Semedo w tym meczu to jedynie co: podanie i wybiegniecie, po czym strata oraz dziury w obronie, on nie pokrył Aduriza przy bramce. Strasznie nienaturalnie przesunięta była obrona ku lewej stronie, całkowicie odsłaniając prawą.
@reloaded masz napisane w opisie - sprzęt powystawowy. Może mieć pare rysek, ale nic poza tym raczej, wiec można brać. Ew. zdecydować się na lekko używany gdzieś na OLX, to sobie zobaczysz zanim kupisz.
Można powiedzieć, że sporo ciekawych rzeczy, (choć nie wiadomo, czy do prawdziwej FIFY to przetrwa) jak np.
- gracze Bayernu nie mają prawdziwych twarzy (nasz kochany Lewandowski) - każdy piłkarz może zostać przerobiony na managera klubu, dzięki nowemu trybowi tworzenia menagera - brak(?) walkoutu, a samo pokazanie najlepszej karty z paczki trwa AŻ 15 sekund -brak skanu twarzy min. Piątka, Joao - nie będzie można „spamować” La Croquetą - Vidic jako ikona
@messi564 obyyyyyy w końcu coś poteznie zmienili. I oby nie na gorsze ???? wystarczylo by przejrzeć 5-10 stron z propozycjami graczy, zeby wiedzieć co by graczy przyciągnęło.
@Socjopata United zostanie bez typowej 9tki teraz ;| bo Rashford, Martial, to tacy niby skrzydło niby atak, a Dybala taki trochę cofnięty, coś jak Griezmann (tylko gorzej broniący).
0
Semedo w tym meczu to jedynie co: podanie i wybiegniecie, po czym strata oraz dziury w obronie, on nie pokrył Aduriza przy bramce. Strasznie nienaturalnie przesunięta była obrona ku lewej stronie, całkowicie odsłaniając prawą.
1
@fart topornie niestety. Strasznie topornie ta gra wyglada, brak płynności i tej magii, jak chociażby za Lucho.
0
@kkbarca z tylu .-.
0
@reloaded masz napisane w opisie - sprzęt powystawowy. Może mieć pare rysek, ale nic poza tym raczej, wiec można brać. Ew. zdecydować się na lekko używany gdzieś na OLX, to sobie zobaczysz zanim kupisz.
0
@Chwytliwy iPhonie 6s
1
@Wiki8271 tragedia
0
@kkbarca Perez ma Neymara w tyłku, tylko podbija cenę Barcelonie jak ma w zwyczaju.
0
@Esteban_ wiem, wiem, wiele rzeczy pewnie zostanie poprawionych, ale niektóre nowe „smaczki” pewnie zostaną.
0
@PatrychoO a masz gdzieś jakaś stronkę jeszcze z przeciekami?
0
@PatrychoO ufff. Dlatego dobrze, że to tylko beta.
3
https://mobile.twitter.com/fifa20betaleaks
Przecieki z wersji Beta FIFY 20.
Można powiedzieć, że sporo ciekawych rzeczy, (choć nie wiadomo, czy do prawdziwej FIFY to przetrwa) jak np.
- gracze Bayernu nie mają prawdziwych twarzy (nasz kochany Lewandowski)
- każdy piłkarz może zostać przerobiony na managera klubu, dzięki nowemu trybowi tworzenia menagera
- brak(?) walkoutu, a samo pokazanie najlepszej karty z paczki trwa AŻ 15 sekund
-brak skanu twarzy min. Piątka, Joao
- nie będzie można „spamować” La Croquetą
- Vidic jako ikona
i wiele innych..
0
@lukas199626 oni z Vidalem i Arthurem najpóźniej wrócili
0
@TR3YWAY tez poproszę link na pw!
0
@ukaszz sprzedać starszego gracza, żeby zrobić miejsce młodszym :) wszyscy są, zeby Puig się ogrywał, a gdzie go widzisz przy tylu graczach w pomocy?
0
@PuszkinFan może spytaj jakiegos lekarza, zamiast szukać wiedzy u „specjalistów” w internecie.
0
@MARCIN73 z tego co wiem, to Puchar Gampera będzie chyba na kanale Barcelony na YT. Choć mogę się mylić. :(
0
@bartoszekkk jeszcze niedawno gadali, ze dają mu czas, żeby spełnił swoją wizję XD
0
@MSN30 na Zalando lounge można czasami fajne promki wyłapać :) Np. ja kupiłem zegarek z CK za 260 przeceniony z prawie 500zl :)
0
@cubiii gra z taką gracją i tak ucieka od fauli, że tego nie widać :)
0
@messi564 obyyyyyy w końcu coś poteznie zmienili. I oby nie na gorsze ???? wystarczylo by przejrzeć 5-10 stron z propozycjami graczy, zeby wiedzieć co by graczy przyciągnęło.
0
@Socjopata United zostanie bez typowej 9tki teraz ;| bo Rashford, Martial, to tacy niby skrzydło niby atak, a Dybala taki trochę cofnięty, coś jak Griezmann (tylko gorzej broniący).
2
@Arkon widziałem na żywo, robi wrażenie, szybki i wysoki :)
0
@LuisSalvano parę aktualizacji i za pol roku licz na ładne ścinki ;)
3
@PuszkinFan opinia po jednym meczu w niepełnym składzie.. XD
1
@PizzerMan done
3
@Zbyszard Griezmann lubi grać trochę dalej od bramki, trochę rozegrać, coś podać, czasami strzelić.
1
@BigShaq Jones przeniósł się po prostu do momentu sprzed samobójstwa ojca, czyli do czasu kiedy Claudia jeszcze żyła.
Przecież na początku serialu w pierwszym sezonie także ją widywaliśmy, prawda? A to właśnie tam przeniósł się „starszy Jonas”.
0
@deyna2018 Może poza paroma szczegółami - tak. ;)
0
@WiktorJerzy21 coś czuje, ze w przyszłym sezonie będziemy grali „w kratkę” :D
0
@Banan070 cucurella został już chyba wykupiony przez Eibar