0

Semedo w tym meczu to jedynie co: podanie i wybiegniecie, po czym strata oraz dziury w obronie, on nie pokrył Aduriza przy bramce. Strasznie nienaturalnie przesunięta była obrona ku lewej stronie, całkowicie odsłaniając prawą.

1

@fart topornie niestety. Strasznie topornie ta gra wyglada, brak płynności i tej magii, jak chociażby za Lucho.

0

@kkbarca z tylu .-.

0

@reloaded masz napisane w opisie - sprzęt powystawowy. Może mieć pare rysek, ale nic poza tym raczej, wiec można brać. Ew. zdecydować się na lekko używany gdzieś na OLX, to sobie zobaczysz zanim kupisz.

0

@Chwytliwy iPhonie 6s

1

@Wiki8271 tragedia

0

@kkbarca Perez ma Neymara w tyłku, tylko podbija cenę Barcelonie jak ma w zwyczaju.

0

@Esteban_ wiem, wiem, wiele rzeczy pewnie zostanie poprawionych, ale niektóre nowe „smaczki” pewnie zostaną.

0

@PatrychoO a masz gdzieś jakaś stronkę jeszcze z przeciekami?

0

@PatrychoO ufff. Dlatego dobrze, że to tylko beta.

3

https://mobile.twitter.com/fifa20betaleaks

Przecieki z wersji Beta FIFY 20.

Można powiedzieć, że sporo ciekawych rzeczy, (choć nie wiadomo, czy do prawdziwej FIFY to przetrwa) jak np.

- gracze Bayernu nie mają prawdziwych twarzy (nasz kochany Lewandowski)
- każdy piłkarz może zostać przerobiony na managera klubu, dzięki nowemu trybowi tworzenia menagera
- brak(?) walkoutu, a samo pokazanie najlepszej karty z paczki trwa AŻ 15 sekund
-brak skanu twarzy min. Piątka, Joao
- nie będzie można „spamować” La Croquetą
- Vidic jako ikona

i wiele innych..


0

@lukas199626 oni z Vidalem i Arthurem najpóźniej wrócili

0

@TR3YWAY tez poproszę link na pw!

0

@ukaszz sprzedać starszego gracza, żeby zrobić miejsce młodszym :) wszyscy są, zeby Puig się ogrywał, a gdzie go widzisz przy tylu graczach w pomocy?

0

@PuszkinFan może spytaj jakiegos lekarza, zamiast szukać wiedzy u „specjalistów” w internecie.

0

@MARCIN73 z tego co wiem, to Puchar Gampera będzie chyba na kanale Barcelony na YT. Choć mogę się mylić. :(

0

@bartoszekkk jeszcze niedawno gadali, ze dają mu czas, żeby spełnił swoją wizję XD

0

@MSN30 na Zalando lounge można czasami fajne promki wyłapać :) Np. ja kupiłem zegarek z CK za 260 przeceniony z prawie 500zl :)

0

@cubiii gra z taką gracją i tak ucieka od fauli, że tego nie widać :)

0

@messi564 obyyyyyy w końcu coś poteznie zmienili. I oby nie na gorsze ???? wystarczylo by przejrzeć 5-10 stron z propozycjami graczy, zeby wiedzieć co by graczy przyciągnęło.

0

@Socjopata United zostanie bez typowej 9tki teraz ;| bo Rashford, Martial, to tacy niby skrzydło niby atak, a Dybala taki trochę cofnięty, coś jak Griezmann (tylko gorzej broniący).

2

@Arkon widziałem na żywo, robi wrażenie, szybki i wysoki :)

0

@LuisSalvano parę aktualizacji i za pol roku licz na ładne ścinki ;)

3

@PuszkinFan opinia po jednym meczu w niepełnym składzie.. XD

1

@PizzerMan done

3

@Zbyszard Griezmann lubi grać trochę dalej od bramki, trochę rozegrać, coś podać, czasami strzelić.

1

@BigShaq Jones przeniósł się po prostu do momentu sprzed samobójstwa ojca, czyli do czasu kiedy Claudia jeszcze żyła.

Przecież na początku serialu w pierwszym sezonie także ją widywaliśmy, prawda? A to właśnie tam przeniósł się „starszy Jonas”.

0

@deyna2018 Może poza paroma szczegółami - tak. ;)

0

@WiktorJerzy21 coś czuje, ze w przyszłym sezonie będziemy grali „w kratkę” :D

0

@Banan070 cucurella został już chyba wykupiony przez Eibar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?