0

Ile MSN ma goli chłopaki? :)

1

A Alves nie jest tez przypadkiem doklejony? W sensie jego glowa, jakiś wysoki się wydaje :D to chyba był Rakitic

0

Nie dal też kartki Iniescie.

1

Można by zawrzeć klauzulę, że mi aby zagrać w ko konkretnej ilości meczów

2

I większość meczy o 12 i 16, juhu!

3

Może odpoczynek? ;p przecież on biega od ataku do obrony.

0

Gimeneza też nie być.

1

Ja to bym się ucieszył, bo bym chociaż obejrzał..

7

Roberto bye bye.. Hah. MISTRZ.

0

Adriano też kontuzja.

0

Miałem na nodze i dostałem na urodziny, świetne, wygodne i mięciutkie w środku, polecam. Gdy pouzywam dłużej to mogę Ci dac znać jak z trwałością

1

Camp Cruyff lepiej brzmi :P

0

Również polecam :)

0

Ten wzór nadawalby się na któraś z koszulek, np. treningowych, bo jest świetny :)

0

Takie Ale chyba bez kołnierzyka

0

Ktoś wie jakie ma aktualnie zarobki i jak myślicie ile powinien dostać?

4

Nie byłbym taki pewny wygrany Sevilli.. Real gra u siebie dobrze, a Sevilla kupę na wyjazdach.

0

Wystarczy policzyć, tak nie zagrałby

0

Muszą ewidentnie poćwiczyć obronę stałych fragmentów :(

0

SZALEŃSTWO!!!!

0

Za darmo umarło

0

Rzut wolny pośredni

1

"Ataki Realu toczą się w slow-motion" :D

0

Na bank Sergi Roberto na DM :)

0

Lepsza Realu i by było z 7-3 w dwumeczu..

0

No w końcu!

0

W La Liga nie można zastrzegac numerów

0

Co za mecz :)

0

Wymaga Flash Playera :/

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?