0

De Gea to najlepsza opcja, ogromny potencjał, zna język, dla mnie drugi Casillas.
Żaden z Niemców nie nadaje się na bramkę do Barcy, tu jest potrzebna dobra komunikacja, a nie mogę sobie wyobrazić Niemca mówiącego po Hiszpańsku.

0

Szpakowski " no grywa Thiago w primera division i w la liga" :)

0

na fioletowej już płaczą :)

" FIFA i spółka są przekupieni" "Od 2010 ta nagroda straciła dla mnie jakiekolwiek znaczenie" "Messi nic nie zdobył ! kur*a co to ma być?! Ronaldo więcej osiągnął" itp. :)

0

zdjęcie ronaldo mówi wszystko :)

0

W TVP czy TVP Sport? bo to drugie to już nie każdy ma :)

0

Największa medialna atrakcja w futbolu: José Mourinho :)
życie bez niego było by nudne

0

najbardziej irytujące jest to że w każdej 11 roku różnych gazet jest rudy z rm, a Busiego brak

0

Tello ich pogodzi :)

0

ale wpi....ol :)

0

z taką grą 25pt straty mają jak w banku , LM nie koniecznie :)

0

W razie zwycięstwa, Leo powinien olać to pichichi i nie odbierać statuetki

0

też tak myślę :)

0

Em_DzeJ

Giggs wracał ale nie do swojej żony :)

0

to zestawienie nie długo się zmieni :)

0

normalnie bohaterowie narodowi :) tylko barca wygra champins league i o tym wyczynie nikt nie będzie pamiętał :)

0

jeżeli to prawda to kupie bilet nawet za 1000zł :)

0

Jeżeli ktoś ma pobić rekord realu strzelonych bramek, to jest to tylko MVP!!!

0

myślałem że to Del Bosque siedzi przy Alexisie :)

0

FanFCB17
to hitman :)



0

czy na cyfrze będzie mecz z alaves ? na nie kodowanych ?

0

gdzie obejrzeć mecz z alaves na cyfrze?

0

a czy na jakichś nie kodowanych kanałach w cyfrze będzie ten mecz(alavs)?

0

gzie obejrzeć ten mecz z alaves? w tamtym roku zwiększyłem abonament żeby mieć sport klub, a teraz nie obejrzę?!

0

super sprawa jak by przeszedł do Barcy, nawet jakby się nie sprawdził to i tak po roku czasu koszty transferu się zwrócą z nawiązką

0

Bartra to lepsza kopia Pique , tylko Shakiry nie ma :)

0

Tito mógł by sprubować takim składem:

VV
Montoya,Puyi ,Masche,Alba
Sergio , Song
Thiago
MVP /Tello

0

Pie...one cwaniaki z Lombardi tylko by wypożyczali!!!
Jeszcze takich piłkarzy!!!!

0

I kogo obchodzi że jest smutny , jak chce to niech wy....la do City lub PSG , a jak nie to niech zamknie jape. Messi dobrze mówi . Niech najlepiej pytają ludzi na ulicy czemu ronaldo jest smutny i z tych wypowiedzi zrobią felieton !!!

0

MVP
Tak, 15 mln ponoć .Dla tego nie będziemy płacić 60 mln jak podałeś.

0

MVP
W 2014 to Neymarowi kończy się kontrakt i odchodzi za darmo ,więc ten prezes santosu sobie może chcieć.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?