nordek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
De Gea to najlepsza opcja, ogromny potencjał, zna język, dla mnie drugi Casillas.
Żaden z Niemców nie nadaje się na bramkę do Barcy, tu jest potrzebna dobra komunikacja, a nie mogę sobie wyobrazić Niemca mówiącego po Hiszpańsku.
0
Szpakowski " no grywa Thiago w primera division i w la liga" :)
0
na fioletowej już płaczą :)
" FIFA i spółka są przekupieni" "Od 2010 ta nagroda straciła dla mnie jakiekolwiek znaczenie" "Messi nic nie zdobył ! kur*a co to ma być?! Ronaldo więcej osiągnął" itp. :)
0
zdjęcie ronaldo mówi wszystko :)
0
W TVP czy TVP Sport? bo to drugie to już nie każdy ma :)
0
Największa medialna atrakcja w futbolu: José Mourinho :)
życie bez niego było by nudne
0
najbardziej irytujące jest to że w każdej 11 roku różnych gazet jest rudy z rm, a Busiego brak
0
Tello ich pogodzi :)
0
ale wpi....ol :)
0
z taką grą 25pt straty mają jak w banku , LM nie koniecznie :)
0
W razie zwycięstwa, Leo powinien olać to pichichi i nie odbierać statuetki
0
też tak myślę :)
0
Em_DzeJ
Giggs wracał ale nie do swojej żony :)
0
to zestawienie nie długo się zmieni :)
0
normalnie bohaterowie narodowi :) tylko barca wygra champins league i o tym wyczynie nikt nie będzie pamiętał :)
0
jeżeli to prawda to kupie bilet nawet za 1000zł :)
0
Jeżeli ktoś ma pobić rekord realu strzelonych bramek, to jest to tylko MVP!!!
0
myślałem że to Del Bosque siedzi przy Alexisie :)
0
FanFCB17
to hitman :)
0
czy na cyfrze będzie mecz z alaves ? na nie kodowanych ?
0
gdzie obejrzeć mecz z alaves na cyfrze?
0
a czy na jakichś nie kodowanych kanałach w cyfrze będzie ten mecz(alavs)?
0
gzie obejrzeć ten mecz z alaves? w tamtym roku zwiększyłem abonament żeby mieć sport klub, a teraz nie obejrzę?!
0
super sprawa jak by przeszedł do Barcy, nawet jakby się nie sprawdził to i tak po roku czasu koszty transferu się zwrócą z nawiązką
0
Bartra to lepsza kopia Pique , tylko Shakiry nie ma :)
0
Tito mógł by sprubować takim składem:
VV
Montoya,Puyi ,Masche,Alba
Sergio , Song
Thiago
MVP /Tello
0
Pie...one cwaniaki z Lombardi tylko by wypożyczali!!!
Jeszcze takich piłkarzy!!!!
0
I kogo obchodzi że jest smutny , jak chce to niech wy....la do City lub PSG , a jak nie to niech zamknie jape. Messi dobrze mówi . Niech najlepiej pytają ludzi na ulicy czemu ronaldo jest smutny i z tych wypowiedzi zrobią felieton !!!
0
MVP
Tak, 15 mln ponoć .Dla tego nie będziemy płacić 60 mln jak podałeś.
0
MVP
W 2014 to Neymarowi kończy się kontrakt i odchodzi za darmo ,więc ten prezes santosu sobie może chcieć.