0

@DaPi budowa w dosłownym tego słowa znaczeniu, a właściwie gruntowne urządzanie mieszkania, ścianki, przerabianie prądu.. :)

0

Pytanko 1 nie oglądałem meczu, więc nie wiem, co zrobił w czasie meczu Messi, że taki hejt jest na niego dzisiaj?

0

@SergioTomas Brando? Wybitny aktor.

0

@Hiacynk sezon, żeby trybiki zaczęły chodzić i będzie OK, w Atleti.

0

@MesQueUnClub96 ja do 6 w robocie i budzik na 11, budowa wzywa :D

7

@kabaretknl nie każdemu Barca dogodzi, nawet wygrywając 5-0.

1

@Grubson06 o co chodzi, bo nie czaję ._.

1

@contowsky i takiego nietoperza do zupy ładują, a potem jakieś koronawirusy latają :D

0

@GeraltzKatalonii pamietam jak wypalił, ze naszym transferem jest „powrot Puyola po kontuzji”.. :D

2

@zodiak_10 lingardinho

0

@Trojanek23 bo to dość rozległy temat i chyba lepiej zapoznać się na podstawie jakiegos artykułu, niż moich wypocin w czasie pracy?

0

Co sądzicie o „helikopterowych rodzicach” (proszę wygooglować dla jasności)? Smutne, ale niestety bardzo prawdziwe w obecnych czasach.

1

@mariosss20 trzeba czekać na odrodzenie Barcelony pod wodzą jakiegos trenera. Wróci magia, szybkość akcji, klepka, zabawa. Jak się ogląda mecze z kadencji Pepa z Xavim i Iniestą czy Lucho, gdzie był Neymar, Luisito i Messi, to palce lizać.

0

@nioton podbijam

1

Coutinho - wczoraj 3 gole i 2 asysty, i to w dodatku grając na skrzydle. Gdzie leży problem Barcelony?

0

@Coutinho007 wole go niż Lahoza

1

@Tomi61661 Lautaro Martinez, Havertz, Fabian, Neymar - i pamiętaj o realistycznych sprzedażach!

0

@Bobrowik jak Barca traci punkty, to Real tez haha. Ja bym dał 1X .

0

@fortunate_son Wague dobrze dryblował z przodu

0

@blackhawk94 pełna czilera

1

@xVENUMx upssss

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@fcbheroes ja mam 7 plus i polecam z całego serca. Bateria, zdjęcia, miód.

0

A może po prostu „brzmi brytyjsko”?

0

@Filip_10 pierwsze słyszę

0

@msmsms a wczoraj spadli ligę niżej ..

0

@TheMefju piłkarze ofensywni gasną przychodząc do Barcelony i zmieniając styl gry na nasz. W takiej Borussii i Interze mogą sobie hasać kontrami, u nas gra się inaczej. Za Valverde nie opłaca się ściągać graczy tego typu, bo ich spali.

0

@Kamiloza91 brawo wykrakałeś :D

0

@takisobiektos strach się bać jak wróci Odegard.

0

@BarcaInfo pięknie podania, szybka gra. Miodek na moje serce widzieć takie akcje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?