nordek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to w c+ jest teraz nsport?
0
mariuszmp82
na canal+ sport też będą mecze LM
0
ta, ale chyba jeden
0
ciekawe czy pokażą Barce czy Juve ?
0
dzięki
0
Czy to prawda że mecze LM maja pokazać w canal+ sport?
0
mam pytanie odnośnie nc+, jeżeli będzie kilka meczy jednocześnie to jak to upchają? jakies dodatkowe kanały?
0
skoro mamy za bardzo ofensywne boki obrony powinien grać Montoya ( przynajmniej częściej).
Powiedzmy sobie szczerze liga jest wygrana dla tego do końca gra Bartra , albo się sprawdzi albo trzeba się pożegnać.
0
ma ktoś link do sytuacji z Valdesem?
0
Geble
Z niewiadomych przyczyn? Przecież jest po "ciężkiej kontuzji "
0
Alexis też po sezonie OUT , wczorajszy mecz to pokazał ( nie mówcie o kontuzji bo na treningach ćwiczył normalnie)
0
Tak na serio to w sobotę widzę Tello i Thiago od początku i do końca sezonu!
0
Uwaga!
Mam już skład na sobote:
VV, Pique, Puyol,Alves, Alba-Busquets, Xavi, Cesc- Iniesta, Messi, Pedro
0
Dać odpocząć? :)
Jedyna zmiana to pewnie Mascherano za Puyola
0
Na mecz z Sevillą trzeba mocno rotować składem i dać odpocząć kluczowym zawodnikom przed Realem , ale znając trenera jedyna zmiana to Mascherano za Puyola.
0
Na mecz z Sevillą trzeba mocno rotować składem i dać odpocząć kluczowym zawodnikom przed Realem , ale znając trenera jedyna zmiana to Masche za Puyola
0
piachu
dobrze mówisz Cesc strasznie zwalniał akcje , a Iniesta schodził do środka i nie było nikogo na lewej stronie .
Na rewanż obowiązkowo Villa i Tello.
0
Bartas10LM
skład dobry ale każdy zna skład na rewanż
0
Tello za Xaviego
0
Kiedyś mówił że w wieku 15 lat dorabiał w sklepie żeby pomóc finansowo w domu
0
FC Barcelona
skład na granade
1 Víctor Valdés
2 Dani Alves
3 Piqué
14 Mascherano
21 Adriano
4 Fábregas
16 Busquets
11 Thiago
37 Tello
10 Messi
17 Pedro
0
Czyli Villa też będzie się pakował :(
0
0
0
0
A co do karanki to widzę że prawda w oczy kole :)
0
rozpoczęto kampanie " zły Messi dajmy zp Ronaldo"
0
tak czekał 1,5 godziny na parkingu tylko że 45 min po meczu już był na lotnisku :)
nawet żona Arbeloy powiedziała że nic takiego nie miało miejsca
0
szpakowski to jakaś parodia, mówi że ewidentny faula na Sergio po czym dodaje że powinien dostać kartkę za symulowanie zbyt dużego bólu :)
0
szpakowski to jakaś parodia.