lengleta. Ciekaw też jest jak się potoczą losy Todibo po powrocie. Czy razem z Arajuo zostaną zmiennikami Gerarda czy może jednak klub zdecyduje się pożegnać z jednym z nich (wypożyczenie/sprzedaż)?
1
@Jaca27 obecnie. A zmienników brak. Należałoby pomyśleć trochę do przodu.. Panie Bartomeu!
0
@Messibestplayerintheworld strzelam i niestety się obawiam, że Pjanic został kupiony z myślą o pierwszym składzie.. I podejrzewam, że Barcelona będzie celować w kogoś bardzo młodego, jeszcze nie na tak wysokim poziomie jak np. Van De Beek.
7
Barcelona kupując Pjanica może uniknąć kompromitacji, tylko jeśli w najbliższym okienku ogłosi sprzedaż Rakitica/Vidala, bądź obu, przy jednoczesnym pozyskaniu kogoś perspektywicznego.
0
@Pilka_jest_okragla Ah te akcje Dembele w Borussi, ahh ta magia w każdym przyjęciu piłki i wyprowadzaniu u Arthura, ahh te piękne gole Trincao .. :) Gdzie indziej fajnie, w Barcy licho.
Apropos, pytanko dla Was - kto według Was poza Ter Stegenem z transferów, z ostatnich 5 lat wyglada lepiej, niż w swojej poprzedniej drużynie? Kto się u nas rozwinął? Lenglet?
1
@PopekMonster
W zeszłym roku normalnie, 20 minut - OK.
W styczniu chirurgicznie dolna prawa, ponakłuwanie znieczuleniem, 15 minut - OK, lekki ból, opuchlizna 3 dni.
Na początku czerwca chirurgicznie dolna lewa, ponakłuwanie, 10 minut, nacięty, wyciągnięty - jak zeszło znieczulenie to ból niesamowity, tydzień na mocnych tabletkach przeciwbólowych i opuchlizna też koło tygodnia.
Także zależy od różnych czynników. Ale powiem tak - rwij zęba, nie czekaj. Bo jak spuchnie i będzie bolał to będziesz wyglądał jak Popeye. :D
0
@Skaramuczi tak samo jak Dembele, nie wiem czemu nikt tego nie ogarnia. :|