1

@davidek1997 Dest to nie jest nominalny prawy obrońca, tylko wahadłowy.

0

Gdybys miał do wyboru ściągnąć z powrotem jakiegoś trenera do Barcelony, wraz z dwójka piłkarzy, którzy za jego kadencji świecili największe triumfy oraz mieli świetna formę, to.. jaki trener i gracze? :)

1

@VamosRakieta przyglądałem się mu, gdy Barca grała z Betisem i trzeba przyznać, że niezły walczak z niego.

0



Co sądzicie? Możliwe? Jakie odczucia do Flicka?

1

@Hansiasty teraz dopiero widze :D Posiłek najważniejszy, pewnie cały dzień w robocie marzył o tym kebabie i żaden nalot mu tego nie zepsuje.

1

2

@busquets5 jak centrum handlowe to stawiam 9-21.

0

@Yosemite jest jak je*any Terminator

0

Powiedzcie czy się mylę, ale czy to już 3 kolejka z rzędu, jak nie ma Barcy w Eleven? :/ W weekend nie było, to myślałem, ze chociaż w tygodniu puszcza, skoro nie ma żadnego „konkurencyjnego” meczu.. Lipa.

2

@Ronaldinho10VB można tez popatrzeć od innej strony, ze z Barcelona i Bayernem pierwszy mecz grał na wyjeździe, nastrzelali bramek i w drugim już mieli więcej rozluźnienia.

0

@LeoMessiah skoro w ciągu (około 1969~2030) 60 lat uda się Nam wyslac człowieka na Księżyc i na Marsa, to sadze, ze w ciągu 300 lat na pewno jeszcze gdzieś indziej wyślą człowieka, biorąc pod uwagę jak szybko się wszystko rozwija. :)

1

@Yosemite Hiszpania i Francja ładnie idą w tym roku.. :) Każde powinięcie nogi kogoś z czołówki będzie skutkować odpadnięciem z walki o tytuł.

0

@saczers438 nie rozumiem ludzi, którzy podają skład jako odbicie lustrzane. Z której strony by nie patrzeć to wyglada nie tak :D

2

O Jezu, ale tu pustki z rana. Chyba będzie kac.. :)

0

@Worny Emerson szef, duzo czyścił

1

@Denzon była świetna: Endomondo.. ale zlikwidowali, na rzecz UnderArmour coś tam, gdzie można tylko bieganie monitorować..

Narazie pogody nie za bardzo było, w jednej krótkiej trasie byłem z „BikeTracker” i było w porządku. :)

1

Według mnie może to wyglądać tak:

1. Superliga, z 15 zespołami założycielskimi+wybierane według zasad kolejne 5 (zwycięzca LM i 4 z różnych państw)
2. Liga Mistrzów bez tych 15 zespołów, a zwycięzca LM będzie miał gwarant gry w SuperLidze rok później
3. Liga Europy
4. No i ta jeszcze niżej liga ogórkowa.

Przejdzie taki format razem obok siebie, czy się federacje piłkarskie pogryzą? :P

0

Wydaje mi się, ze powstanie SuperLigi i te astronomiczne pieniądze wpompowane w nią, podyktują jeszcze większe ceny na rynku piłkarskim. 100-200 mln to będzie normalna kwota.. :|

0

@Greenalley czyli Bundesliga jest słabsza, niż La Liga? Powiedziałbym, ze conajmniej podobna.

0

@RosjaninBut po prostu nie idź spać :D ostatnio była tez powtórka gali o 7 rano, może tak tez jest tym razem :)

4

https://www.meczyki.pl/newsy/pilkarz-z-ulicy-jakich-mialo-juz-nie-byc-hiszpania-doczekala-sie-dryblera-z-wielka-przyszloscia/162862-n

Bardzo fajny artykuł. Powinien to być na nas priorytet, jeśli chodzi o młodych zawodników, perełka jak Pedri.

0

@Witekk10 w Belgii gra ten sam skład od 3-4 lat, jedyne co to zmienili Hazarda na mlodszego haha.

2

2

@Pawel13sz Calvert-Lewin

3

Dostajecie wybór, aby zmienić projekt przyszłej koszulki. Wybieracie któryś z poniższych projektów, czy zostajecie przy obecnym?


1.



2.


3.

1

@ricardo0705 przy obecnym systemie na lewym wahadle Cucurella byłby fajna opcją.

4

@michal26 ciarki przechodzą jak się pomyśli, że rok temu po strzeleniu jednej bramki cała drużyna odpuszczała, byle dojechać do końca.. A teraz taka walka i radość z gry. Potężny progres.

5

Mamy przed sobą takie mecze, że możemy skończyć na 3 miejscu, a możemy skończyć również jaki mistrz. Trzeba utrzymać stabilna formę do samego końca.

1

@Roobo haha to samo skleiłem przed chwilą w poście :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?