0

Według mnie dzis zagra Montoya, a Alves zagra z Atletico. Rafinha z S. Roberto grali ostatnio, więc dziś liczę na Inieste i Rakitica. W ataku Masche z Pique.

2

Pierwsze okienko Zubi śpi,
drugie okienko Zubi chrapie,
trzecie okienko Zubi kupuje.

0

Roberto ładnie wyprowadził tą akcje :) i tiki taka jak za najlepszych lat!

1

Rafinha w ataku, powtarzany błąd Cesca.

0

;).

0

A nie czasem zremisowalismy?

1

Chyba, że ktoś idzie na 6 do pracy ;p

0

Dani.

0

Ostatnio wyrównał, dziś pobił. ;)

0

Co za tydzień, 3 upragnione rzeczy:
1. Rekord Zarry pobity
2. Rekord Raula pobity
3. Suarez strzela :)))

0

Messi the King!

0

Suareeeeez! Brawo!

0

Niestety chyba na żadnym polskim.

1

80kg szkła za 18mln euro, interes życia. :)

0

To jest przewidywany skład, nie oficjalny, hello.

1

Trener sterujący drużyna ze szpitala ;)

0

Mathieu kontuzjowany ;)

0

Cristiano Ronaldo strzelił 70 goli w 107 pojedynkach, a Messi potrzebował jedynie 90 spotkań.

2

Po co 3 bramkarzy powołanych? Mogliby w miejsca Bravo lub Masipa powołać kogoś z Barcy B np. Halilovica lub Adame.

0

Stracił sporo krwi, mogliśmy stracić naszą legendę!

0

Zastanawiam się jak Barcelona funkcjonowałaby w ustawieniu 3-4-1-2. Alvesem, Barta i Mathieu w obronie. Przed nimi dwóch walczaków, nieco cofnięty Mascherano, który nieco by wspierał obronę oraz Rakitic, który gralby bardziej do przodu. Następnie dociśniety do prawego skrzydła Pedro, a po drugiej mądry w grze Iniesta, lub szybki Alba. Na środku przed Masche i Rakiticem Messi który posyłałby piłki do duetu Neymar-Luis Suarez. W razie czego mógłby wchodzić między nich dryblingiem i grając na klepkę z dobrze z Nim zgranym Brazylijczykiem załadować bramkę. Co sadzicie o takim ustawieniu, sprawdziłoby się? ;)

2

Zastanawiam się jak Barcelona funkcjonowałaby w ustawieniu 3-4-1-2. Alvesem, Barta i Mathieu w obronie. Przed nimi dwóch walczaków, nieco cofnięty Mascherano, który nieco by wspierał obronę oraz Rakitic, który gralby bardziej do przodu. Następnie dociśniety do prawego skrzydła Pedro, a po drugiej mądry w grze Iniesta, lub szybki Alba. Na środku przed Masche i Rakiticem Messi który posyłałby piłki do duetu Neymar-Luis Suarez. W razie czego mógłby wchodzić między nich dryblingiem i grając na klepkę z dobrze z Nim zgranym Brazylijczykiem załadować bramkę. Co sadzicie o takiej taktyce, nie poleciałem myślami za daleko czy by się sprawdziła? ;)

0

Najgorszą pozycją jest to, że Pedro nadal jest w Barcelonie. Jego bramki z zeszłego sezonu zamydliły zarządowi oczy. A duet Cesc-Alexis, który teraz złapał formę został sprzedany. Barcelona to ma pecha ;)

0

Dwaj gracze których SPRZEDALIŚMY, Alexis i Cesc mają obecnie razem 11 goli i 12 asyst.

5

Busqets grał słabo, bo stracił sporo krwi :D

0

Czyżby teraz 3-4-1-2? ;)

0

Mam nadzieję, że wejdzie Barta za Busqetsa, a Masche na DM przejdzie.

7

Nie ma co płakać nad meczem, sprzedawać połowę składu i wywalać Lucho na zbity pysk. Trzeba wyciągnąć wnioski z tego przegranego meczu, bo wygrał lepszy, nie oszukujmy się. ;) Wierzę, że ta drużyna, a przede wszystkim młodziki, którzy będą coraz częściej ogrywani mają spory potencjał do wykorzystania. :) Zastanawiam się jakie byłyby komentarze na tej stronie gdybyśmy byli w obecnej sytuacji Borussii. Z wicemistrza do (prawie) strefy spadkowej. A my mamy jeden przegrany mecz, ciągle przewagę nad RM, dalej fotel lidera, a tu wielki placz

0

Idź do pubu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?