0

@sewciu50 naprawdę, bardzo śmieszne ;)

0

@damianex10 na spokojnie po meczu

0

@AmigoBlancos a kto w zastępstwo?

0

Witajcie! Moja dziewczyna została oszukana - dostała link od „kuriera”, gdzie miała dopłacić pieniądze za przesyłkę, pare złotych, ale dzięki zalogowaniu się, ktoś dostał informacje do jej karty i wyprowadził blikiem aż 4 tysiące złotych. Karta już została zablokowana - jak myślicie, jakie są szanse na odzyskanie tych pieniędzy?

1

@kkbarca ja lubię swój urlop

0

@jakubwitkowski warto zobaczyć gol Ansu czy napędzanie gry przez Arthura.

0

@monsterrize jak dla mnie to przetestowałbym:
Ansu, Suarez, Messi
Griezmann
Arthur, De Jong
Alba, Lenglet, Pique, Roberto
Ter Stegen

Co sądzicie?

2

@adukla według mnie chodzi o źle dobrane pozycje na boisku. Jakieś testy w stylu: De Jong szeroko przy linii bocznej, niemal na skrzydle.. nie-e. On najlepiej się prezentował na początku sezonu, nieco cofnięty, na pozycji Busquetsa.

A Griezmann wiadomo - nie jest typową 9tką, a tam jest upychany.

0

@Bruttal Wiadomo w której kolejce ze slavią?

0

@liberoFCB wiadomo mniej więcej po ile bilety i terminy?

0

@RobsonPL gdzieś słyszałem o ofercie 100mln+Dembele+Rakitic+Shakira+jeden z synów Messiego

1

@MichalZZZ Dark wciągnęło mnie od razu na kilka godzin, do BM jakoś nie umiałem się przekonać po 2-3 odcinkach i tak pozostało. :)

1

@BaZa aż szkoda sadzać na ławce kogoś z dwójki Rafinha/Perez :(

0

@Phatro trzeba dobrze celować ????

0

@xJLx a co jeśli ktoś ma jakieś zajęcia pozaszkolne? Nie wiem, trenuje w klubie, trenuje pływanie, taniec itp? Rano nie odbywają się takie zajęcia.

1

Kojarzycie jak się nazywa ta strona, gdzie są powtórki całych meczy? :)

0

@Kamill10 wynik mówi sam za siebie

0

@ViscaBarca123 kto pierwszy?

3

Ktoś się wypowie jak wczoraj zagrał Couthino w Bayernie przez 30 minut?

0

@Jankes12 Arthur mógłby schodzić do środka, na klepkę z obiegających go Semedo. Ale znając Semedo to i tak zamiast dośrodkowania to się rozbije na obrońcy, albo kopnie się w czoło i wywalczy co najwyżej rożny.

1

@SeeleyBooth ja tak samo, do tego się jakiegoś Ćwiąkałe zapuści po obiedzie i drzemka murowana.

2

@barpol11 zięciem?

0

Jakieś typy, pewniaczki na LM/LE na kupon? ;)

0

@rademenes Messi i Griezmann, którzy lubią się cofać, mmm już widzę tą potęgę z przodu.

1

@Mroziu Valencia prawie bez zmian.

1

@D44H mieścinę dalej, w Makowie Podhalańskim mają dwie fajne knajpy na rynku, w jednej ogromne porcje smacznego jedzenia za niedużą cenę, w drugiej, trochę bardziej elegancko i drożej, ale jedzenie też pyszne :) Chyba, że szukasz typowo kebaba.

0

@Rastafarnianin jakie masz swoje typy na następcę Valverde?

0

@Dandy o 316 za dużo

0

@Zodiac takie trochę spanie na raty

0

@KwaK strasznie mało jest trenerów mogących dać magię Barcelonie. Pep był tutaj świetny, Lucho świetnie się odnalazł i był wspomagane przez trio nie do zatrzymania MSN. Valverde może i jest regularny i spokojna grą umie dowieźć Ligę przez te 38 meczów - no, ale nie kosztem krwawienia oczu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?