0

to w c+ jest teraz nsport?

0

mariuszmp82

na canal+ sport też będą mecze LM

0

ta, ale chyba jeden

0

ciekawe czy pokażą Barce czy Juve ?

0

dzięki

0

Czy to prawda że mecze LM maja pokazać w canal+ sport?

0

mam pytanie odnośnie nc+, jeżeli będzie kilka meczy jednocześnie to jak to upchają? jakies dodatkowe kanały?

0

skoro mamy za bardzo ofensywne boki obrony powinien grać Montoya ( przynajmniej częściej).
Powiedzmy sobie szczerze liga jest wygrana dla tego do końca gra Bartra , albo się sprawdzi albo trzeba się pożegnać.

0

ma ktoś link do sytuacji z Valdesem?

0

Geble
Z niewiadomych przyczyn? Przecież jest po "ciężkiej kontuzji "

0

Alexis też po sezonie OUT , wczorajszy mecz to pokazał ( nie mówcie o kontuzji bo na treningach ćwiczył normalnie)

0

Tak na serio to w sobotę widzę Tello i Thiago od początku i do końca sezonu!

0

Uwaga!
Mam już skład na sobote:
VV, Pique, Puyol,Alves, Alba-Busquets, Xavi, Cesc- Iniesta, Messi, Pedro

0

Dać odpocząć? :)
Jedyna zmiana to pewnie Mascherano za Puyola

0

Na mecz z Sevillą trzeba mocno rotować składem i dać odpocząć kluczowym zawodnikom przed Realem , ale znając trenera jedyna zmiana to Mascherano za Puyola.

0

Na mecz z Sevillą trzeba mocno rotować składem i dać odpocząć kluczowym zawodnikom przed Realem , ale znając trenera jedyna zmiana to Masche za Puyola

0

piachu
dobrze mówisz Cesc strasznie zwalniał akcje , a Iniesta schodził do środka i nie było nikogo na lewej stronie .
Na rewanż obowiązkowo Villa i Tello.

0

Bartas10LM
skład dobry ale każdy zna skład na rewanż

0

Tello za Xaviego

0

Kiedyś mówił że w wieku 15 lat dorabiał w sklepie żeby pomóc finansowo w domu

0

FC Barcelona
skład na granade

1 Víctor Valdés
2 Dani Alves
3 Piqué
14 Mascherano
21 Adriano
4 Fábregas
16 Busquets
11 Thiago
37 Tello
10 Messi
17 Pedro

0

Czyli Villa też będzie się pakował :(

0

0

0

0

A co do karanki to widzę że prawda w oczy kole :)

0

rozpoczęto kampanie " zły Messi dajmy zp Ronaldo"

0

tak czekał 1,5 godziny na parkingu tylko że 45 min po meczu już był na lotnisku :)
nawet żona Arbeloy powiedziała że nic takiego nie miało miejsca

0

szpakowski to jakaś parodia, mówi że ewidentny faula na Sergio po czym dodaje że powinien dostać kartkę za symulowanie zbyt dużego bólu :)

0

szpakowski to jakaś parodia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?