20 kwietnia 2016, 22:45
0
Ile MSN ma goli chłopaki? :)
20 kwietnia 2016, 10:18
1
A Alves nie jest tez przypadkiem doklejony? W sensie jego glowa, jakiś wysoki się wydaje :D to chyba był Rakitic
14 kwietnia 2016, 06:19
Nie dal też kartki Iniescie.
12 kwietnia 2016, 10:22
Można by zawrzeć klauzulę, że mi aby zagrać w ko konkretnej ilości meczów
9 kwietnia 2016, 09:41
2
I większość meczy o 12 i 16, juhu!
6 kwietnia 2016, 07:12
3
Może odpoczynek? ;p przecież on biega od ataku do obrony.
5 kwietnia 2016, 11:20
Gimeneza też nie być.
1 kwietnia 2016, 10:13
Ja to bym się ucieszył, bo bym chociaż obejrzał..
1 kwietnia 2016, 07:41
7
Roberto bye bye.. Hah. MISTRZ.
30 marca 2016, 17:21
Adriano też kontuzja.
29 marca 2016, 10:12
Miałem na nodze i dostałem na urodziny, świetne, wygodne i mięciutkie w środku, polecam. Gdy pouzywam dłużej to mogę Ci dac znać jak z trwałością
25 marca 2016, 10:11
Camp Cruyff lepiej brzmi :P
22 marca 2016, 17:19
Również polecam :)
22 marca 2016, 10:02
Ten wzór nadawalby się na któraś z koszulek, np. treningowych, bo jest świetny :)
18 marca 2016, 06:15
Takie Ale chyba bez kołnierzyka
15 marca 2016, 15:44
Ktoś wie jakie ma aktualnie zarobki i jak myślicie ile powinien dostać?
13 marca 2016, 22:37
4
Nie byłbym taki pewny wygrany Sevilli.. Real gra u siebie dobrze, a Sevilla kupę na wyjazdach.
13 marca 2016, 22:35
Wystarczy policzyć, tak nie zagrałby
13 marca 2016, 22:20
Muszą ewidentnie poćwiczyć obronę stałych fragmentów :(
13 marca 2016, 22:17
SZALEŃSTWO!!!!
13 marca 2016, 22:05
Za darmo umarło
13 marca 2016, 22:03
Rzut wolny pośredni
13 marca 2016, 22:01
"Ataki Realu toczą się w slow-motion" :D
12 marca 2016, 13:36
Na bank Sergi Roberto na DM :)
8 marca 2016, 22:33
Lepsza Realu i by było z 7-3 w dwumeczu..
6 marca 2016, 17:31
No w końcu!
6 marca 2016, 16:57
W La Liga nie można zastrzegac numerów
3 marca 2016, 22:24
Co za mecz :)
27 lutego 2016, 15:17
Wymaga Flash Playera :/
27 lutego 2016, 15:13
Komentarz usunięty
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ile MSN ma goli chłopaki? :)
1
A Alves nie jest tez przypadkiem doklejony? W sensie jego glowa, jakiś wysoki się wydaje :D to chyba był Rakitic
0
Nie dal też kartki Iniescie.
1
Można by zawrzeć klauzulę, że mi aby zagrać w ko konkretnej ilości meczów
2
I większość meczy o 12 i 16, juhu!
3
Może odpoczynek? ;p przecież on biega od ataku do obrony.
0
Gimeneza też nie być.
1
Ja to bym się ucieszył, bo bym chociaż obejrzał..
7
Roberto bye bye.. Hah. MISTRZ.
0
Adriano też kontuzja.
0
Miałem na nodze i dostałem na urodziny, świetne, wygodne i mięciutkie w środku, polecam. Gdy pouzywam dłużej to mogę Ci dac znać jak z trwałością
1
Camp Cruyff lepiej brzmi :P
0
Również polecam :)
0
Ten wzór nadawalby się na któraś z koszulek, np. treningowych, bo jest świetny :)
0
Takie Ale chyba bez kołnierzyka
0
Ktoś wie jakie ma aktualnie zarobki i jak myślicie ile powinien dostać?
4
Nie byłbym taki pewny wygrany Sevilli.. Real gra u siebie dobrze, a Sevilla kupę na wyjazdach.
0
Wystarczy policzyć, tak nie zagrałby
0
Muszą ewidentnie poćwiczyć obronę stałych fragmentów :(
0
SZALEŃSTWO!!!!
0
Za darmo umarło
0
Rzut wolny pośredni
1
"Ataki Realu toczą się w slow-motion" :D
0
Na bank Sergi Roberto na DM :)
0
Lepsza Realu i by było z 7-3 w dwumeczu..
0
No w końcu!
0
W La Liga nie można zastrzegac numerów
0
Co za mecz :)
0
Wymaga Flash Playera :/
0
Komentarz usunięty