Według mnie dzis zagra Montoya, a Alves zagra z Atletico. Rafinha z S. Roberto grali ostatnio, więc dziś liczę na Inieste i Rakitica. W ataku Masche z Pique.
Zastanawiam się jak Barcelona funkcjonowałaby w ustawieniu 3-4-1-2. Alvesem, Barta i Mathieu w obronie. Przed nimi dwóch walczaków, nieco cofnięty Mascherano, który nieco by wspierał obronę oraz Rakitic, który gralby bardziej do przodu. Następnie dociśniety do prawego skrzydła Pedro, a po drugiej mądry w grze Iniesta, lub szybki Alba. Na środku przed Masche i Rakiticem Messi który posyłałby piłki do duetu Neymar-Luis Suarez. W razie czego mógłby wchodzić między nich dryblingiem i grając na klepkę z dobrze z Nim zgranym Brazylijczykiem załadować bramkę. Co sadzicie o takim ustawieniu, sprawdziłoby się? ;)
Zastanawiam się jak Barcelona funkcjonowałaby w ustawieniu 3-4-1-2. Alvesem, Barta i Mathieu w obronie. Przed nimi dwóch walczaków, nieco cofnięty Mascherano, który nieco by wspierał obronę oraz Rakitic, który gralby bardziej do przodu. Następnie dociśniety do prawego skrzydła Pedro, a po drugiej mądry w grze Iniesta, lub szybki Alba. Na środku przed Masche i Rakiticem Messi który posyłałby piłki do duetu Neymar-Luis Suarez. W razie czego mógłby wchodzić między nich dryblingiem i grając na klepkę z dobrze z Nim zgranym Brazylijczykiem załadować bramkę. Co sadzicie o takiej taktyce, nie poleciałem myślami za daleko czy by się sprawdziła? ;)
Najgorszą pozycją jest to, że Pedro nadal jest w Barcelonie. Jego bramki z zeszłego sezonu zamydliły zarządowi oczy. A duet Cesc-Alexis, który teraz złapał formę został sprzedany. Barcelona to ma pecha ;)
Nie ma co płakać nad meczem, sprzedawać połowę składu i wywalać Lucho na zbity pysk. Trzeba wyciągnąć wnioski z tego przegranego meczu, bo wygrał lepszy, nie oszukujmy się. ;) Wierzę, że ta drużyna, a przede wszystkim młodziki, którzy będą coraz częściej ogrywani mają spory potencjał do wykorzystania. :) Zastanawiam się jakie byłyby komentarze na tej stronie gdybyśmy byli w obecnej sytuacji Borussii. Z wicemistrza do (prawie) strefy spadkowej. A my mamy jeden przegrany mecz, ciągle przewagę nad RM, dalej fotel lidera, a tu wielki placz
0
Według mnie dzis zagra Montoya, a Alves zagra z Atletico. Rafinha z S. Roberto grali ostatnio, więc dziś liczę na Inieste i Rakitica. W ataku Masche z Pique.
2
Pierwsze okienko Zubi śpi,
drugie okienko Zubi chrapie,
trzecie okienko Zubi kupuje.
0
Roberto ładnie wyprowadził tą akcje :) i tiki taka jak za najlepszych lat!
1
Rafinha w ataku, powtarzany błąd Cesca.
0
;).
0
A nie czasem zremisowalismy?
1
Chyba, że ktoś idzie na 6 do pracy ;p
0
Dani.
0
Ostatnio wyrównał, dziś pobił. ;)
0
Co za tydzień, 3 upragnione rzeczy:
1. Rekord Zarry pobity
2. Rekord Raula pobity
3. Suarez strzela :)))
0
Messi the King!
0
Suareeeeez! Brawo!
0
Niestety chyba na żadnym polskim.
1
80kg szkła za 18mln euro, interes życia. :)
0
To jest przewidywany skład, nie oficjalny, hello.
1
Trener sterujący drużyna ze szpitala ;)
0
Mathieu kontuzjowany ;)
0
Cristiano Ronaldo strzelił 70 goli w 107 pojedynkach, a Messi potrzebował jedynie 90 spotkań.
2
Po co 3 bramkarzy powołanych? Mogliby w miejsca Bravo lub Masipa powołać kogoś z Barcy B np. Halilovica lub Adame.
0
http://www.futhead.com/15/squads/7170637/
0
Stracił sporo krwi, mogliśmy stracić naszą legendę!
0
Zastanawiam się jak Barcelona funkcjonowałaby w ustawieniu 3-4-1-2. Alvesem, Barta i Mathieu w obronie. Przed nimi dwóch walczaków, nieco cofnięty Mascherano, który nieco by wspierał obronę oraz Rakitic, który gralby bardziej do przodu. Następnie dociśniety do prawego skrzydła Pedro, a po drugiej mądry w grze Iniesta, lub szybki Alba. Na środku przed Masche i Rakiticem Messi który posyłałby piłki do duetu Neymar-Luis Suarez. W razie czego mógłby wchodzić między nich dryblingiem i grając na klepkę z dobrze z Nim zgranym Brazylijczykiem załadować bramkę. Co sadzicie o takim ustawieniu, sprawdziłoby się? ;)
2
Zastanawiam się jak Barcelona funkcjonowałaby w ustawieniu 3-4-1-2. Alvesem, Barta i Mathieu w obronie. Przed nimi dwóch walczaków, nieco cofnięty Mascherano, który nieco by wspierał obronę oraz Rakitic, który gralby bardziej do przodu. Następnie dociśniety do prawego skrzydła Pedro, a po drugiej mądry w grze Iniesta, lub szybki Alba. Na środku przed Masche i Rakiticem Messi który posyłałby piłki do duetu Neymar-Luis Suarez. W razie czego mógłby wchodzić między nich dryblingiem i grając na klepkę z dobrze z Nim zgranym Brazylijczykiem załadować bramkę. Co sadzicie o takiej taktyce, nie poleciałem myślami za daleko czy by się sprawdziła? ;)
0
Najgorszą pozycją jest to, że Pedro nadal jest w Barcelonie. Jego bramki z zeszłego sezonu zamydliły zarządowi oczy. A duet Cesc-Alexis, który teraz złapał formę został sprzedany. Barcelona to ma pecha ;)
0
Dwaj gracze których SPRZEDALIŚMY, Alexis i Cesc mają obecnie razem 11 goli i 12 asyst.
5
Busqets grał słabo, bo stracił sporo krwi :D
0
Czyżby teraz 3-4-1-2? ;)
0
Mam nadzieję, że wejdzie Barta za Busqetsa, a Masche na DM przejdzie.
7
Nie ma co płakać nad meczem, sprzedawać połowę składu i wywalać Lucho na zbity pysk. Trzeba wyciągnąć wnioski z tego przegranego meczu, bo wygrał lepszy, nie oszukujmy się. ;) Wierzę, że ta drużyna, a przede wszystkim młodziki, którzy będą coraz częściej ogrywani mają spory potencjał do wykorzystania. :) Zastanawiam się jakie byłyby komentarze na tej stronie gdybyśmy byli w obecnej sytuacji Borussii. Z wicemistrza do (prawie) strefy spadkowej. A my mamy jeden przegrany mecz, ciągle przewagę nad RM, dalej fotel lidera, a tu wielki placz
0
Idź do pubu :)