1

@marcin62 no nie wiem, zamiast Perisica maja już Sane.

5

@svensonFCB cza kończyć robotę i iść spać

1

@DaPi bo jak komuś się nie chce iść do sklepu, a chce grę to i tak kupi. A mądrzejszy pójdzie do sklepu.

0

@Hubert102 było pare fajnych akcji, ale wystarczy chyba obszerniejszy skrót

2

Grał ktoś w FM2020 na IOS? Polecacie czy mocno okrojone względem PC, a co za tym idzie niegrywalne?

0

@MensculinVeB i jest szybciej

0

@BigDaglas ja obecnie kupiłem TCL 55EP680, zbiera naprawdę dobre opinie i ma wszystkie bajery, za niedużą cenę. Obecnie najtaniej 1999, wyrwałem za 1899. Jak za duży to nie bylo tematu. :)

1

Kto Barcelonie kibicuje, w cyrku się nie smieje

0

Ogląda ktoś Ufc? :)

0

@Klaudix tzw. czerwona ściana :(

0

Jest tutaj jeden koleś, który wrzuca ciekawostki z meczy, razem z typami na STS. Z wczorajszego wszystko „siadło”, gratulacje. :)

0

4 bramki po 30 minutach, zapowiada się jakaś masakracja!

1

@DLFCB dziś -4.5 na meczu

2

@AmigoBlancos mocno defensywnie

0

@Fabik87 kiedy ostatnio grał w La Liga?

1

@MichalZZZ praca kamery robi robotę, nie wiem czy zwróciłeś, ze cały film nagrywany jest „jednym ujęciem”, z cięciami tam gdzie ewentualnie kamera wchodzi w ciemność? ;)

0

@MaTt_BarcaFan w Interze jest świetnym, w Interze..

0

Jeszcze jest szansa, żeby Barcelona wygrała Puchar Sołtysa. Jeszcze można się zgłaszać.

1

@FafitFCB może wymiana jakaś.. przyda się jakiś nowy 30 latek do obrony. :D

0

@masq ja bym chciał, żeby już ktoś zajął miejsce Bartomeu..

1

@kamilo0066 airbnb

0

Powoli do przodu!

0

@xVENUMx wyglada jak ciekawa kopia mojego 2019.. :D

1

Nie widzę innej opcji, niż sprzedaż Umtitiego i pozyskanie godnego, lewonożnego zmiennika dla Lengleta. Ciekaw też jest jak się potoczą losy Todibo po powrocie. Czy razem z Arajuo zostaną zmiennikami Gerarda czy może jednak klub zdecyduje się pożegnać z jednym z nich (wypożyczenie/sprzedaż)?

1

@Jaca27 obecnie. A zmienników brak. Należałoby pomyśleć trochę do przodu.. Panie Bartomeu!

0

@Messibestplayerintheworld strzelam i niestety się obawiam, że Pjanic został kupiony z myślą o pierwszym składzie.. I podejrzewam, że Barcelona będzie celować w kogoś bardzo młodego, jeszcze nie na tak wysokim poziomie jak np. Van De Beek.

7

Barcelona kupując Pjanica może uniknąć kompromitacji, tylko jeśli w najbliższym okienku ogłosi sprzedaż Rakitica/Vidala, bądź obu, przy jednoczesnym pozyskaniu kogoś perspektywicznego.

0

@Pilka_jest_okragla Ah te akcje Dembele w Borussi, ahh ta magia w każdym przyjęciu piłki i wyprowadzaniu u Arthura, ahh te piękne gole Trincao .. :) Gdzie indziej fajnie, w Barcy licho.

Apropos, pytanko dla Was - kto według Was poza Ter Stegenem z transferów, z ostatnich 5 lat wyglada lepiej, niż w swojej poprzedniej drużynie? Kto się u nas rozwinął? Lenglet?

1

@PopekMonster

W zeszłym roku normalnie, 20 minut - OK.

W styczniu chirurgicznie dolna prawa, ponakłuwanie znieczuleniem, 15 minut - OK, lekki ból, opuchlizna 3 dni.

Na początku czerwca chirurgicznie dolna lewa, ponakłuwanie, 10 minut, nacięty, wyciągnięty - jak zeszło znieczulenie to ból niesamowity, tydzień na mocnych tabletkach przeciwbólowych i opuchlizna też koło tygodnia.

Także zależy od różnych czynników. Ale powiem tak - rwij zęba, nie czekaj. Bo jak spuchnie i będzie bolał to będziesz wyglądał jak Popeye. :D

0

@Skaramuczi tak samo jak Dembele, nie wiem czemu nikt tego nie ogarnia. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?