@mariosss20 trzeba czekać na odrodzenie Barcelony pod wodzą jakiegos trenera. Wróci magia, szybkość akcji, klepka, zabawa. Jak się ogląda mecze z kadencji Pepa z Xavim i Iniestą czy Lucho, gdzie był Neymar, Luisito i Messi, to palce lizać.
@TheMefju piłkarze ofensywni gasną przychodząc do Barcelony i zmieniając styl gry na nasz. W takiej Borussii i Interze mogą sobie hasać kontrami, u nas gra się inaczej. Za Valverde nie opłaca się ściągać graczy tego typu, bo ich spali.
0
@DaPi budowa w dosłownym tego słowa znaczeniu, a właściwie gruntowne urządzanie mieszkania, ścianki, przerabianie prądu.. :)
0
Pytanko 1 nie oglądałem meczu, więc nie wiem, co zrobił w czasie meczu Messi, że taki hejt jest na niego dzisiaj?
0
@SergioTomas Brando? Wybitny aktor.
0
@Hiacynk sezon, żeby trybiki zaczęły chodzić i będzie OK, w Atleti.
0
@MesQueUnClub96 ja do 6 w robocie i budzik na 11, budowa wzywa :D
7
@kabaretknl nie każdemu Barca dogodzi, nawet wygrywając 5-0.
1
@Grubson06 o co chodzi, bo nie czaję ._.
1
@contowsky i takiego nietoperza do zupy ładują, a potem jakieś koronawirusy latają :D
0
@GeraltzKatalonii pamietam jak wypalił, ze naszym transferem jest „powrot Puyola po kontuzji”.. :D
2
@zodiak_10 lingardinho
0
@Trojanek23 bo to dość rozległy temat i chyba lepiej zapoznać się na podstawie jakiegos artykułu, niż moich wypocin w czasie pracy?
0
Co sądzicie o „helikopterowych rodzicach” (proszę wygooglować dla jasności)? Smutne, ale niestety bardzo prawdziwe w obecnych czasach.
1
@mariosss20 trzeba czekać na odrodzenie Barcelony pod wodzą jakiegos trenera. Wróci magia, szybkość akcji, klepka, zabawa. Jak się ogląda mecze z kadencji Pepa z Xavim i Iniestą czy Lucho, gdzie był Neymar, Luisito i Messi, to palce lizać.
0
@nioton podbijam
1
Coutinho - wczoraj 3 gole i 2 asysty, i to w dodatku grając na skrzydle. Gdzie leży problem Barcelony?
0
@Coutinho007 wole go niż Lahoza
1
@Tomi61661 Lautaro Martinez, Havertz, Fabian, Neymar - i pamiętaj o realistycznych sprzedażach!
0
@Bobrowik jak Barca traci punkty, to Real tez haha. Ja bym dał 1X .
0
@fortunate_son Wague dobrze dryblował z przodu
0
@blackhawk94 pełna czilera
1
@xVENUMx upssss
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@fcbheroes ja mam 7 plus i polecam z całego serca. Bateria, zdjęcia, miód.
0
A może po prostu „brzmi brytyjsko”?
0
@Filip_10 pierwsze słyszę
0
@msmsms a wczoraj spadli ligę niżej ..
0
@TheMefju piłkarze ofensywni gasną przychodząc do Barcelony i zmieniając styl gry na nasz. W takiej Borussii i Interze mogą sobie hasać kontrami, u nas gra się inaczej. Za Valverde nie opłaca się ściągać graczy tego typu, bo ich spali.
0
@Kamiloza91 brawo wykrakałeś :D
0
@takisobiektos strach się bać jak wróci Odegard.
0
@BarcaInfo pięknie podania, szybka gra. Miodek na moje serce widzieć takie akcje.